Narty Salomon X S/RACE RUSH SL + X12 TL 2021
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ad2.jpg

-29,49%

Narty Salomon X S/RACE RUSH SL + X12 TL 2021

salomon logo

2 749,00 zł (brutto) 3 899,00 zł -29,49% 2 234,96 zł (netto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Salomon X S/RACE RUSH SL + X12 TL 2021

  Narty Salomon X S/RACE RUSH SL + X12 TL 2021

  <p><img title="salomon" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/salomon-logo.jpg" alt="salomon logo" width="210" height="80" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Narty inspirowane stylem wyczynowym spełniające potrzeby związane z dynamiką i zwinnością.

  Salomon S/Race Rush SL, czyli flagowa narta slalomowa francuskiego producenta to sprzęt stworzony dla tych, którzy kochają krótki skręt i dynamikę jaką generuje się na końcu każdego ciasnego wirażu. 

  Flagowy model serii Salomona bazujący na niezmiennej od lat konstrukcji drewnianego rdzenia(z topoli i jesionu) oraz warstw titanalu. Kluczowym elementem jest odcinek pod butem, w którym zastosowano system Edge Amplifier, czyli specjalny profil rdzenia narty, który pozwala na mocowanie płyty w taki sposób aby dokładniej przenosiła naszą energię na krawędzie. Pozwala też na lepsze wyczucie narty.

  Model Salomon S/Race Rush SL wyposażony jest w wiązania X12 TL na sztywnej płycie.

  Alternatywnie spotkać można także Salomon S/Race Rush SL który wyposażony jest w płytę stosowaną w nartach zawodniczych oraz wiązania serii Lab lub X12 TL. 

  Jak jeździ się nartami Salomon S/Race Rush SL?

  Salomon S/Race Rush SL należą do jednych z bardziej zwrotnych nart slalomowych dostępnych obecnie na rynku. Są przy tym bardzo dynamicznie -  wyginają się i momentalnie oddają energię przy kolejnym skręcie. Narty wręcz motywują nas do intensywnej pracy. Wydają się przy tym bardzo powtarzalne i nie wymagają absolutnej precyzji. Jazda kończy się głębokim uśmiechem na twarzy, ale i też dużym zmęczeniem.

  Deski dobrze trzymają w warunkach oblodzonych i całkiem nieźle radzą sobie na nieco bardziej miękkiej trasie. Są precyzyjne i dość stabilne, ale przy tym bardzo posłuszne. Dla większości nawet zaawansowanych narciarzy jest to bardzo pożądana cecha.

  Znajdą się także osoby, dla których stabilność i wyczucie krawędzi od samego dziobu do pięty będzie ważniejsze niż nadzwyczajna zwrotność. Mowa oczywiście o osobach, które miały styczność z nartami zawodniczymi.

  Ci narciarze preferować będą przykładowo konkurencyjny model, który wymagać będzie więcej precyzji, ale stabilność podczas krojenia łuków pozwoli na wygenerowanie jeszcze większych prędkości na ciasnych wirażach. Nie oznacza to jednak, że bardzo zaawansowany narciarz czy expert będzie gardził modelem S/Race Rush SL- przeciwnie jazda na nich to arcyciekawa przygoda i niesamowita frajda z błyskawicznej reakcji nart.

  Dla kogo narty Salomon S/Race Rush SL

  Polecamy je narciarzom, którzy rozwijają się i pragną jeździć sportowo. Te narty nie będą wymagać, aż tak dużej precyzji, a pozwolą na wiele. Polecamy je także zaawansowanym narciarzom, którzy szukają jednej z najbardziej dynamicznych nart na rynku. Sprawdzą się także podczas szkoleń, kiedy to wykonuje się dużo ćwiczeń a także podnosi swoje umiejętności na wyższy poziom co zwykle udaje się dosyć łatwo osiągnąć na nartach slalomowych.

  Jaką długość nart Salomon S/Race Rush SL wybrać?

  Model oferowany jest w trzech wariantach długości 150,155 oraz 165. Zaawansowanym paniom oraz niższym osobą o mniejszej masie, i tym, którzy lubią krótkie i najbardziej zwrotne narty polecamy 155. 165, to klasyczna długość jaką proponujemy mężczyzną, nawet tym bardzo wysokim. Widziany na rynku model 170 ma już charakterystykę zbliżoną bardziej do narty crossturn i nie będzie typową nartą slalomową. Długość pośrednią proponujemy w większości przypadków panom o mniejszej masie ciała

  Technologie:

  Edge Amplifier SL - Ulepszona, podwójna konstrukcja Edge Amplifier SL zapewnia o 30% lepsze trzymanie krawędzi, jednocześnie gwarantując optymalną elastyczność pod stopą oraz lepszą reaktywność, zwinność i przyczepność.

  Podwójna warstwa materiału Ti - Podwójna warstwa materiału titanal, po jednej warstwie na każdą stronę rdzenia. Zwiększa osiągi na twardym śniegu. Zwiększa precyzję, oferuje dobre trzymanie krawędzi i poprawia responsywność.

  Rdzeń z drewna bukowego i topoli - Rdzeń z drewna bukowego i topoli oferuje stabilność, reaktywność i precyzję.

  Szerokość talii:

  63 - 75

  Konstrukcja:

  Warstwowa konstrukcja ścianek bocznych Sandwich

  Profil:

  Profil pełny camber

  Struktura wierzchnia:

  Snake

  Rocker na dziobie (%):

  Brak

  Rocker na piętce (%):

  Brak

  Przeznaczenie na trasy:

  6/6

  Przeznaczenie do jazdy w puchu:

  1/6

  Poziom zaawansowania narciarza:

  5/6

  L41169400160
  2020-08-13
  193128294106
  Typ nart
  Race - slalom
  Płeć
  Unisex
  Szerokość na odcinku pod butem
  68 mm
  68 mm
  68 mm
  70 mm
  Sezon
  2021
  Kategoria produktu
  Race Fis

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (1)