Kaski Atomic

Marka Atomic w swojej ofercie posiada bardzo szeroki wybór kasków narciarskich.

Kaski narciarskie Atomic - dla amatorów i wyczynowców

Austriacki producent proponuję zarówno modele przeznaczone do sportu wyczynowego, jak i do jazdy rekreacyjnej. Oprócz konwencjonalnych kasków, do których wybieramy dodatkowo markowe gogle oferowane są także coraz bardziej popularne modele hełmów z przyłbicą, czyli zintegrowane z szybą.

Kaski narciarskie Atomic dla wszystkich zawodników

Flagowym modelem przeznaczonym do jazdy sportowej jest Redster, czyli pełny kask z twardymi sztywnymi uszami, który występuje w wariantach kompozytowych - AMID, REDSTER WC AMID oraz jego tańsza wersja wykonana z plastiku REDSTER REPLICA. Chociaż model ten przystosowany jest do montażu gardy, to równolegle oferowany jest COUNT AMID RS przeznaczony do jazdy na bramkach slalomowych. 

Znajdź idealny dla siebie kask narciarski Atomic

Wśród kasków przeznaczonych do użytku rekreacyjnego Atomic wyróżnia kilka modeli o różnych kształtach. Nowością, która pojawiła się w sezonie 19 x 20 jest model SAVOR wyposażony w dużą liczbę otworów wentylacyjnych oraz zaawansowaną formę łączącą technologię in-mold z klasyczną skorupą shell. Drugim modelem już znanym od kilku lat jest REVENT, który dedykowany jest narciarzom o węższym i podłużnym kształcie głowy, a alternatywą - czyli krótszy i nieco szerszy kask jest model COUNT.

Gwarancja najwyższego bezpieczeństwa z kaskami narciarskimi Atomic

Kaski występują w kilku wariantach w zależności od użytej technologii najwyższe modele sygnowane są oznaczeniem AMID, który oznacza zastosowanie technologii zmniejszającej efekty ewentualnego urazu podczas uderzeń oraz technologii live fit, która służy lepszemu dopasowaniu kasku do kształtu głowy. Nowością, która pojawiła się w sezonie 2020/2021 jest kask FOURAMID, który wizualnie przypomina już kaski freestyle, pozbawione tak licznej ilości otworów wentylacyjnych, jest przy tym lekki i także łączy w sobie technologię in-mold z technologią shell.

Najmłodsi narciarze w kaskach narciarskich Atomic

Kaski Atomic to także modele przeznaczone dla juniorów oraz dzieci są to między innymi Jr oraz SAVOR VISOR, które nie są niczym innym jak pomniejszonymi wersjami kasków dla dorosłych oraz specjalna linia kids - MENTOR JUNIOR którą reprezentują bardzo lekkie kaski dla dzieci.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz