Close
Buty Unisex

Buty Unisex Jest 159 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 159 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 159 elementów

Przygotowaliśmy dla naszych klientów bogatą ofertę - u nas znajdziecie wysokiej jakości buty narciarskie męskie oraz unisex, znakomicie sprawdzające się w różnorodnych warunkach atmosferycznych oraz dedykowanie różnym stylom jazdy. Wybór odpowiednich butów narciarskich może przysporzyć niemało problemów. Jak wiadomo, ich głównym zadaniem jest przekazywanie siły do sprzętu narciarskiego, która w efekcie trafia na krawędzie nart. Gwarantuje to stabilną oraz efektywną jazdę. Wiele osób utrzymuje, że na zasadniczy wpływ na jakość jazdy mają parametry nart. Dobre buty narciarskie unisex są równie ważne, co prawidłowo dobrane narty. Dużo w tym prawdy, jednak nawet najlepszy sprzęt w połączeniu z niskiej jakości butami nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Warto zainwestować w buty oraz a także w ich odpowiednie dopasowanie zwane bootfittingiem, ponieważ często jest to najlepsza rzecz jaką można zrobić chcąc przyspieszyć rozwój swojej techniki narciarskiej. Dobierając odpowiednio buty (najlepiej pod okiem specjalisty) mie tylko zwiększymy swój komfort jazdy, ale również zadbamy kontrolę nad nartami, która przełoży się na jakość naszej jazdy, ale także na bezpieczeństwo na stoku. Ponadto, odpowiednio utrzymywane buty mogą nam niezawodnie służyć przez wiele sezonów.

Uniwersalne buty narciarskie unisex

W naszej ofercie znajdziesz wysokojakościowe buty narciarskie unisex, które przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Jaka jest standardowo różnica między nimi? Kobieca stopa na delikatniejszą budowę. Mężczyźni mają również nieco większe i szersze stopy, przez co wielu producentów tworzy dwie odrębne kategorie. Dodatkowo łydka kobiet ma statystycznie inny kształt niż mężczyzn. Buty przeznaczone dla panów, a także modele unisex występują także w wyższych wartościach sztywności tzw flexu. Proponowane przez nas produkty są połączeniem najwyższej klasy materiałów, precyzyjnego wykonania, a także korzystnej ceny. Producenci butów narciarskich unisex produkują obecnie modele, wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością jeśli chodzi o flex, a także utrzymywanie odpowiedniego wypełnienia butów wewnętrznych gwarantującego utrzymywanie podobnego poziomu trzymania stopu nawet po kilku latach, dzięki czemu ich intensywne użytkowanie w mniejszym stopniu wpłynie na ich stan. Dostępnych jest wiele różnorodnych wzorów, więc każdy bez trudu znajdzie w ofercie coś dla siebie. Pamiętaj, że najważniejsze jest dobre dopasowanie modelu do naszej stopy. Jeśli trafisz do specjalistycznego sklepu narciarskiego (zapraszamy do naszego salonu Ski Race Center pod Warszawą) wówczas wykwalifikowany sprzedawca pomoże Ci w doborze butów, które z jednej strony odpowiednio utrzymają Twoją stopę, by dać lepszą precyzję podczas prowadzenia nart, z drugiej strony odpowiednio spersonalizują kształt skorupy i buta wewnętrznego zapewniając przy tym wysoki poziom komfortu. Nie zaleca się kupowania większego rozmiaru, gdyż zazwyczaj w takiej sytuacji pojawiają się tzw. “luzy”, które nie pozwolą Ci osiągnąc odpowiedniej kontroli nad nartami podczas jazdy. Negatywnie wpływają one na wygodę jazdy, a także zakłócają prowadzenie nart. Podczas profesjonalnego doboru butów mierzy się nie tylko długość stopy, ale także jej szerokość, wysokość podbicia, warto sprawdzić kondycję i kształt samej stopy, na podoskopie oraz skanerze, który coraz częściej występuje w profesjonalnych sklepach narciarskich. Ocenia się prawidłowość wysklepienia łuku podłużnego i poprzecznego stóp.

Dobieranie butów, które mają miejsce "na zapas" może okazać się nie najlepszą decyzją, więc warto o tym pamiętać w czasie dokonywania zakupów. Odpowiedni doradca znajdzie but, najbardziej odpowiedni do kształtu Twojej stopy, a następnie dzięki nowoczesnym technologiom i swojemu doświadczeniu odpowiednio go spersonalizuje.

Znajdziesz u nas najlepsze buty narciarskie unisex pochodzące od znanych i cenionych producentów takich jak Atomic oraz Salomon. Do ich produkcji wykorzystywane są nowatorskie materiały oraz innowacyjne technologie pozwalające na personalizację zachodzącą zarówno na poziomie butów wewnętrznych, jak i skorup. Dostępne są modele w różnorodnych opcjach kolorystycznych oraz przeznaczeniach. Technologie takie jak Memory Fit, pozwalają dopasować buty narciarskie unisex przy wykorzystaniu metody na gorąco, dzięki czemu sprzęt może być idealnie dopasowany do indywidualnego kształtu stopy. Warto postawić na najwyższą jakość. Pamiętaj również, że w razie jakichkolwiek problemów służymy profesjonalnym doradztwem, w kwestii doboru odpowiedniego obuwia narciarskiego.

Close