Kije Atomic

Kije narciarskie Atomic oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych i kategoriach, począwszy od modeli RACE, przez szeroką półkę all mountain skończywszy na regulowanych kijach do skituringu. Kolorystyka dostępnych modeli jest powiązana z linią barw aktualnej w danym sezonie kolekcji. 

Kije narciarskie Atomic do nart sportowych lini Redster

Najbardziej sportowa seria REDSTER występuje w kilku wariantach. Są tutaj dostępne zarówno proste kije, jak i te przeznaczone do slalomu giganta.

Kije narciarskie Atomic - te wyjątkowe

Od niedawna w linii Redster pojawiła się także zielona grafika, która nawiązuje do popularnych w ostatnim czasie linii cross turn, którą reprezentują narty redster X9 oraz X7.

Kije narciarskei Atomic - dobrane pod kolor nart

Kije narciarskie all-mountain to przede wszystkim seria AMT, która występuje w wersji uniseks. Oraz linia Cloud przeznaczona dla pań z kolorystyce dobranej pod damski odpowiednik nart tej marki. Seria kijów backland dedykowana jest narciarzom skiturowym.

Kije narciarskie Atomic z wyższej półki

Kije narciarskie Atomic dostępne są zarówno w wersji aluminiowej jak i carbon. Karbonowe są odpowiednio droższe przynajmniej o 100 zł w górę. Wyższe modele są często wyposażone w bezpiecznik SQS, który w razie upadku sprawia, że pasek przy rękawiczce odpina się od reszty, zapobiegając przy tym kontuzji ręki.  Do najpopularniejszych modeli kijów atomic należą modele CLOUD, REDSTER oraz ATOMIC AMT. Producent w swojej ofercie posiada także modele przeznaczone dla juniorów, które zaczynają się od długości 70 cm, a kończą na 105-110 cm.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz