Pozostałe części rowerowe

Pozostałe akcesoria rowerowe w sklepie Skiracecenter.pl

Każdy właściciel jednośladu dba o to, aby sprzęt był nie tylko zadbany pod względem technicznym, ale również wizualnym. Składa się na to wiele elementów. Warto dopracować nawet najmniejszy detal. Proponowane przez nas nakrętki na wentyl stanowią niezawodne zabezpieczenie przez odkręceniem elementu. Mają również charakter dekoracyjny. Pomimo niewielkich rozmiarów są wyjątkowo solidne i dopracowane. Prezentują się niezwykle estetycznie, więc z pewnością posłużą przez wiele sezonów. Nakrętki na wentyle świetnie zastępują tradycyjne zabezpieczenia. Dzięki nim rower staje się niepowtarzalny i oryginalny. 

Ponadto znajdziesz u nas wysokiej klasy oś piasty do roweru. Są to produkty wyjątkowo wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Pomimo intensywnego użytkowania pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas. Dostępne są zarówno osie przeznaczone do tylnej piasty, jak i przedniej. Pamiętaj, że rodzaj osi należy odpowiednio dostosować do modelu piasty. 

Amortyzatory rowerowe, łańcuchy i elementy napędu

Gwarantujemy również szeroki wybór amortyzatorów rowerowych. Są to produkty, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dzięki nim można pokonywać długie trasy nawet w najcięższych warunkach otoczenia. Niektóre modele wyposażone są w blokadę skoku. Amortyzatory świetnie sprawdzają się podczas jazdy zawodowej, ale również rekreacyjnej. Oferujemy produkty renomowanych producentów m.in. amortyzator rowerowy SR Suntour. Z przyjemnością doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego produktu.