Atomic CLOUD 11 + MERCURY 11 2018
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-39,15%

Narty Atomic CLOUD 11 Eleven + MERCURY 11 2018

atomic logo

1 399,00 zł (brutto) 2 299,00 zł -39,15% 1 137,40 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Atomic CLOUD 11 Eleven + MERCURY 11 2018

  Narty Atomic CLOUD 11 Eleven + MERCURY 11 2018

  <p><img title="atomic" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/atomic%20logo.jpg" alt="atomic logo" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Profesjonalne narty Atomic Cloud 11

  Narty damskie Atomic Cloud 11 to jeden z reprezentantów najwyższych modeli Cloud (Cloud 12), czyli damskich nart dla zaawansowanych narciarek. Te bardzo wydajne i lekkie narty zostały skonstruowane w oparciu o geometrię bazującą na nieco dłuższych promieniach. Dzięki temu można w łatwy sposób wykonywać gładkie, stabilne, długie łuki. Narty dają poczucie wysokiej kontroli podczas szybkiej jazdy. Technologia Servotec Light sprawia, że są narty Cloud 11 są bardziej zwrotne i bardzo płynnie pokonują kolejne skręty.  Ich środek kryje w sobie lekki rdzeń drewniany (Light Woodcore). Zastosowane ścianki typu Full Sidewall pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjny przekaz sił na krawędzie. 

  Dla kogo narty Atomic Cloud 11?

  Polecamy je narciarkom, które pragną rozwijać swoje umiejętności, a szczególnie jazdę na krawędzi skrętem ciętym. Narty Atomic Cloud 11 pozwalają na wykonywanie dynamicznych skrętów w stosunkowo łatwy sposób. Dają pewne oparcie i kontrolę i pozwalają na wykonywanie skrętów różnego rodzaju.

  AASS01324147
  2017-05-12
  887445130048
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  70/WSZYSTKIE DŁUGOŚCI
  Płeć
  Damskie
  Promień (m/cm)
  14.1/147, 14.7/154, 15.3/161, 15.8/168
  Sezon
  2018
  Seria Nart Atomic Cloud

  Atomic Cloud

  Cloud to elegancki sprzęt dla kobiet, które preferują stabilną jazdę po przygotowanych trasach. Linia Cloud należy do najlepiej sprzedających się damskich nart, łączy lekkość konstrukcji, wyrafinowany, elegancki design bazujący na klasycznych kolorach czerni i bieli oraz wysokiej jakości materiałów. Swoją popularność zyskały dzięki bardzo dobremu dopasowaniu kolekcji do oczekiwań narciarek. Szeroki zakres modeli sprawia, że w tej lini znajdą się propozycje dla początkujących narciarek, oraz dla zaawansowanych Pań, które preferują jazdę o sportowym zacięciu, dla których w sezonie 17/18 stworzono najwyższy model Cloud 12 z technologią SERVOTEC.

  Active Camber 0/100/0

  Active Camber 0/100/0

  Geometria Active Camber to najbardziej radykalne rozwiązanie stosowane w sportowych nartach przeznaczonych na przygotowane trasy. Narty o takim kształcie zapewniają oparcie na krawędzi na najdłuższym odcinku oraz zwiększony docisk na dziób i tył narty. krótki i ostrzejszy łuk wygięcia dziobów i tyłów pozwalają na znaczne zacieśnienie wykonywanych łuków dodając przy tym dynamiki. 

  Full Sidewall

  Full Sidewall

  Zastosowanie sztywnej, pionowej ścianki bocznej to radykalne rozwiązanie gwarantujące, które z jednej strony zapewnia 100% przekaz sił i pracy narciarza na krawędź, z drugiej strony - w przeciwieństwie do konstrukcji "CAP" Tworzy odstęp między laminatem górnej warstwy, a krawędzią, co sprawia, że narty łatwiej się wyginają takżę w nieco gorszych warunkach. W nartach z konstrukcją typu SIDEWALL oparcie przenoszone jest bezpośrednio na krawędź dzięki czemu są one niezwykle skuteczne na oblodzonej nawierzchni.

  Light Woodcore

  Light Woodcore

  To lekki rdzeń wykonany z topoli, stosowany z powodzeniem w modelach poza trasowych, tourowych oraz w grupie all mountain. Charakterystyka topoli determinuje efektywne zachowanie się narty w miękkim śniegu dając wyjątkową lekkość zachowując przy tym duża wytrzymałość.

  Titanium Stabilizer

  Titanium Stabilizer

  Pojedyncza warstwa umieszczona między rdzeniem a ślizgiem pomaga w tłumieniu drgań i wpływa na sztywność poprzeczną narty, bardziej umiarkowany sposób dosztywnia rdzeń nart, przez co znajduje często zastosowanie w nartach średniej półki, a także w modelach, które z założenia nie powinny być aż tak sztywne i radykalne.

  Servotec Light

  Servotec Light

  Servotec to absolutnie rewolucja technologia zastosowana w najwyższych modelach grupy RACE. Powstała na zaplecze Pucharu Świata i tam w pierwszej kolejności. ("Servolenkung"), będąc w znaczący sposób wspomaga wykonywanie ciasnych, dynamicznych łuków. 


  Servotec Light, to poprowadzony w górnej części narty rowek, a w nim specjalny elastomer, który dodaje nartom dynamiki i sprawia, że są bardziej elastyczne podczas wejścia w skręt oddając moc przy przejściu w kolejny łuk.


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)