Close
Atomic HAWX PRIME 80 W Black/White 2018 Zobacz większe

atomic logo

Atomic HAWX PRIME 80 W Black/White 2018

Nowy

Buty dostępne

Ostatnie egzemplarze!

1 299 zł


Cechy produktu

Szerokość Buta MEDIUM / ŚREDNIA
Płeć KOBIETA
Flex No. 80
Flex SOFT / MIĘKKI
Sezon 2018

Opis produktu

Najbardziej elastyczne buty all mountain w grupie Hawx Prime. Wybaczające błędy.

 

Atomic Hawx Prime 80 W to jeden z naszych największych bestsellerów. Buty posiadają legendarną skorupę o średniej szerokości – charakterystyczną dla wszystkich modeli Hawx – wysokość cholewek i buty wewnętrzne dostosowane do kobiecej budowy, a ponadto przyjazny flex. Hawx 80 Prime W są też zaopatrzone w technologię Memory Fit pozwalającą błyskawicznie dopasować do indywidualnych potrzeb skorupę, cholewkę i buta wewnętrznego – w kilkanaście minut. Buty wewnętrzne Memory Fit 3D Silver z wyprofilowanym obszarem w okolicy kostek zapewniają jeszcze lepsze dopasowanie, a ocieplina 3M™ Thinsulate™ gwarantuje ciepło i reaktywność stóp nawet przy bardzo dużym mrozie. a konstrukcja Sole Flex zapewnia zachowanie idealnej równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacnia czucie podłoża. Co jeszcze? Lekka konstrukcja i dodatkowe nakładki WTR ułatwiają poruszanie w różnorodnym terenie.

 

  • Memory Fit
  • Sole Flex
  • Poliuretanowa cholewka / poliuretanowa dolna część skorupy
  • Buty wewnętrzne Memory Fit 3D Silver z ociepliną 3MTM ThinsulateTM
  • Pasek Velcro Strap 35 mm
  • Aluminiowe klamry 6000-Series

 

 

RODZAJE SZEROKOŚCI BUTA

szerokości buta

SOLE FLEX

sole flex

Zlokalizowana na podeszwie elastyczna strefa zapewniająca naturalną linię zgięcia, poprawiająca równowagę i czucie oraz zwiększająca kontrolę.

MEMORY FIT

memory fit

Zaawansowana technologia dopasowania butów na gorąco. Zapewnia całkowicie indywidualne dopasowanie skorupy, cholewki i buta wewnętrznego – w zaledwie kilkanaście minut.

Close