Close
Obniżka! Atomic SAVOR OTG ML WHITE/MID RED Zobacz większe

atomic logo

Atomic SAVOR OTG ML WHITE/MID RED 16/17

AN5105328

Nowy

Gogle dostępne

249 zł

329 zł

-24.3161%

249 zł za szt.


Opis produktu

Atomic Savor OTG to nasza nowa propozycja. Te wysokiej jakości gogle dedykowane są osobom noszącym okulary – specjalny kształt ramki sprawia, że gogle mają w środku znacznie więcej przestrzeni. Podobnie jak wszyscy inni przedstawiciele linii Savor, gogle mają modny wygląd utrzymany w stylistyce freeski. Większe oprawki gwarantują nie tylko modny wygląd, ale i rewelacyjne pole widzenia we wszystkich kierunkach. Forma gogli świetnie pasuje do kształtu twarzy większości narciarzy, a technologia Live Fit sprawia, że są też niezwykle wygodne – umieszczona wokół oprawek konstrukcja w kształcie litery Y i uszczelniająca pianka utrzymująca odwzorowanie konturów gwarantują w pełni indywidualne, błyskawiczne dopasowanie. Gogle wyposażono w efektowne podwójne cylindryczne szybki wysokiej jakości wykonane z poliwęglanu. Dzięki specjalnej konstrukcji gogli szybki można również łatwo wymienić – wystarczy wybrać odpowiedni model z szerokiej oferty szybek zapasowych.

  • Podwójne szybki wykonane z najwyższej jakości poliwęglanu i wykończone modną lustrzaną powłoką – rewelacyjne pole widzenia, zarówno w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej.
  • Do modeli Savor pasuje szeroka gama szybek na różne warunki pogodowe. Dzięki przemyślanej konstrukcji gogli i umieszczeniu wokół szybek specjalnych klipsów, możesz zmienić je w zaledwie kilka sekund.
  • Specjalne przegubowe zawiasy regulacyjne ułatwiają odpowiednie ułożenie gogli i dopasowanie ich zarówno do konturów twarzy, jak i kasku. W utrzymaniu ich w tej idealnej pozycji pomaga zlokalizowany pod gumką przyczepny silikon.
  • Umieszczona wokół oprawek konstrukcja w kształcie litery Y i trójwarstwowa pianka utrzymująca odwzorowanie konturów gwarantują w pełni indywidualne, doskonałe dopasowanie.
Close