Narty SALOMON S/RACE PRO SL 165 + Race Plat BL/Ye 2019
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ad2.jpg

-23,54%

Narty Salomon S/RACE PRO SL 165 + Race Plat BL/Ye 2019

salomon logo

2 599,00 zł (brutto) (2 598,99 zł szt.) 3 399,00 zł -23,54% 2 113,01 zł (netto)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Salomon S/RACE PRO SL 165 + Race Plat BL/Ye 2019

  Narty Salomon S/RACE PRO SL 165 + Race Plat BL/Ye 2019

  <p><img title="salomon" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/salomon-logo.jpg" alt="salomon logo" width="210" height="80" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Salomon S/Race Pro 165 to najnowsza odsłona narty slalomowej przeznaczonej dla zawodników. Jest to najbardziej radykalna i dynamiczna slalomka oferowana przez firmę Salomon. Są to bezkompromisowe narty które zostały stworzone do wygrywania. Ich najważniejszą cechą jest radykalne oparcie na krawędzi jakie oferują podczas jazdy nawet na najbardziej oblodzonych stokach, a także ich dynamika która uwidacznia się podczas wyjścia ze skrętu. 

  Pokrewieństwo nart Salomon S/RACE PRO SL 165 z modelem Atomic Redster S9 FIS M

  Geometria nart Salomon S/Race jest identyczna z modelem Atomic Redster S9 FIS. Zastosowano w nich jednak nieco inną płytę. W modelu tym zastosowano najbardziej efektywne rozwiązania, czyli sprężysty i sztywny rdzeń S core wzmocniony grubymi warstwami Tytanalu oraz aluminium. Konstrukcja Boczna to typowe ścianki sidewall zbudowane z ABS’u. Narty pozbawione są Rockera, ponieważ konstruktorzy dążyli do stworzenia maksymalnie dynamicznych desek, które błyskawicznie rozpoczynają skręt. Również szerokość nart została maksymalnie zawężona ( 65 mm ), aby maksymalnie przyspieszyć zmianę krawędzi, a także dawać jeszcze pewniejsze oparcie na twardym podłożu.

  Sprzęt dla zawodowców i nie tylko

  Salomon S/Rrace Pro 165 to model przede wszystkim kierowany do profesjonalnych zawodników, ale także do osób startujących w zawodach amatorskich, czy branżowych. To także świetne narty dla ekspertów oraz instruktorów. 

  Narty z "komórki zawodniczej " - Salomon S/RACE PRO SL 165

  Model S/Race Pro pochodzi, z tak zwanej komórki zawodniczej Racing departament czyli działu sportowego fabryki Salomon, który zaopatruje sportowców w sprzęt wyczynowy. Dlatego też na nartach pojawiają się oznaczenia dotyczące sztywności poszczególnych egzemplarzy, a także numer wspólny pary nart, która została dopasowana sztywnością.

   

  Nowy model S/RACE PRO 165 + Race Plate P80 przyprawi Cię o szybsze bicie serca oraz zapewni stabilność i precyzję, których potrzebujesz, aby jechać jeszcze szybciej. Wyjątkowa technologia Edge Amplifier to zupełnie nowy sposób integracji wiązań i nart, który gwarantuje bardziej efektywne przenoszenie mocy na krawędź. Dzięki lepszemu trzymaniu krawędzi i precyzji możesz płynnie, bez wysiłku manewrować między skrętami. Bo zwycięstwo to ostateczny test możliwości.

  Natychmiastowe, wydajne angażowanie krawędzi

  System Edge Amplifier to narta/płyta zaprojektowana w oparciu o zupełnie nową koncepcję. Dzięki niej 100% wytworzonej przez Ciebie energii przenoszone jest na krawędź, co gwarantuje idealne trzymanie krawędzi.

  Stabilność i sprężystość

  Wyczynowy rdzeń i ślizg, dwie warstwy tytanu, deska o grubości 65 mm w obszarze pod stopą oraz warstwowa konstrukcja Sandwich na całej długości ścianki bocznej gwarantują stabilność i moc podczas szybkiej jazdy.

  Elastyczność i precyzja

  Nowoczesny kształt z krótkim dziobem zapewnia dłuższy kontakt krawędzi ze śniegiem, poprawia precyzję i pozwala na płynną jazdę od zakrętu do zakrętu.

  Zobacz test i recenzję najnowszego modelu nart Salomon S/RACE PRO SL 165 2019

  L40522800165
  2018-06-22
  889645668307
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  65
  Płeć
  Unisex
  Promień (m/cm)
  12,5-165
  Sezon
  2019

  Salomn S RACE PRO

  Seria Salomon S/Race PRO obejmuje profesjonalne modele nart slalomowych używanych w sporcie wyczynowym, a także sportowe modele X-Turn zbudowane w technologii nart zawodniczych. Powstała z myślą o profesjonalnych slalomistach startujących w zawodach oraz zaawansowanych narciarzach, którzy szukają kolejnych wyzwań w świecie nart sportowych.

  Poniżej przedstawiamy wszystkie modele seniorskie serii Salomon S/RACE PRO:

  Salomon S/RACE PRO SL 165cm

  slalom FIS zawodnicze, komórkowe narty slalomowe  12,7m

  Salomon S/RACE PRO SL 157cm

  slalom FIS zawodnicze, komórkowe narty slalomowe  12,5m

  Salomon S/RACE PRO GS 175cm

  cross-turn krótszy wariant modelu Cross Turn 15m

  Salomon S/RACE PRO GS 182cm

  cross turn dłuższy wariant modelu Cross Turn 17m

  S-Core

  S-Core

  Opracowane w laboratorium wyścigowym Salomona, 3-milimetrowe naprzemienne laminaty - topolowe i jesionowe drewno liściaste -zapewniają maksymalną długość nart, dając maksymalną precyzję, stabilność i przyczepność krawędzi, to jest silnik z naszych nart tacowych

  Full Sandwich Sidewall

  Full Sandwich Sidewall

  Ścianka boczna ABS o pełnej długości z laminowaną konstrukcją wyjątkowo gładką na nartach kontakt ze świetną adaptacją terenu

  Edge Amplifier

  Edge Amplifier

  Edge Amplifier to zupełnie przebudowana konstrukcja narty oraz płyty, która zapewnia precyzyjny 100 % przekaz energii bezpośrednio na krawędź. Dzięki niej narty dają jeszcze pewniejsze oparcie na krawędzi.

  Compact Tip

  Compact Tip


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)