Close
Kije Damskie

Kije Damskie Jest 15 produktów.

Decydując się na przygodę na stoku, powinniśmy zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt oraz akcesoria. Będą one perfekcyjnie dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb, co zapewnia skuteczną naukę jazdy oraz szlifowanie umiejętności. Kije narciarskie wypływają nie tylko na komfort jazdy, ale również prowadzenie nart. To podstawa wyposażenia nar...

Decydując się na przygodę na stoku, powinniśmy zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt oraz akcesoria. Będą one perfekcyjnie dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb, co zapewnia skuteczną naukę jazdy oraz szlifowanie umiejętności. Kije narciarskie wypływają nie tylko na komfort jazdy, ale również prowadzenie nart. To podstawa wyposażenia narciarza, więc warto zainwestować w wysokojakościowe produkty. Dzięki temu posłużą nam przez wiele sezonów. Kijki narciarskie dla kobiety cechują się znacznie mniejszą wagą. Są nie tylko lekkie, ale również niezwykle wytrzymałe. Najnowocześniejsze technologie sprawiają, że produkt jest komfortowy w użytkowaniu.

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz najlepsze kije na narty dla kobiety, pochodzące od renomowanych producentów. Produkty są połączeniem wysokiej klasy materiałów, solidnego wykonania oraz korzystnych cen. Odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na skrajne warunki atmosferyczne. Przy odpowiedniej konserwacji możemy eksploatować je przez wiele lat. Ponadto, kijki wyróżniają się oryginalnym designem. Ciekawe wzornictwo oraz szeroka gama kolorów sprawiają, że każda kobieta wybierze model dla siebie. Znajdziesz u nas znane i cenione marki takie jak Atomic czy Salomon.

Nie wiesz jak dobrać odpowiednie kijki narciarskie? Najważniejsza jest ich długość. Dostępne są gotowe tabele, które pozwolą nam dopasować długość kijków do wzrostu. Jeśli potrzebujemy bardziej precyzyjnego wyniku możemy również pomnożyć nasz wzrost przez wartość 0,7, a wynik zaokrąglić w górę. Dla przykładu kobieta o wzroście 170cm powinna wybrać kijki narciarskie o długości 119 cm. W razie problemów skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci w doborze odpowiedniej długości kijków narciarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę, więc podjęta przez Ciebie decyzja będzie strzałem w dziesiątkę.

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Close