Atomic VANTAGE 90 CTI Black/Bl 2018
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Narty Atomic VANTAGE 90 CTI Black/Bl 2018

atomic logo

2 599,00 zł (brutto) 2 113,01 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Atomic VANTAGE 90 CTI Black/Bl 2018

  Narty Atomic VANTAGE 90 CTI Black/Bl 2018

  <p><img title="atomic" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/atomic%20logo.jpg" alt="atomic logo" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Wszechstronny model, który świetnie sprawdza się w jeździe na przygotowanej trasie, a jednocześnie fantastycznie płynie w głębokim śniegu.           

   

  Atomic Vantage 90 CTI to wszechstronny model, który świetnie sprawdza się w jeździe na przygotowanej trasie, a jednocześnie fantastycznie płynie w głębokim śniegu – dzięki konstrukcji All Mountain Rocker. To jeden z topowych modeli z linii Vantage – zaawansowane narty all mountain gwarantujące równie wysokie osiągi podczas jazdy na trasie, jak i w puchu. Swoją wszechstronność zawdzięczają konstrukcji Carbon Tank Mesh, warstwie niezwykle sztywnej siateczki z włókna, która podnosi wytrzymałość nart, jednocześnie redukując ich wagę. Siateczka znajduje się nad wkładką Titanium Backbone 2.0 umieszczoną na całej długości nart. Vantage 90 CTI wyposażono również w konstrukcję Firewall, czyli powiększone pełne ścianki boczne zapewniające fantastyczny przekaz sił i doskonałe trzymanie krawędzi na twardym podłożu. Co jeszcze? Rdzeń Power Woodcore, zmodernizowany profil i mniej podniesione piętki – aby deski lepiej sprawowały się na przygotowanych trasach.

   

  • Carbon Tank Mesh
  • Titanium Backbone 2.0
  • Firewall
  • Power Woodcore 2.0
  • Powłoka wierzchnia ze strukturą

   

  AMT ROCKER 15/75/10

  AA0026626161
  2017-05-12
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  90
  Płeć
  UNISEX
  Promień (m/cm)
  14,9/161 16/169 16,8/176 17,8/184
  Sezon
  2018
  Kategoria produktu
  All Mountain
  Firewall

  Firewall

  To komplementarne rozwiązanie do tzw. EXO Profilu najnowszych modeli nart Atomic. Ścianki o powiększonej powierzchni w okolicy wiązań, ze specjalnymi nacięciami zwiększającymi elastyczność zapewniają z jednej strony bezpośredni przekaz sił, z drugiej strony zapewniają dobrą amortyzację i pozwalają na łatwe wygięcie wzdłużne narty w skręcie. 

  Power Woodcore

  Power Woodcore

  To drewniany rdzeń narty, będący połączeniem warstw jesionu i topoli dając z jednej strony wysoką stabilność dzięki właściwościom absorbującym drgania, z drugiej strony dynamikę, dzięki wysokiej sprężystości. To idealne rozwiązanie dające pewne oparcie przy dużych prędkościach. Dobra kompozycja sztywności i sprężystości. 

  Carbon Tank Mesh

  Carbon Tank Mesh

  Super lekka, niezwykle sztywna siatka z włókna węglowego, jeszcze bardziej wzmacnia konstrukcję i sztywność narty przy znacznej redukcji wagi. Uzyskano ją dzięki specjalnemu ułożeniu włókien węglowych.

  Titanium Backbone 2.0

  Titanium Backbone 2.0

  Warstwa Titanium Backbone 2.0 to wkładka tytanu o specjalnym kształcie umieszczona niemal na całej powierzchni narty. Zapewnia stabilność i sztywność poprzeczną narty. Inżynierowie zmieniając kształt wkładki tytanowej na całej długości nart w znacznym stopniu wpływają na jej charakterystykę. Ma to istotne znaczenie szczególnie w grupie nart All Mountain, która wymaga moderacji flexu pod kątem różnych warunków. Dzięki temu narty radzą sobie w zmiennych warunkach.


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)