Atomic CLOUD 9 + LITHIUM 10 2018
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż!-38,48%

Narty Atomic CLOUD 9 NINE + L10 Grip Walk 2020

atomic logo

1 199,00 zł (brutto) 1 949,00 zł -38,48% 974,80 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Atomic CLOUD 9 NINE + L10 Grip Walk 2020

  Narty Atomic CLOUD 9 NINE + L10 Grip Walk 2020

  <p><img title="atomic" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/atomic%20logo.jpg" alt="atomic logo" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Cloud 9 Nine 2020- czyli najnowsza odsłona najchętniej wybieranej damskiej narty!

  Atomic Cloud 9 to model, który z roku na rok okazuje się bestsellerem w półce damskich nart dla średniozaawansowanych. W sezonie 2019/2020 przeszedł diametralną zmianę. Zastosowanie materiału imitującego skórę w połączeniu z minimalistycznym wzornictwem głęboką czernią i dopracowanymi detalami jest tylko potwierdzeniem tego, że klasyka jest zawsze aktualna. Piękna powłoka została specjalnie zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych po to, aby cieszyć się świetnym designem przez cały okres użytkowania „dziewiątki”.

  Model 2019/2020 technologiczna rewolucja, która nie mogła pominąć modelu Cloud Nine

  Nowy model Cloud 9 (Nine) powstał z wykorzystaniem nowatorskiej technologii stosowanej w wysokich modelach firmy Atomic specjalnie zaadaptowanej do parametrów narty damskiej (Servotec Light). Profi Full Sidewall, daje bezpośrednie przeniesienie obciążenia na krawędź, a dodatkowe warstywy zbudowane z wykorzystaniem tytanu zwiększają sztywność zapewniając zwartą geometrię narty.

  Nowy model powstał według najnowszych założeń konstrukcyjnych stosowanych w linni wyposażonej w Servotec. Promienie skrętu są dłuższe, co zwiększa stabilność, natomiast w zacieśnianiu łuków pomocny będzie servotec. W profilu bocznym Atomic zastosował rzetelna, sprawdzoną geometrię PISTE ROCKER 10/90/0, która sprawdza się w każdych warunkach. 

  Cloud 9, czyli pełna kontrola w każdych warunkach spotykanych na trasie.

  Atomic Cloud 9, to narta o przeznaczeniu typowo trasowym, zaprojektowana tak, aby zapewnić pełną kontrolę w wszelkich warunkach panujących na trasie. Narty z jednej stronie zapewniają dobre oparcie na twardym podłożu, a z drugiej strony charakteryzują się dobrą skrętnością w gorszych warunkach, a to za sprawą tzw. Piste Rockera oraz zoptymalizowanej szerokości.

  Nowa dziewiątka to świetna propozycja dla rozwijających się narciarek, które poszukują sprzętu dającego kontrolę w każdych warunkach

  Technologie:

  Densolite Core

  Full Sidewall

  Servotec Light

  Titanium Stabilizer

  Wykończenie ścianek bocznych:

  Full Sidewall

  Rdzeń:

  Densolite Core

  Rocker %:

  Piste Rocker 10/90/0

  Waga jednej narty z wiązaniem / dla rozmiaru (w cm):

  2400 / 157 g / cm

  Promień (radius):

  12.2 m

  Szerokość narty pod wiązaniem:

  73 mm

  AASS02036143
  2017-05-12
  887445188568
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  73
  Płeć
  Damskie
  Promień (m/cm)
  12.2/143, 12.8/150, 13.4/157, 14/164
  Sezon
  2018
  Kategoria produktu
  Allround
  Seria Nart Atomic Cloud

  Atomic Cloud

  Cloud to elegancki sprzęt dla kobiet, które preferują stabilną jazdę po przygotowanych trasach. Linia Cloud należy do najlepiej sprzedających się damskich nart, łączy lekkość konstrukcji, wyrafinowany, elegancki design bazujący na klasycznych kolorach czerni i bieli oraz wysokiej jakości materiałów. Swoją popularność zyskały dzięki bardzo dobremu dopasowaniu kolekcji do oczekiwań narciarek. Szeroki zakres modeli sprawia, że w tej lini znajdą się propozycje dla początkujących narciarek, oraz dla zaawansowanych Pań, które preferują jazdę o sportowym zacięciu, dla których w sezonie 17/18 stworzono najwyższy model Cloud 12 z technologią SERVOTEC.

  Piste Rocker 10/90/0

  Piste Rocker 10/90/0

  Piste Rocker to umiarkowany rocker połaczony z camberem, który zapewnia wydajność we wszystkich warunkach panujących na trasie. Łatwe rozpoczęcie skrętu i większa dynamika połaczona ze stabilnością, a w razie złej pogody równie łatwe rozpoczęcie łuku w miękkim śniegu.

  Full Sidewall

  Full Sidewall

  Zastosowanie sztywnej, pionowej ścianki bocznej to radykalne rozwiązanie gwarantujące, które z jednej strony zapewnia 100% przekaz sił i pracy narciarza na krawędź, z drugiej strony - w przeciwieństwie do konstrukcji "CAP" Tworzy odstęp między laminatem górnej warstwy, a krawędzią, co sprawia, że narty łatwiej się wyginają takżę w nieco gorszych warunkach. W nartach z konstrukcją typu SIDEWALL oparcie przenoszone jest bezpośrednio na krawędź dzięki czemu są one niezwykle skuteczne na oblodzonej nawierzchni.

  Densolite Core

  Densolite Core

  Densolite Core to innowacyjny rdzeń syntetyczny z pianki DENSOLITE o dużych parametrach amortyzujących. Zapewnia lekkość i łatwość jazdy w modelach damskich i juniorskich, jest przy tym niezwykle trwały.

  Titanium Stabilizer

  Titanium Stabilizer

  Pojedyncza warstwa umieszczona między rdzeniem a ślizgiem pomaga w tłumieniu drgań i wpływa na sztywność poprzeczną narty, bardziej umiarkowany sposób dosztywnia rdzeń nart, przez co znajduje często zastosowanie w nartach średniej półki, a także w modelach, które z założenia nie powinny być aż tak sztywne i radykalne.

  Servotec Light

  Servotec Light

  Servotec to absolutnie rewolucja technologia zastosowana w najwyższych modelach grupy RACE. Powstała na zaplecze Pucharu Świata i tam w pierwszej kolejności. ("Servolenkung"), będąc w znaczący sposób wspomaga wykonywanie ciasnych, dynamicznych łuków. 


  Servotec Light, to poprowadzony w górnej części narty rowek, a w nim specjalny elastomer, który dodaje nartom dynamiki i sprawia, że są bardziej elastyczne podczas wejścia w skręt oddając moc przy przejściu w kolejny łuk.

  Structured Top Sheet

  Structured Top Sheet

  Structured Topsheet to specjalna powłoka, bardzo odporna na zarysowania. Chroni narty przed uszkodzeniami mechanicznymi w kolejkach, transporcie, a także podczas jazdy. 


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (2)