Atomic HAWX ULTRA XTD 120 Wht/Blk/Oran !18
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-4,17%

Buty Atomic HAWX ULTRA XTD 120 Wht/Blk/Oran 2018

atomic logo

2 299,00 zł (brutto) 2 399,00 zł -4,17% 1 869,11 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Buty Atomic HAWX ULTRA XTD 120 Wht/Blk/Oran 2018

  Buty Atomic HAWX ULTRA XTD 120 Wht/Blk/Oran 2018

  <p><img title="atomic" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/atomic%20logo.jpg" alt="atomic logo" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Seria butów narciarskich Atomic Hawx Ultra XTD to dowód na to, że uniwersalne znaczy dobre!

  Nie spotkaliśmy się dotąd z butami skitourowymi, charakteryzującymi się tak dużą precyzją podczas zjazdu. Ten lekki, wąski, świetnie dopasowany model powstał na bazie udanej serii Atomic Hawx Ultra. Austryjacki Producent zdecydował się zaoferować niespotykaną dotąd w świecie skitouringu kontrolę. Buty łączą w sobie świetne dopasowanie gwarantujące radykalną precyzję podczas zjazdu z technologią zapewniającą maksymalną mobilność podczas podejścia. Entuzjaści skitouringu musieli dotychczas szukać kompromisu między wydajnością podczas zjazdu, a ekonomią wchodzenia na szczyt.

  Udana premiera w sezonie 2018

  Atomic Hawx Ultra XTD to produkt, który w pierwszym swoim sezonie zdobył ogromną popularność w naszym sklepie narciarskim w Pruszkowie pod Warszawą. Nasza ekipa już podczas przedsezonowych testów odkryła niespotykaną dotąd precyzję prowadzenia podczas zjazdów, która bardziej przypomina buty serii RACE. Jednocześnie odpowiednia elastyczność i duży zakres ruchomości cholewki pozwala na bardzo efektywne podejście.

  Nowatorska konstrukcja butów Atomic Hawx Ultra XTD 130

   

  Model Atomic Hawx Ultra XTD został zbudowany w nowatorskiej technologii Prolite. Skorupa buta jest bardzo Wąska i lekka a przy tym nadaje się do bardzo szerokiej personalizacji. Wyjściowa wąskość skorupy w połączeniu z dużą podatnością na formowanie termiczne sprawia że jesteśmy w stanie dopasować buta do indywidualnego kształtu stopy zachowując trzymanie na wysokim poziomie. Buty zostały zbudowane w oparciu o sztywną ramę Energy Backbone, a wybrane obszary skorupy zostały zawężone po to aby maksymalnie zredukować wagę buta.  fleki zostały wyposażone w certyfikowane gniazda które są kompatybilne ze wszystkimi wiązaniami skiturowymi certyfikowanymi przez firmę Dynafit. 

  Kto potrzebuje takich butów narciarskich?

  Te buty to świetna propozycja dla osób, które poszukują buta narciarskiego dającego pełną kontrolę podczas zjazdu na przygotowanej trasie oraz w świeżym śniegu, a z drugiej strony pozwalającego na efektywne podejście podczas skiturowych sesji. To także świetna propozycja dla skitourowców, którzy oczekują wyższego poziomu precyzji prowadzenia narty podczas zjazdu przy zachowaniu pełnej mobilności podczas podejścia na szczyt.

  AE501752025X
  2017-05-12
  887445119951
  Szerokość Buta
  NARROW / WĄSKI
  Płeć
  Unisex
  Flex No.
  120
  Flex
  HARD / TWARDY
  Sezon
  2018
  Free/Lock 2.0

  Free/Lock 2.0

  System występujący w modelach Backland – zaawansowana wersja standardowej technologii Free/Lock zapewniająca ruchomość cholewki 74° i regulację jej pochylenia na 13° lub 15°.

  Memory Fit

  Memory Fit

  Zaawansowana technologia dopasowania butów na gorąco. Zapewnia całkowicie indywidualne dopasowanie skorupy, cholewki i buta wewnętrznego – w zaledwie kilkanaście minut.


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)