Close
Rowery i Akcesoria

Rowery i Akcesoria Jest 98 produktów.

GIANT - Rowery Giant Sklep 

Podkategorie

 • Rowery Górskie

  Rowery górskie MTB (MTB – Mountain Terrain Bike) są przeznaczone do jazdy po leśnych ścieżkach i górzystym terenie. Posiadają najlepszej jakości osprzęt z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii .

  Specjalnie wzmocniona rama, wraz z mocnymi hamulcami i szerokimi kołami dają świetną przyczepność na stromych wzniesieniach i nierównym podłożu. Nasze rowery górskie świetnie nadają się dla zaawansowanych amatorów ścigających się w zawodach, jak i dla zaczynających swoją przygodę z MTB.

  Do kategorii rowerów górskich należą:

  • rowery XC hardtail - z przednim amortyzatorem przeznaczone do wydajnej pracy w lżejszym terenie. Brak tylnego amortyzatora zwiększa wydajność dzięki sztywnej ramie. Praca rowerzysty jest przenoszona bezpośrednio na układ napędowy.
  • rowery górskie XC full suspension - dzięki zastosowaniu tzw. dumpera - tylnego amortyzatora dają większy komfort i kontrolę jazdy w cięższym terenie.
  • rowery trailowe oraz enduro o skoku zawieszenia w okolicach 140 - 160mm, przeznaczone do zjazdów trasami enduro, nadają się do podjazdów, jednak skonstruowane są tak, aby ich pełna wydajność była wykorzystywana podczas zjeżdżania w ciężkim terenie, włącznie ze skokami.
  • rowery DH - wyposażone w zawieszenie o największym tzw. skoku (nawet do 200mm), przeznaczone są do tzw. kolarstwa grawitacyjnego typu downhill, czyli jazdy w ekstramalnie trudnym terenie.
 • Rowery Miejskie

  Rowery miejskie – stylowe, eleganckie z oryginalnym designem. Idealne do poruszania się po mieście. Świetne ułatwienie dojazdu do pracy, czy szkoły. Prosta postawa podczas jazdy, nie obciążająca kręgosłupa, sprawia że rowery miejskie są niezwykle komfortowe. Tradycyjny rower miejski ma najczęściej duże koła – nawet 28 cali, z wąską, dość gładką oponą i szeroką, umieszczoną wysoko kierownicę, którą zwykle można regulować w wielu płaszczyznach. Większość posiada również sprężynowe, duże siodełka zwiększające komfort jazdy. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór rowerów miejskich. 

 • Rowery Trekkingowe

  Rowery Trekkingowe zostały stworzone do przemierzania dużych odległości po zróżnicowanym terenie. Koła 28 cali, wygodna wysoka pozycja i wbudowane dodatki pozwalają nam na wspaniałe wspólne wycieczki. Rowery trekkingowe posiadają wszystko co niezbędne: błotniki, lampki, czy bagażnik o dużej ładowności. Rama rowerów terekingowych jest przystosowana do dużego obciążenia bagażem, a zastosowane rozwiązania pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie geometrii do sylwetki rowerzysty.

 • Rowery Crossowe

  Rowery crossowe posiadają lżejszą od MTB, ale sportową ramę. Zwykle wyposażone są w koła o średnicy 28” z bieżnikiem uniwersalnym. Są przez to znaczniej wydajne na asfalcie niż ich odpowiedniki w kategorii rowerów górskich.

  Budowa „crossówki: jest łączy sobie cechy roweru szosowego, co wiąże się z wydajnością na utwardzonej nawierzchni oraz charakterystykę rowerów przeznaczonych do jazdy w terenie. Należą do najbardziej wszechstronnej grupy rowerów. Nadają się zarówno dla zaawansowanych kolarzy jak i dla początkujących. Mają bardziej agresywny bieżnik niż rowery szosowe, przez co zapewniają lepszą przyczepność w terenie oraz amortyzacje. Modele crossowe mają zainstalowany przedni widelec amortyzowany o skoku w okolicach 80mm, zwykle z możliwością zablokowania jego pracy do osiągnięcia większej wydajności.

  Są nazywane uniwersalnymi, ponieważ nadają się zarówno na asfaltowe drogi, pozwalając nam na dobre osiągi i mały opór, jak i na mniej utwardzane gruntowe drogi. Świetnie sprawują się zarówno na leśnych i rowerowych ścieżkach.

 • Rowery Szosowe

  Rowery szosowe, uważane za najbardziej konserwatywne – jednak w „wyścigu zbrojeń” producentów, powstają coraz to nowe technologie i na przestrzeni lat powstało wiele rodzajów szosówek. Są szybkie, zwinne, bardzo lekkie (np. karbonowe), bezkompromisowo wydajne. Najlepsze na długie, asfaltowe sesje. Mamy w naszym sklepie szosy aero, race`owe, z klasyczną geometrią, posiadamy również szosy endurance -  najbardziej komfortowe, a ostatnio pojawiły się również szutrówki.

 • Akcesoria Rowerowe
 • Odzież Rowerowa
 • Części Rowerowe
 • Inne
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów
Close