Close

Marki Jest 19 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 19 elementów
 • ATOMIC

  Atomic


  Atomic to jeden z największych i najbardziej uznanych producentów nart. Austriacka marka od samego początku mocno związana z narciarstwem wyczynowym, dziś dominuje w zawodach Pucharu Świata dzięki takim zawodnikom jak Marcel Hirscher, czy Mikaela Shiffrin.

  Zapraszamy do naszego sklepu Atomic-a


  Sukces rynkowy powstawał zawsze w pierwszej kolejności na stoku. Kształt i charakterystyka dzisiejszych modeli nart Atomic, które podbijają rynek to efekt szerokiej współpracy profesjonalnych zawodników, testerów z inżynierami fabryki. Wysokie modele takie jak np. linia Redster wykorzystują technologię stosowaną podczas zawodów, natomiast konstrukcja modeli rekreacyjnych inspirowana jest rozwiązaniami sprawdzonymi w sporcie.

  987 produkty/ów

  Zobacz Produkty
 • GIANT

  Giant to jeden z największych producentów rowerów na świecie. Wiecznie naśladowana, lecz nigdy niedościgniona marka Giant znana z innowacyjnych pomysłów, które zmieniały świat rowerowy przez ostatnie 30 lat. Wybraliśmy rowery Giant, ponieważ marka ta zasłynęła z jakości, którą przez ostatnie 25 lat docenili polscy rowerzyści.

  292 produkty/ów

  Zobacz Produkty
 • SALOMON

  salomon

  Historia marki Salomon rozpoczęła się w 1947 r. w samym sercu francuskich Alp, w Annecy. Pasja twórców związana ze sportem i górami, a także zamiłowanie do technologii sprawiły, że w ciągu kilku dekad marka odniosła wielki sukces, stając się dla miłośników narciarstwa synonimem jakości i innowacyjności. Salomon wielokrotnie wyznaczał nowe trendy, wprowadzał nieznane wcześniej rozwiązania, które rewolucjonizowały narciarstwo i sporty górskie. Produkty francuskiej fabryki od zawsze tworzone były przez ludzi blisko związanych ze sportem, dlatego dziś tak łatwo trafiają do najbardziej wymagających odbiorców. Filozofia marki pozostaje niezmienna od samego początku.

  Cały asortyment marki SALOMON znajduję się w naszym sklepie Salomon

  1418 produkty/ów

  Zobacz Produkty
 • SALOMON (BRAND)

  SALOMON (BRAND)

  0 produkty/ów

 • 0 produkty/ów

 • 0 produkty/ów

Pokazuje 1 - 18 z 19 elementów
Close