Close
NORTHWAVE  STORM CZARNO POM FLUO  S-M Zobacz większe

northwave logo

NORTHWAVE STORM CZARNO POM FLUO S-M

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

449 zł

-0%


Opis produktu

Męski kask włoskiej marki Northwave znanej z produktów najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu skorupy MultiShell z poliwęglanu oraz materiału wewnętrznego Hi-Eps udało się uzyskać wagę zaledwie 230g, nie tracąc na jakości i bezpieczeństwie. System wentylacji AirFlow utrzymuje optymalną temperaturę głowy, nawet podczas najbardziej wymagających tras, a system dopasowania SRS gwarantuje idealne przyleganie kasku do głowy i zapobiega jego ześlizgiwania się niezależnie od sytuacji.

Specyfikacja

Płeć: Męski

Kolor: Czarny
 
Kolor 2: Pomarańczowy fluo
 
Rozmiar: L-XL
 
Materiał skorupy: Poliwęglan
 
Materiał wewnętrzny: Hi-Eps
 
Wentylacja: AirFlow System
 
Dopasowanie: SuperFit Retention System
 
Wyściółka: Antybakteryjna
 
Technologie: Hi-Eps. In-Mold Multi Shell. Air Flow. Divider.
 
Skorupa: In-Mold MultiShell
 
Przeznaczenie: Szosa/MTB
 
Waga: 230g
 
SRS - SuperFit Retention System:
Lekki, ergonomiczny system retencyjny SuperFit dopasowuje przyleganie kasku z mikrometryczną dokładnością podczas gdy pionowa regulacja zapobiega ześlizgiwaniu się kasku.
 
Hi-EPS:
Wewnętrzna skorupa jest zrobiona z Hi-Epsu: materiału, który ma mikroskopowe pęcherzyki powietrza optymalnie absorbujące siłę uderzenia podczas wypadku. Dzięki tej idealnej ochronie, Hi-Eps pozwala na zachowanie ekstra cienkich ścianek i "wyszczupla" kształt kasku.
 
Divider:
Pozwala na szybkie dopasowanie kasku gwarantując maksymalne bezpieczeństwo i komfort.
 
AirFlow System:
Znakomita wentylacja kasku dzięki przednim otworom wentylacyjnym, które doprowadzają świeże powietrze do wnętrza kasku oraz bocznym i tylnym otworom odprowadzającym powietrze. Co więcej, by zapewnić absolutny komfort, wiele dużych otworów pozwoliło nam wyprodukować znacznie lżejsze kaski.
 
In-Mold Multi Shell:
In-Mold Multi Shell pozwala wewnętrznej skorupie Hi-Eps na połączenie się w pięcio częściową poliwęglanową, zewnętrzną skorupę. Konstrukcja ta pozwala na znakomitą stabilność jak i ultralekką wagę.
 
Gwarancja:
24 miesiące
Close