Atomic REDSTER FIS SL M 16/17 b.o
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-40,01%

Narty Atomic REDSTER FIS SL M 165cm 16/17

atomic logo

2 399,00 zł (brutto) 3 999,00 zł -40,01% 1 950,41 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Atomic REDSTER FIS SL M 165cm 16/17

  Narty Atomic REDSTER FIS SL M 165cm 16/17

  <p><img title="atomic" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/atomic%20logo.jpg" alt="atomic logo" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Model Atomic Redster FIS SL Men to rasowe narty wyczynowe z ultrawytrzymałym i niezwykle szybkim ślizgiem „Crystal Race Base”, na którym Marcel Hirscher mknął po swoje zwycięstwa w Pucharze Świata. Konstrukcja Sandwich uzupełniona przez Full Sidewall - ściankę boczną na całej długości nart – i połaczona z wysokiej jakości rdzeniem drewnianym wzmocnionym przez wkładki z tytanu, zapewniają modelowi Redster FIS SL harmonijny flex, bezstratny przekaz sił i świetne trzymanie krawędzi. Szerokość talii i długość nart ułatwiają zakrawędziowanie i zwiększają skrętność, co przekłada się na błyskawiczne przejścia ze skrętu w skręt na trasie slalomu. Narty wzmocniono specjalną powłoką umieszczoną pod wiązaniami, co zapobiega mechanicznemu ścieraniu ich powierzchni. Redster FIS SL to najlepszy wybór dla slalomistów z Pucharu Świata, Pucharu Europy, zawodów FIS, dla zaawansowanych narciarzy startujących w zawodach amatorskicha także wśród ekspertów, którzy potrzebują więcej dynamiki i jeszcze lepszego oparcia na krawędzi.

  Atomic Redster Atomic Redster FIS SL, specjalna wersja narty do ścigania się w zawodach. Konstrukcja wyczynowej slalomki Redster FIS SL jest zdecydowanie różnie się od flagowego modelu Atomic Redster Doubledeck SL. Narty z Racing Departamentu (komórki zawodniczej w fabryce Atomic) to sprzęt dla tych, którzy walczą o każdą setną sekundy. Sprzęt stosowany przez zawodników Pucharu Swiata, zawodników FIS znajduje dużą grupę zwolenników wśród zaawansowanych narciarzy startujących w rekreacyjnych zawodach, a także wśród ekspertów, którzy potrzebują więcej dynamiki i jeszcze lepszego oparcia na krawędzi.

  Atomic znany dotychczas z  konstrukcji typu "cap" w sezonie 2015/2016 w wyczynowych nartach slalomowych zastąpił ją tradycyjnym rozwiązaniem sidewall. Pionowa ściana boczna narty w jeszcze bardziej radykalny sposób przenosi obciążenie na krawędź gwarantując jeszcze większą precyzję w skręcie.

  Chcąc osiągnąć najwyższą dynamikę Atomic zastosował w tym modelu REDSTER FIS rdzeń ULTRA POWER WOODCORE wykonany z połaczenia twardego buku i elastycznej, lekkiej topoli. Rdzeń jest podparty od strony ślizgu, a także pokryty z góry warstwą laminatu z tytanu, która daje zawodnikom stabilne oparcie na krawędzi nawet na najbardziej oblodzonych stokach Pucharu Świata. Nowa geometria narty, zastosowana już w modelu 2015/2016v sprawiła, że Atomic Redster FIS SL stał się jeszcze skuteczniejszy w trudnych warunkach, z kolei  w modelu 2016/2017 największe zmiany zaszły w płycie.

  Atomic po długich konsultacjach z czołowymi zawodnikami sowjego teamu stworzył zupełnie nową, jednoelementową płytę Race Interface. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu przednia częśc płyty połączona jest z tylną w sposób, który pozwala wykrzesać z narty jeszcze więcej dynamiki na ciasnych agresywnych łukach. Płyta Race InterFace zastosowana w modelu Redster FIS SL mocowana jest na czterech parach śrub z czego tylko jedna para sztywno unieruchamiona płytę na narcie,a pozostałe osadzone zostały na sztywnych, ruchomych prowadnicach, rozwiązanie gwarantuje swobodniejszą pracę narty podczas wygięcia, co przekłada się na jeszcze większą dynamikę przy wyjściu ze skrętu oraz pozwala na skuteczną pracę narty nawet w nejtrudniejszych warunkach.

  Długość: 165cm

  Promień taliowania (skrętu): 12,5m

  Geometria (dziób/środek/pieta narty w mm.): 117,5 x 65,5 x 101,5

  Płyta: Plate 68 Race Interface

   

  Narty sprzedawane są bez wiązań.

  Sugerowane wiązania:

  Wiązania zawodnicze X16 VAR

  Narty zawodnicze Atomic Redster FIS objęte są tzw. Racing Programem, czyli specjalną ofertą dla klubów zawodników i sekcji narciarskich. Jeśli jesteś zawodnikiem/trenerem, organizujesz wyjazdy treningowe na tyczkach skontaktuj się z nami:

  racing@skiracecenter.pl

  AA0026152165
  2016-11-27

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)