Atomic REDSTER S7 + XT 12 2018
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-32,87%

Narty Atomic REDSTER S7 + XT 12 2018

atomic logo

1 879,00 zł (brutto) 2 799,00 zł -32,87% 1 527,64 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Atomic REDSTER S7 + XT 12 2018

  Narty Atomic REDSTER S7 + XT 12 2018

  <p><img title="atomic" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/atomic%20logo.jpg" alt="atomic logo" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Doskonałe narty slalomowe do wycinania szybkich, precyzyjnych skrętów – na czas i dla przyjemności.

  Założenia nart są podobne do poprzednika, czyli modelu Redster Edge, cieszącego się popularnością wśród bardzo dobrych narciarzy szukających solidnych desek z zacięciem sportowym do codziennej jazdy.  Geometria typow. Precyzję i stabilność zapewnia tredycyjna konstrukcja typu sidewall bazująca na drewnianym rdzeniu POWER WOODCORE usztywniona elementami tytanu i aluminium. Odpowiednie proporcje użytych materiałów, w połączeniu z race’ową geometrią sprawiają, że narty Redster S7 zapewnią stabilnie na krawędzi na trudniejszych oblodzonych odcinkach. Redster S7 zaskakuje łatwością podczas wprowadzania nart w krótkie łuki slalomowe. To narty slalomowe charakteryzujące nieco większą uniwersalnością, a także pozwalają przyjazny sposób odczuć dynamikę podczas przejścia ze skrętu w skręt.

   

  Dla kogo?

  Doskonała propozycja dla narciarzy którzy preferują krótki skręt i stabilne oparcie na krawędzi.

  Trafne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wycinać slalomowe łuki przez cały dzień, od rana do zamknięcia wyciągów.

  Dobry model dla ambitnych, rozwijających się narciarzy, którzy pragną podnieść poziom swojej jazdy i uczynić ją bardziej sportową.

   

  Naszym zdaniem model S7 zyska równą, jeśli nie większą popularność od swojego poprzednika – Atomic Redster Edge. Niejednokrotnie będzie odkryciem nowego, bardziej sportowego narciarstwa dla progresywnych narciarzy. Łatwość podczas przejścia ze skrętu w skręt, a także przewidywalność i precyzja czyni ten model świetną alternatywą i kompromisem dla flagowych modeli slalomowych. Zastosowane technologie (sidewall), a także geometria sprawiają, że narty zachowują się pewnie nawet w najbardziej nieprzewidywalnych warunkach.

   

  • Full Sidewall
  • Power Woodcore
  • Titanium Powered
  • Powłoka wierzchnia ze strukturą

   

  AKTYWNY CAMBER 0/100/0

  AASS01316149
  2017-05-12
  33300000517
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  70
  Płeć
  Unisex
  Promień (m/cm)
  14/163
  Sezon
  2018
  Seria Nart Atomic Redster

  Atomic Redster

  ATOMIC REDSTER to najsilniejsza i najszybsza linia nart z całej stajni Atomic.  To maksymalna zwrotność, maksymalna stabilność i perfekcyjne trzymanie krawędzi w skręcie. Technologicznie Linia Atomic Redster to połączenie najbardziej wydajnych rozwiązań sprawdzonych na najwłaściwszym poligonie jakim jest cykl zawodów Pucharu Świata. Narty grupy Redster niezależnie od przeznaczenia i poziomu są adaptacją tylko rozwiązań, które dały rezultat podczas profesjonalnych zawodów. Radykalne, niezawodne na przygotowanej trasie gwarantują najlepsze oparcie na krawędzi, stabilność oraz niezwykłą dynamikę. Sprzęt tej półki jest mocno wyspecjalizowany pdo kątem danej konkurencji, dzieli się też na kilka kategorii - nart zawodniczych FIS, najwyższych modeli RACE dla ekspertów, a także ambitnych modeli dla tych, którzy pragną wspiąć się na wyżyny techniki narciarskiej.

  Active Camber 0/100/0

  Active Camber 0/100/0

  Geometria Active Camber to najbardziej radykalne rozwiązanie stosowane w sportowych nartach przeznaczonych na przygotowane trasy. Narty o takim kształcie zapewniają oparcie na krawędzi na najdłuższym odcinku oraz zwiększony docisk na dziób i tył narty. krótki i ostrzejszy łuk wygięcia dziobów i tyłów pozwalają na znaczne zacieśnienie wykonywanych łuków dodając przy tym dynamiki. 

  Full Sidewall

  Full Sidewall

  Zastosowanie sztywnej, pionowej ścianki bocznej to radykalne rozwiązanie gwarantujące, które z jednej strony zapewnia 100% przekaz sił i pracy narciarza na krawędź, z drugiej strony - w przeciwieństwie do konstrukcji "CAP" Tworzy odstęp między laminatem górnej warstwy, a krawędzią, co sprawia, że narty łatwiej się wyginają takżę w nieco gorszych warunkach. W nartach z konstrukcją typu SIDEWALL oparcie przenoszone jest bezpośrednio na krawędź dzięki czemu są one niezwykle skuteczne na oblodzonej nawierzchni.

  Power Woodcore

  Power Woodcore

  To drewniany rdzeń narty, będący połączeniem warstw jesionu i topoli dając z jednej strony wysoką stabilność dzięki właściwościom absorbującym drgania, z drugiej strony dynamikę, dzięki wysokiej sprężystości. To idealne rozwiązanie dające pewne oparcie przy dużych prędkościach. Dobra kompozycja sztywności i sprężystości. 

  Titanium Powered

  Titanium Powered

  Obudowanie rdzenia dwoma warstwami tytanu pozwala osiągnąć maksymalną stabilność i sztywność poprzeczną, co przekłada się na wysokie osiągi podczas agresywnej jazdy i pewne oparcie na krawędzi. Sztywna poprzecznie narta nie skręca się jak śmigło, dzięki czemu podczas jazdy zachowuje taki sam kąt zakrawędziowania porzodu, środka, jak i pięty nart. Proporcja grubości zastosowanego tytanu i aluminium w dużym stopniu determinuje sztywność i charaakterysykę jazdy.

  Structured Top Sheet

  Structured Top Sheet

  Structured Topsheet to specjalna powłoka, bardzo odporna na zarysowania. Chroni narty przed uszkodzeniami mechanicznymi w kolejkach, transporcie, a także podczas jazdy. 


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)