Close
NARTY SALOMON S/RACE RUSH SL + X12 TL GW Bl/yl !20 Zobacz większe

salomon logo

Narty Salomon S/RACE RUSH SL + X12 TL GW Bl/yl 2020

Nowy

3 899 zł

-0%

3 899 zł za szt.


Narty Salomon S/RACE RUSH SL + X12 TL GW Bl/yl 2020

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Opis produktu

Salomon X S/RACE RUSH SL + X12 TL

 

Poczuj przypływ adrenaliny, jakiego nigdy wcześniej nie udało Ci się doświadczyć.

Model S/RACE RUSH SL + X12 TL GW to wyczynowa petarda do jazdy na przygotowanych trasach. Umożliwia płynne, łatwe manewrowanie między skrętami i trzymanie krawędzi na twardym lodzie lub idealnie przygotowanym stoku. Wypróbuj narty S/RACE RUSH i pomknij w dół, niezależnie od tego, czy bierzesz udział w weekendowych zawodach, czy udajesz się na poranne szusowanie po sztruksie.

Trzymanie krawędzi : Zastosowanie płyty Edge Amplifier pozwala przenosić 100% energii na krawędź, gwarantując doskonałe trzymanie krawędzi.

Responsywność : Połączenie ścianek bocznych ABS i wyczynowego wykończenia krawędzi umożliwia szybkie, precyzyjne i bezpośrednie wchodzenie w zakręty.

Moc : Wyczynowy drewniany rdzeń i ślizg, dwie warstwy tytanu i warstwowa konstrukcja Sandwich na całej długości ścianki bocznej gwarantują stabilność i moc podczas szybkiej jazdy. 

Nasza opinia o nartach salomon S RACE RUSH z wiązaniami X12 TL

Flagowe narty slalomowe firmy Salomon, które po kosmetycznych zmianach na poziomie powłoki oraz elementów wykończenia ponownie pojawiły się w katalogu na rok 2020. Choć model niewiele się zmienił, to jednak przez ostatni rok mieliśmy okazję testować je wielokrotnie w różnych warunkach. Dziś wiemy, że ten model jest dowodem na to, że połączenie otwartych na pomysły inżynierów z doświadczeniem najwyższej klasy narciarzy niemal skazuje projekt na sukces. W Salomonie zespół ten zwał się Sons of a Blast i stworzył linię sprzętu, który ma dawać frajdę w pełnym tego słowa znaczeniu. Rozwiązania takie jak Edge amplifier, połączone z odpowiednią geometrią i proporcją użytych materiałów wyselekcjonowaną podczas testowania niekończących się prototypów dały deski, które są precyzyjne, szybko reagują, bardzo energiczne, a przy tym niezbyt trudne do opanowania. Można powiedzieć, że wyzwaniem w tym przypadku jest nie tyle okiełznanie wymagającego sprzętu, co bardziej pszekraczanie kolejnych granic w jeszcze bardziej ekstramalnie wycinanych łukach, czy wyciąganie jeszcze większej dynamiki z kolejnych skrętów. Narty są z jednej strony wrażliwe na każdy ruch (w połączeniu z dobrze spasowanym butem dla niektórych wydają się nawet zbyt wrażliwe), z drugiej bardzo precyzyjne i posłuszne. Dają energię, która przypomina bardziej wyczynowe modele. Jadąc na krawędzi czujesz się niezwykle pewnie i wiesz, że masz kontrolę. Po każdym przejeździe chcesz zrobić to jeszcze raz, tylko bardziej.

 

Szerokość pod butem:

68mm

Promień skrętu(radius) :

11m

Salon Ski Race Center to specjalistyczny sklep ze sprzętem sportowym, skupiający się przede wszystkim na narciarstwie i sportach rowerowych. W naszej ofercie jest również, profesjonalny serwis rowerowy. Zapraszamy na miłą rzeczową rozmowę o kilku najciekawszych dyscyplinach sportu do naszego punktu w godzinach:
 
pn-pt 11:00-20:00,
sobota 10:00-19:00,
niedziela nieczynne

Ski Race Center
Aleje Jerozolimskie 424A
05-800 Pruszków
Tel: (22) 723 00 30

Kupując u nas zyskujesz:

  • Darmowa dostawa od 0 zł

  • Zwrot produktu do 14 dni od daty zakupu

  • 2 lata gwarancji na paragon

Close