Close
Buty Junior

Buty Junior Jest 49 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 49 elementów

Inwestując w profesjonalny sprzęt narciarski dla naszego dziecka zapewniamy mu nie tylko świetną rozrywkę, ale również bezpieczeństwo. Ponadto, ułatwiamy mu naukę jazdy na narach, a także zwiększamy jego motywację. Musimy pamiętać, że nie tylko narty są ważne. Prawidłowo dobrane buty narciarskie dziecięce wpływają na łatwość prowadzenia, a także zwiększają komfort jazdy. Duża trwałość i wytrzymałość sprawiają, że pomimo intensywnego użytkowania pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas.

Jak wybrać odpowiedni model butów narciarskich dla dziecka. Najważniejszy jest ich rozmiar. W tym celu należy zmierzyć stopę naszego dziecka np. poprzez odrysowanie jej na kartce. To najszybsza i najdokładniejsza metoda. W niektórych przypadkach zaleca się, aby zmierzyć stopę ubraną w skarpetę narciarską, gdyż przeważnie to w nich udajemy się na stok. Stopa dziecka cały czas rośnie, więc najlepiej dodać do otrzymanego wyniku 1-1,5 cm. Większa ilość luzy negatywnie wpłynie na stabilność dziecka, a także znacznie pogorszy wygodę jazdy. Dostępne są również nowoczesne modele butów narciarskich, które umożliwiają ich delikatne rozsunięcie, a tym samym dostosowanie do stopy. Należy jednak pamiętać, że to rozwiązanie nie sprawdza się w przypadku bardzo mokrego śniegu, gdyż może on powodować wilgoć w środku buta. Kupując buty dla dziecka na długo przed rozpoczęciem sezonu powinniśmy uwzględnić, jak do tego czasu zmieni się jego stopa.

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz profesjonalne buty narciarskie dla dzieci, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Są to produkty łączące solidne wykonanie, dużą wytrzymałość, a także korzystną cenę. Znajdziesz u nas m.in. buty narciarskie junior Atomic, a także Salomon. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Nasi wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci z przyjemnością pomogą Ci w doborze obuwia, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Close