NARTY SALOMON S/RACE PRO 175 + Race Plat BL/Ye 2019
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ad2.jpg

-1 200,00 zł

NARTY Salomon SRACE PRO 182 + X12 LAB 2020

salomon logo

2 799,00 zł (brutto) 3 999,00 zł - 1 200,00 zł 2 275,61 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  NARTY Salomon SRACE PRO 182 + X12 LAB 2020

  NARTY Salomon SRACE PRO 182 + X12 LAB 2020

  <p><img title="salomon" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/salomon-logo.jpg" alt="salomon logo" width="210" height="80" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Narty Salomon S/Race Pro 182 to przedstawiciel nart typu Cross Turn, o najbardziej sportowej charakterystyce. To sprzęt, który łączy w sobie cechy narty slalomowych oraz gigantowych. W tym przypadku łączy je także z charakterystyką nart zawodniczych. Firma Salomon postanowiła swój najwyższy model Cross Turn zbudować zgodnie z technologią stosowaną w modelach zawodniczych. Również sposób przygotowania desek jest taki sam, jak w przypadku oferowanych przez francuskiego producenta modeli nart zawodniczych linii S/Race. 

  Nowe, jeszcze bardziej radykalne oblicze nart X-Turn - Salomon S/Race Pro 182 z wiązaniami X12 LAB

  Narty są więc sztywniejsze od spotykanych na rynku odpowiedników, a przez to bardziej wymagające i stabilne. Do czasu zmiany kierunku skrętu charakteryzują się dużą dynamiką, a zastosowanie skróconego promienia sprawia, że narty nie wymagają aż tak dużej precyzji, a także pozwalają na znaczne skrócenie łuku podczas wykonywania dłuższych skrętów Przy wyższej prędkości dając z niespotykaną dotąd kontrole.

  Rozwiązania zapożyczone z modeli wyczynowych

  Konstrukcyjnie model powstał w oparciu o drewniany sprężysty rdzeń S core  stosowany w modelach wyczynowych.  porcje użytych materiałów takich jak zrozumienie oraz tytan tak że wskazują mapa Gdzie powstały w dziale w którym konstruuje się sprzęt zawodniczy.

  Komu polecamy narty Salomon S/RACE Pro 182 z wiązaniami X12 LAB?

  Model Salomon S/Race Pro 182 polecamy wszystkim osobom, które poszukuję nart o charakterystyce modeli sportowych jednak o znacznie krótszych promieniach skrętu. Jeśli typowa komórkowa narta gigantowa zbytnio się rozpędza i potrzebujesz większej kontroli to model S Race Pro jest właśnie dla ciebie. Jest to również świetna propozycja dla tych, którzy biorą udział w zawodach amatorskich na których ustawienia bramek są znacznie ciaśniejsze niż we współzawodnictwie profesjonalnym. Model ten cieszy się także dużą popularnością wśród instruktorów oraz ekspertów.

   

  Nowy model S/RACE PRO 182 z zawodniczymi wiązaniami X12 LAB przyprawi Cię o szybsze bicie serca oraz zapewni stabilność i precyzję, których potrzebujesz, aby jechać jeszcze szybciej.

  • Wyjątkowa technologia Edge Amplifier to zupełnie nowy sposób integracji wiązań i nart, który gwarantuje bardziej efektywne przenoszenie mocy na krawędź.
  • Dzięki lepszemu trzymaniu krawędzi i precyzji możesz płynnie, bez wysiłku manewrować między skrętami.
  • Bo zwycięstwo to ostateczny test możliwości.

  Natychmiastowe, wydajne angażowanie krawędzi

  System Edge Amplifier to narta/płyta zaprojektowana w oparciu o zupełnie nową koncepcję. Dzięki niej 100% wytworzonej przez Ciebie energii przenoszone jest na krawędź, co gwarantuje idealne trzymanie krawędzi.

  Stabilność i sprężystość

  Wyczynowy rdzeń i ślizg, dwie warstwy tytanu, deska o grubości 65 mm w obszarze pod stopą oraz warstwowa konstrukcja Sandwich na całej długości ścianki bocznej gwarantują stabilność i moc podczas szybkiej jazdy.

  Elastyczność i precyzja

  Nowoczesny kształt z krótkim dziobem zapewnia dłuższy kontakt krawędzi ze śniegiem, poprawia precyzję i pozwala na płynną jazdę od zakrętu do zakrętu.

  L40522700182
  2018-06-22
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  65
  Płeć
  Unisex
  Typ nart
  Race - gigant
  Promień (m/cm)
  15-175
  Sezon
  2019

  Salomn S RACE PRO

  Seria Salomon S/Race PRO obejmuje profesjonalne modele nart slalomowych używanych w sporcie wyczynowym, a także sportowe modele X-Turn zbudowane w technologii nart zawodniczych. Powstała z myślą o profesjonalnych slalomistach startujących w zawodach oraz zaawansowanych narciarzach, którzy szukają kolejnych wyzwań w świecie nart sportowych.

  Poniżej przedstawiamy wszystkie modele seniorskie serii Salomon S/RACE PRO:

  Salomon S/RACE PRO SL 165cm

  slalom FIS zawodnicze, komórkowe narty slalomowe  12,7m

  Salomon S/RACE PRO SL 157cm

  slalom FIS zawodnicze, komórkowe narty slalomowe  12,5m

  Salomon S/RACE PRO GS 175cm

  cross-turn krótszy wariant modelu Cross Turn 15m

  Salomon S/RACE PRO GS 182cm

  cross turn dłuższy wariant modelu Cross Turn 17m

  S-Core

  S-Core

  Opracowane w laboratorium wyścigowym Salomona, 3-milimetrowe naprzemienne laminaty - topolowe i jesionowe drewno liściaste -zapewniają maksymalną długość nart, dając maksymalną precyzję, stabilność i przyczepność krawędzi, to jest silnik z naszych nart tacowych

  Full Sandwich Sidewall

  Full Sandwich Sidewall

  Ścianka boczna ABS o pełnej długości z laminowaną konstrukcją wyjątkowo gładką na nartach kontakt ze świetną adaptacją terenu

  Edge Amplifier

  Edge Amplifier

  Edge Amplifier to zupełnie przebudowana konstrukcja narty oraz płyty, która zapewnia precyzyjny 100 % przekaz energii bezpośrednio na krawędź. Dzięki niej narty dają jeszcze pewniejsze oparcie na krawędzi.

  Compact Tip

  Compact Tip


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)