Atomic REDSTER TR + X 12 TL 2018
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-27,28%

Narty Atomic REDSTER TR + X 12 TL 2018

atomic logo

2 399,00 zł (brutto) 3 299,00 zł -27,28% 1 950,41 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Atomic REDSTER TR + X 12 TL 2018

  Narty Atomic REDSTER TR + X 12 TL 2018

  <p><img title="atomic" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/atomic%20logo.jpg" alt="atomic logo" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Specjalny model Redster stworzony na potrzeby alpejskiej konkurencji drużynowej – idealny do slalomu równoległego.

  Model Atomic Redster TR to całkiem świeża linia nart Redster, która powstała z połączenia technologii oraz geometrii stosowanej w modelach G7/X7 i S7 z profesjonalną płytą pod wiązaaniem, tzw. Race Interface montowaną zwykle w modelach wyczynowych przeznaczonych do rywalizacji w profesjonalnych zawodach. Zastosowanie zawodniczej płyty sprawia, że narty Atomic Redster TR stają się jeszcze bardziej reaktywne i radykalne i bardziej precyzyjnie przenoszą prace narciarza na krawędźi. Redster TR to nirzwykle stabilne deski, które, które dadzą oparcie nawet na najbardziej oblodzonych stokach. Inżynierowie marki Atomic Zaproponowali jedno oznaczenie dla całej linii, czyli „TR” Krótsze modele mają charakterystykę nart slalomowych (157 i 165cm), z kolei modele o dł.  169 oraz 169 mają taliowanie zbliżone do moedeli X-Turn, natomiast najdłuższe ogzemplarze mają charakterystykę i konstrukcję bardzo zbliżoną do nart gigantowych, dając rzy tym nadprzeciętną stabilność.

   

  Dla kogo – dla ekspertów poszukujących przewidywalnych nart, które utrzymają na krawędzi nawet przy badziej agresywnych wychyłach . Dobra propozycja dla narciarzy, którym model G7 oraz X7 nie daje wystarczającej kontroli.

   

  Naszym zdaniem dotychczas Redster TR był modelem raczej niedocenianym. Tymczasem to świetny dowód na to, jak zmiana płyty na sztywną, typowo zawodniczą konstrukcję potrafi zmienić charakterystykę całego zestawu. Naszym zdaniem modele Edge/G9/S9/X9 powinny zawsze mieć taką płytę, ponieważ dzięki jej zastosowaniu zachowanie narty bardziej przypomina modele profesjonalne.

   

  • Full Sidewall
  • Power Woodcore
  • Titanium Powered
  • Powłoka wierzchnia ze strukturą

   

  AKTYWNY CAMBER 0/100/0

  AASS01312158
  2017-05-12
  5900000218663
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  70/WSZYSTKIE DŁUGOŚCI
  Płeć
  Unisex
  Promień (m/cm)
  14/165, 16.2/175, 17.3/182
  Sezon
  2018
  Seria Nart Atomic Redster

  Atomic Redster

  ATOMIC REDSTER to najsilniejsza i najszybsza linia nart z całej stajni Atomic.  To maksymalna zwrotność, maksymalna stabilność i perfekcyjne trzymanie krawędzi w skręcie. Technologicznie Linia Atomic Redster to połączenie najbardziej wydajnych rozwiązań sprawdzonych na najwłaściwszym poligonie jakim jest cykl zawodów Pucharu Świata. Narty grupy Redster niezależnie od przeznaczenia i poziomu są adaptacją tylko rozwiązań, które dały rezultat podczas profesjonalnych zawodów. Radykalne, niezawodne na przygotowanej trasie gwarantują najlepsze oparcie na krawędzi, stabilność oraz niezwykłą dynamikę. Sprzęt tej półki jest mocno wyspecjalizowany pdo kątem danej konkurencji, dzieli się też na kilka kategorii - nart zawodniczych FIS, najwyższych modeli RACE dla ekspertów, a także ambitnych modeli dla tych, którzy pragną wspiąć się na wyżyny techniki narciarskiej.

  Active Camber 0/100/0

  Active Camber 0/100/0

  Geometria Active Camber to najbardziej radykalne rozwiązanie stosowane w sportowych nartach przeznaczonych na przygotowane trasy. Narty o takim kształcie zapewniają oparcie na krawędzi na najdłuższym odcinku oraz zwiększony docisk na dziób i tył narty. krótki i ostrzejszy łuk wygięcia dziobów i tyłów pozwalają na znaczne zacieśnienie wykonywanych łuków dodając przy tym dynamiki. 

  Full Sidewall

  Full Sidewall

  Zastosowanie sztywnej, pionowej ścianki bocznej to radykalne rozwiązanie gwarantujące, które z jednej strony zapewnia 100% przekaz sił i pracy narciarza na krawędź, z drugiej strony - w przeciwieństwie do konstrukcji "CAP" Tworzy odstęp między laminatem górnej warstwy, a krawędzią, co sprawia, że narty łatwiej się wyginają takżę w nieco gorszych warunkach. W nartach z konstrukcją typu SIDEWALL oparcie przenoszone jest bezpośrednio na krawędź dzięki czemu są one niezwykle skuteczne na oblodzonej nawierzchni.

  Power Woodcore

  Power Woodcore

  To drewniany rdzeń narty, będący połączeniem warstw jesionu i topoli dając z jednej strony wysoką stabilność dzięki właściwościom absorbującym drgania, z drugiej strony dynamikę, dzięki wysokiej sprężystości. To idealne rozwiązanie dające pewne oparcie przy dużych prędkościach. Dobra kompozycja sztywności i sprężystości. 

  Titanium Powered

  Titanium Powered

  Obudowanie rdzenia dwoma warstwami tytanu pozwala osiągnąć maksymalną stabilność i sztywność poprzeczną, co przekłada się na wysokie osiągi podczas agresywnej jazdy i pewne oparcie na krawędzi. Sztywna poprzecznie narta nie skręca się jak śmigło, dzięki czemu podczas jazdy zachowuje taki sam kąt zakrawędziowania porzodu, środka, jak i pięty nart. Proporcja grubości zastosowanego tytanu i aluminium w dużym stopniu determinuje sztywność i charaakterysykę jazdy.

  Structured Top Sheet

  Structured Top Sheet

  Structured Topsheet to specjalna powłoka, bardzo odporna na zarysowania. Chroni narty przed uszkodzeniami mechanicznymi w kolejkach, transporcie, a także podczas jazdy. 


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)