ATOMIC 2020

Opis archiwalny: Specjalnie z myślą o nadchodzącym sezonie narciarskim, naszym klientom przedstawiamy najświeższą, zaktualizowaną ofertę. Polecamy najnowszy sprzęt narciarski pochodzący od cieszącej się uznaniem na rynku, profesjonalnej marki Atomic. Kolekcja nowych produktów zawiera w sobie takie elementy, jak narty, kaski, kije, gogle, buty narciarskie, oraz przydatne ochraniacze - wszystkie wykonane przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Sportowy design oraz drapieżny wygląd podkreślają kolory, kształty oraz nowe, ekscytujące funkcje dzięki którym jazda na nartach stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Linia produktów Atomic 2020 na nowy sezon, to świetna opcja dla wszystkich osób chcących uaktualnić swoją kolekcję sprzętu narciarskiego. Zarówno zapaleni narciarze, jak i osoby początkujące, bez trudu znajdą dla siebie najodpowiedniejsze produkty, spełniające ich wymagania. Warto zbadać stan używanego dotychczas osprzętowania. Być może czas na zmianę? Razem z marką Atomic nie można trafić źle w kwestii sprzętu do jazdy narciarskiej. W razie problemów z doborem konkretnych modeli lub elementów śmiało kontaktuj się z nami - w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i pasję, postaramy się fachowo doradzić przy doborze sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym asortymentem.

Najwyższa jakość na wyzwania na stoku - narty atomic 2020

Nowe narty Atomic 2020 to najświeższa odsłona docenianych nart marki. W naszej ofercie dostępne są w różnych wariantach, długościach oraz wersjach kolorystycznych. Produkty występują w pomniejszych kolekcjach, a co za tym idzie odznacza je podobny design oraz paleta kolorystyczna - umożliwia to skompletowanie sprzętu, który nie tylko okaże się pomocny w czasie pokonywania górskich stoków, ale przy tym będzie także prezentował się nienagannie. Wysoka jakość wykonania oraz oryginalny design z pewnością przypadną do gustu zarówno profesjonalistom, jak i narciarzom amatorskim. Produkty dostępne są w szerokiej puli rozmiarów oraz wariantów, więc bez trudu można dobrać akcesoria odpowiadające wymaganiom konkretnych narciarzy.

Przygotowane przez markę najnowsze narty Atomic 2020 powstały z myślą wymagających użytkownikach, ceniących sobie zwrotność oraz najlepszą trwałość sprzętu - wykorzystanie najnowszych technologii takich jak np. Densolite Core, Full Sidewall, Servotec Light czy Titanium Stabilizer pozwala na utrzymanie zadowalających osiągów w każdych warunkach. Produkty dostępne są zarówno w wariancie damskim, jak i męskim, o różnej długości oraz szerokości ślizgu. Kilka warstw wytrzymałego laminatu nie tylko zapewnia znakomity wygląd, ale również skutecznie zabezpiecza narty przed uszkodzeniami. Linia Atomic 2020 dedykowana na nadchodzący sezon narciarski zawiera w sobie wszystkie najpotrzebniejsze elementy, przy pomocy których skompletujesz znakomite i funkcjonalne wyposażenie narciarskie. Zarówno wysokiej jakości kaski, ochraniacze, jak również wytrzymałe buty narciarskie oraz specjalnie profilowane kije narciarskie, znajdą zastosowanie na różnego typu stokach.