STACJA EKSPERTA W SKI RACE CENTER

Stacja eksperta

Stacja Eksperta – nowa jakość w polskich sklepach narciarskich. 

To jedyna na polskim rynku platforma skupiająca jedne z najbardziej specjalistycznych sklepów narciarskich w naszym kraju. Powstała, aby wyznaczać i gwarantować standard, który wyznacza nowy kierunek w doborze i serwisie sprzętu narciarskiego. Cała inicjatywa powstała pod patronatem marek Atomic oraz Salomon.

Aktualne i nadchodzące promocje

Wystartowała promocja w ramach której kupując w listopadzie narty Atomic oraz Salomon z kolekcji 2019/2020 otrzymasz Voucher na darmowy serwis nart do wykorzystania w bieżącym sezonie.
Darmowe testowanie – dla naszych klientów, którzy zakupią nowe narty Atomic oraz Salomon w sezonie 2019/2020 przygotowaliśmy vouchery do wykorzystania na darmowe testowanie sprzętu. Szczegóły w regulaminie

Bądźcie czujni, ponieważ już w grudniu przy zakupie butów narciarskich marki Atomic oraz Salomon z najnowszej kolekcji 2019/2020 (nie dotyczy modeli junior) otrzymacie gratis wkładki SIDAS

REGULAMIN WKRÓTCE

Dlaczego powstała Stacja Eksperta?

Rewolucja jaka opanowała producentów nart, butów narciarskich, wiązań i akcesoriów sprawia że asortyment zmienia się z roku na rok. Powstają nowe modele nart, całe nowe segmenty w których stosowana jest zaawansowana technologia. Pojawiają się nowe akcesoria, które zaspokajają nieznane dotychczas potrzeby najbardziej wymagających narciarzy. Szczególne zmiany zauważone są w przypadku butów narciarskich, w których to nastała era personalizacji. Kiedyś szukaliśmy buta najbardziej odpowiedniego do naszej stopy, dzisiaj kupujemy mocno dopasowane buty, które następne obrabiane są na miarę. Ilość rozwiązań dostępnych na rynku sprawia że sam wybór modelu staje się nie lada wyzwaniem i trudno się w tym wszystkim połapać.

Fachowe sklepy i serwisy narciarskie pod jednym szyldem

W obecnej sytuacji dużą rolę zaczęła odgrywać fachowość oraz doświadczenie, którego potrzebujemy przy odpowiednim doborze i tuningu sprzętu narciarskiego. Rynek narciarski w przeciwieństwie do innych dyscyplin sportu ma bardzo oryginalną specyfikę. Choć w tej branży funkcjonują popularne sieci sportowe, to jednak klienci przyzwyczaili się że najbardziej fachową wiedzę i doświadczenie znajdą w specjalistycznych prywatnych sklepach narciarskich. Problem w tym że sklepy te działały dotychczas jako rozdrobnione punkty funkcjonujące pod różnymi szyldami. Narciarze którzy poszukują dobrego sprzętu muszą najpierw dowiedzieć się (zwykle pocztą pantoflową), który sklep trzyma wysoka jakość obsługi i profesjonalizm. Brakowało więc wspólnej marki, która byłaby synonimem pewnego standardu obsługi oraz usług dodatkowych, które gwarantują korzyść kupującym, a przede wszystkim rzetelną obsługę. W obecnej sytuacji dystrybutor dwóch czołowych Marek takich jak Salomon i Atomic czyli firma Amersports stworzyła coś w postaci wspólnej grupy prywatnych specjalistycznych sklepów, która spełnia określone wymogi co do jakości i widoczna jest na rynku pod wspólnym, uniwersalnym na terenie kraju szyldem – Stacja Eksperta. 

Czym jest stacja eksperta?

Stacja eksperta powstała z myślą o klientach, którzy poszukuję miejsca gwarantującego właściwe podejście do kwestii doboru sprzętu, a także oferty spełniającej wysokie standardy. Stacja eksperta to również jedyna w swoim rodzaju przestrzeń w internecie, która łączy i jedne z najlepszych sklepów narciarskich na polskim rynku.

Stacja Eksperta powstała także po to aby podnosić poziom merytoryczny sklepów narciarskich. W ramach akcji organizowane są szkolenia przeznaczone dla personelu sklepów i serwisów narciarskich z całej Polski, podczas których uczestnicy rozwijają swoje umiejętności w zakresie merytorycznej znajomości sprzętu, umiejętności odpowiedniego rozpoznawania potrzeby klienta, ustalania stylu i sposobu w jaki uprawia narciarstwo alpejskie i dopasowania, czyli tuningu sprzętu do jego (klienta) obecnych i przyszłych potrzeb. To także warsztaty techniczne, na których podejmowane są takie tematy jak bootfitting, czyli działania w zakresie modyfikacji mechanicznej kształtu butów narciarskich mającej na celu ich personalizację. To także miejsce spotkań i wymiany branżowego doświadczenia a także Poznania kulis tej dyscypliny, także  na poziomie wyczynowym. To miejsce, w którym pracownicy którzy będą dobierać twoje narty i buty mogą wymienić swoje spostrzeżenia z personelem pracującym w fabryce, poznać także ciekawe postacie sławy alpejskiego Pucharu Świata.

Korzyści dla klientów 

W sieci specjalistycznych sklepów narciarskich zrzeszonych jako Stacja Eksperta można testować najnowsze modele nart takich marek jak Atomic i Salomon. W sklepach działających pod wspólnym szyldem znajduje się infrastruktura niezbędna do serwisowania sprzętu najwyższym poziomie, a także zaplecze techniczne i doświadczenie które jest niezbędne do personalizacji najbardziej zaawansowanych modeli butów narciarskich firm Atomic oraz Salomon. Klienci wybierając ofertę sklepów Stacji Eksperta korzystają z cyklicznych promocji w ramach których otrzymują dodatkowe usługi takie jak wkładki do butów narciarskich, jednorazowe vouchery na bezpłatny serwis (otrzymywane podczas zakupów produktów objętych promocją). Także wybór asortymentu marek Atomic oraz Salomon jest w przypadku sklepów Stacji Eksperta najszerszy. W sieci znajdziecie także modele które nie są dostępne w konkurencyjnych placówkach niezrzeszonych w ramach Stacji Eksperta.