Gogle Atomic

Gogle narciarskie Atomic należą do najbardziej zaawansowanych gogli dostępnych obecnie na rynku. Jeszcze do niedawna austriacki producent ograniczały się jedynie do kilku modeli gogli ze swoim wieloletnim modelem Savor na czele.

Gogle narciarskie Atomic - najwyższa jakość w przyzwoitej cenie

W ostatnich latach Atomic poszerzył bardzo półkę sprzętu narciarskiego - nie mogło być inaczej w przypadku gogli. W swojej ofercie posiada zarówno modele sferyczne z flagowym i modelami Count 360 oraz Revent Q na czele. Dostępne są one w wielu wariantach z różnymi rodzajami szyby. Revent q został wyposażony w technologię bardzo łatwozmiennej szybki.. spośród modeli z cylindrycznym kształtem szyby wyróżniamy nowość – Four Q, revent oraz wspomniany wcześniej Savor. dla najmłodszych austriacki producent przewidział linię Count Junior w wersji zarówno cylindrycznej jak i sferycznej.

Gogle narciarskie Atomic - zaawansowana technologia

Z technologii oferowanych przez firmę Atomic, na które warto zwrócić uwagę są przede wszystkim zaawansowane modele szyb HD, które w dużym stopniu poprawiają kontrast w warunkach gorszej widoczności. Istnieją one równolegle z technologią FDL, czyli fusion double lenses. FDL łączy zalety podwójnej szybki, jednak w szkiełku zbudowanym z jednego elementu co zapobiega tworzeniu się refleksu świetlnego.

Fotochromatyczne gogle narciarskei Atomic na zmienną pogodę

Gogle Atomic dostępne są także z szybami fotochromatycznymi, które adoptują swoją jasność do panujących warunków i naświetlenia.

Gogle narciarskei Atomic - styl i  wygoda

Wszystkie modele zostały wyposażone w elastyczną ramkę, która ułatwia użytkowanie i zakładanie ich na kask oraz gumę na pasku, która zapobiega zsuwaniu się z kasku. Zarówno gogle, jak i kaski atomic pasują do akcesoriów innych czołowych producentów. Przy dobieraniu gogli narciarskich warto jednak zabrać kask ze sobą, aby sprawdzić czy wszystko pasuje estetycznie oraz gwarantuje wysoki komfort.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz