Środowisko SUUNTO Spartan, czyli coś więcej niż zegarek.

Zwykle wielkie premiery nowych produktów sprawiają, że zadajemy sobie dociekliwe pytanie – co właściwie zostało zaprezentowane? Jak to się dzieje, że prezentacja niektórych telefonów, zegarków, czy odtwarzaczy mp3 potrafi elektryzować tak dużą publikę, podczas gdy równocześnie wprowadza się konkurencyjne produkty niekiedy bardzo rozbudowane, jednak nie wzbudzające aż takich emocji. Co zatem sprawia, że jeden produkt jest wyjątkowy, a inny solidnie zrobionym urządzeniem.

[…]

Czytaj dalej…


Nadgarstkowy pomiar tętna w zegarkach Suunto Spartan WRIST

Zegarek z pomiarem tętna, zwany niegdyś sporttesterem, a dziś nazywany częściej wielofunkcyjnym smartwatchem zwykle do pomiaru tętna potrzebował mało wygodnej opaski tułowia, która wykonywałą pomiar na klatce piersiowej komunikując się z zegarkiem. Ta precyzyjna i profesjonalna metoda przez długi czas nie posiadała na rynku wygodnej alternatywy do czasu stworzenia czujników nadgarstkowych.

[…]

Czytaj dalej…


Zegarki Suunto Spartan – dla kogo sportowy smartwatch z GPS i pulsometrem?

Nowa seria zegarków sportowych Suunto, to niewątpliwie jeden z najdokładniejszych i najbardziej zaawansowanych zegarków z GPS-em. Model, który zdominował takie dyscypliny jak biegi górskie, wspinaczka, czy biegi na orientację. Zegarków Fińskiej marki używają najlepsi biegacze, skitourowcy, ponieważ cenią sobie najdokładniejszy pomiar GPS, połączony z dużą funkcjonalnością. Czy jednak Suunto Spartan do produkt tylko dla profesjonalistów oraz amatorów regularnie trenujących na wysokim poziomie? Z czego skorzysta przeciętny kowalski kupując zaawansowany sportowy smartwatch?

[…]

Czytaj dalej…