Narty SALOMON S/RACE RUSH SL + X12 TL BL/Ye 2019
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-52,65%

Narty SALOMON S/RACE RUSH SL + X12 TL BL/Ye 2019

salomon logo

1 799,00 zł (brutto) (1 799,00 zł szt.) 3 799,00 zł -52,65% 1 462,60 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty SALOMON S/RACE RUSH SL + X12 TL BL/Ye 2019

  Narty SALOMON S/RACE RUSH SL + X12 TL BL/Ye 2019

  <p><img title="salomon" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/salomon-logo.jpg" alt="salomon logo" width="210" height="80" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Diagnostyka wiązań w cenie nart

  Salomon S/RACE RUSH SL to zupełnie nowa konstrukcja najwyższego modelu narty slalomowej. To kwintesencja filozofii specjalnego teamu projektowego złożonego z byłych i aktualnych zawodników Pucharu Świata a także konstruktorów którzy stworzyli serię Sun of a Blast.

  Filozofia Salomon Sun of a Blast

  Ich zadaniem było stworzenie sprzętu który pozwoli na dynamiczną i agresywną jazdę niedostępną dotychczas na poziomie amatorskich umiejętności. To model, który oferuje bardzo radykalne oparcie na krawędzi dające pewność nawet podczas ekstremalnego pochylenia w skręcie stosunkowo, a przede wszystkim pozwala kontrolować w łatwy i przyjazny sposób. Narty wybaczają błędy nawet w ekstremalnych sytuacjach, a wytrącenie i równowagi bardzo trudne.  To sprawia że model ten pozwala na więcej, niewiele od nas wymagając. To narty które powstały po to aby rekreacyjny narciarz mógł się ekscytować dynamiką skrętów jakie mogli dotąd wykonywać tylko zawodnicy.

  Łatwiej jeździć agresywnie i dynamicznie - narty Salomon S/RUSH SL

  O tym, że firmie Salomon udało się spełnić pierwotne założenia dowiedzieliśmy się już podczas przedsezonowych testów.  Model ten pozwala na bardziej dynamiczną jazdę niż poprzednik X-Race, będąc przy tym sprzętem, którym łatwo jest sterować. Wykonywanie slalomowych skrętów jest bardzo intuicyjne a także bardzo. Narty bardzo naturalnie reagują na balans do środka skrętu, a także balans przód/tył. Salomon S/Race Rush to model, który polecamy wszystkim zaawansowanym narciarzom, którzy cenią sobie dynamikę, a także Tym, którzy aspirują do powyższej grupy.  To dobra propozycja dla ekspertów i instruktorów.

  Salomon S/RUSH SL - czyli moc wynikająca z rzetelnych rozwiązań!

  Technologicznie narty te powstały w oparciu o sprawdzone rozwiązania takie jak rdzeń drewniany, ścianki typu sidewall, odpowiednie do sztywnienie warstwami tytanu oraz aluminium, a także redukujące drgania Pulse Pady. Dodatkowo zastosowano w nich technologie Edge Amplifier, która sprawia że siły przenoszone są na krawędzie w bardziej bezpośredni i radykalny sposób zwiększając kontrolę nad nartami. Rozwiązanie to polega na zastosowaniu rdzenia o specjalnym profilu i odpowiednio naciętej płyty, które wspólnie lepiej przenoszą obciążenia boczne,  szczególnie podczas głębszego zakrawędziowanie narty w ciasnym skręcie.

  L40541200155
  2018-06-22
  889645667805
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  68
  Płeć
  Unisex
  Promień (m/cm)
  11-150/12-160/13-165
  Sezon
  2019
  S-Core

  S-Core

  Opracowane w laboratorium wyścigowym Salomona, 3-milimetrowe naprzemienne laminaty - topolowe i jesionowe drewno liściaste -zapewniają maksymalną długość nart, dając maksymalną precyzję, stabilność i przyczepność krawędzi, to jest silnik z naszych nart tacowych

  Full Sandwich Sidewall

  Full Sandwich Sidewall

  Ścianka boczna ABS o pełnej długości z laminowaną konstrukcją wyjątkowo gładką na nartach kontakt ze świetną adaptacją terenu

  Edge Amplifier

  Edge Amplifier

  Edge Amplifier to zupełnie przebudowana konstrukcja narty oraz płyty, która zapewnia precyzyjny 100 % przekaz energii bezpośrednio na krawędź. Dzięki niej narty dają jeszcze pewniejsze oparcie na krawędzi.

  Compact Tip

  Compact Tip


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)