Close
Zapięcia rowerowe

Zapięcia rowerowe Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Każdy posiadacz jednośladu musi liczyć się z ryzykiem kradzieży. Wysokiej klasy sprzęt kusi złodziei. Zostawienie roweru nawet na kilka minut może skutkować jego utratą. Odnalezienie sprzętu przez policję trwa bardzo długo, a najczęściej kończy się niepowodzeniem. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest inwestycja w solidne zapięcia rowerowe. Skutecznie ochronią nas one przez kradzieżą. Nie warto kupować zapięć wątpliwej jakości, gdyż nie stanowią one żadnego wyzwania dla oszustów. Otworzenie takiego zabezpieczenia trwa kilka chwil. Jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości zapięcia do roweru, które pochodzą oz znanych i cenionych producentów. Wyprodukowane są przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu dają najwyższy poziom ochrony oraz niezawodności. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji dostępnych jest wiele modeli zapięć rowerowych m.in. linki, linki z tulejami, U-locki, łańcuchy, zabezpieczenia składane, blokada na tylne koło roweru, kłódki i inne. Różnią się one nie tylko formą, ale również sposobem zamknięcia - na klucz, szyfrowane, aplikacja na smartfona. Możesz wybrać produkt, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Przed wyborem zapięcia zastanów się, czy zostawiasz rower na wiele godzin, czy też na chwilę. Dzięki temu dostosujesz wszystkie parametry zapięcia.

Proponujemy wyłącznie sprawdzone zapięcia rowerowe, które odznaczają się solidnym wykonaniem oraz dużą trwałością. Dzięki temu posłużą nam przez wiele sezonów. Znajdziesz u nas m.in. zapięcia rowerowe Axa czy BopLock. Masz problem z wyborem produktu? Z przyjemnością pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego zapięcia rowerowego. Nasi konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz dużą wiedzę, więc Twój wybór będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony.

Close