Narty Atomic REDSTER S9 FIS W Red 2021
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ad2.jpg

-31,96%

Narty Atomic REDSTER S9 FIS W Red 2021

atomic logo

2 789,00 zł (brutto) 4 099,00 zł -31,96% 2 267,48 zł (netto)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Atomic REDSTER S9 FIS W Red 2021

  Narty Atomic REDSTER S9 FIS W Red 2021

  <p><img title="atomic" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/atomic%20logo.jpg" alt="atomic logo" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Atomic Redster S9 FIS W - narty dla zawodniczek

  Narty Atomic Redster S9 FIS W - to narty wyczynowe przeznaczone do startów w zawodach pucharu świata. Nazwa „komórkowa” pochodzi od racing departament czyli komórki zawodniczej, w której powstaje sprzęt dla zawodników w stajni Atomic.

  Modele S9 FIS w to wersja spełniające normy FIS dla współzawodnictwa kobiet . Występuje tylko i wyłącznie w rozmiarze 157. To narty bezkompromisowo zaprojektowane tak, aby osiągać jak najlepsze rezultaty w konkurencji slalom. Są przeznaczone przede wszystkim dla zawodników profesjonalnych, ale także tych, którzy startują w zawodach amatorskich. Coraz częściej cieszą się powodzeniem wśród ekspertów, którzy co prawda nie jeżdżą na tyczkach, ale ich technika jest bardzo zaawansowana i jeżdżą agresywnie. Oczekują więc nart, które będą większym wyzwaniem niż modele sklepowe. Model 157 jest często wybierany nie tylko przez bardzo dobrze jeżdżące narciarki, ale także narciarzy z uwagi na swoją zwrotność nieco większą niż 165. Często, kiedy zaczynamy swoją przygodę na bramkach slalomowych na narcie 157 łatwiej zmieścić się między tyczkami.

  Konstrukcja nart Atomic Redster S9 FIS W

  Konstrukcja nart jest bardziej masywna niż w jej odpowiednikach sklepowych. Po za tym sama filozofia budowy narty jest podobna. Konstrukcja sandwich, ścianki boczne typu sidewall i drewniany rdzeń wsparty od spodu i z góry warstwami tytanalu. Różnica jest tylko taka, że w tym modelu wykorzystano rdzeń Ultrapower Wood Core i znacznie grubsze warstwy usztywniające niż w modelu cywilnym. Co ciekawe użyto tutaj rozwiązania servotec, który w modelach wyczynowych wykorzystywany jest w gigancie i super gigancie. Narty slalomowe zawodnicze, takie jak Atomic Redster FIS, swoją zwrotność i stabilność osiągają dzięki parametrom rdzenia i konstrukcji samej narty. 

  Dla kogo Atomic Redster S9 FIS W ?

  Przede wszystkim dla zawodników - tych profesjonalnie jeżdżących, ale także amatorów, którzy coraz w licznej grupie ścigają się na zawodach amatorskich czy też branżowych. To sprzęt, który robi dużą różnicę podczas jazdy na tyczkach, dlatego też jeżeli zaczynasz swoją przygodę z bramkami w krótkim czasie może się okazać, że wylądujesz właśnie na nartach komórkowych. Coraz liczniejsza grupa ekspertów – nie zawodników, ale jedzących bardzo dobrze i posiadających bardzo rozwiniętą technikę - wybiera modele komórkowej narty FIS tak jak Atomic Redster S9 FIS w. Wersja w, czyli o długości 157 jest ceniona przez tych, którzy chcą osiągnąć maksymalną zwrotność. 

  Technologie:

  Flex Interface

   

  Full Sidewall

  Ultra Power Woodcore

   

  Rocker (%):

  Active Camber 0/100/0

  Kąt krawędzi bocznej:

  87 +/- 0,5°

  AA0028060157
  2020-07-29
  887445236221
  Płeć
  Damskie
  Typ nart
  Race - slalom
  Sezon
  2021

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)