Narty Salomon X S/RACE RUSH GS + X12 TL 2021
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ad2.jpg

-32,06%

Narty Salomon X S/RACE RUSH GS + X12 TL 2021

salomon logo

2 649,00 zł (brutto) 3 899,00 zł -32,06% 2 153,66 zł (netto)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Salomon X S/RACE RUSH GS + X12 TL 2021

  Narty Salomon X S/RACE RUSH GS + X12 TL 2021

  <p><img title="salomon" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/salomon-logo.jpg" alt="salomon logo" width="210" height="80" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Narty Salomon S/Race Rush GS -inspirowane stylem wyczynowym spełniające potrzeby związane z prędkością i stabilnością.

  Narty Salomon S/Race Rush sygnowane literami GS, czyli w wersji gigantowej to propozycja dla tych, którzy lubią prędkość i długie się te skręty.

  Konstrukcja Salomon S/Race Rush GS

  Gigantki S/Race Rush na pierwszy rzut oka niczym wielkim się nie wyróżniały. Nie znajdziemy tutaj żadnych wzdłużnych stabilizatorów, czy elementów zmniejszających drgania przyczepionych do szaty graficznej. Górna powierzchnia jest płaska pozbawione przetłoczeń i zgrubień. W tym momencie wytrawni narciarze powinni się taką deskę zainteresować, ponieważ przypomina modele sportowe. Narty pozbawione są jako takiego rockera, wygięcie dziobu jest mocno skrócone, a pięta jest dosyć płaska i szeroka. Po bokach obok wstawki sidewall widać błyszczące dwie warstwy tytanalu które dostarczają i stabilizują rdzeń. Wewnątrz narty mieści się rdzeń w drewna topoli. 

  Na środku narty, czyli na odcinku pod wiązaniami widoczny jest profil amplifier, który w bardziej bezpośredni sposób przenosi siły narciarza na krawędzi i pozwala lepiej je wyrzuć. W tym roku dodatkowo zmodyfikowany, ponieważ profil został dodatkowo wycięty bezpośrednio na środku narty, co pomaga jej się wyginać wzdłużnie i ułatwia skręcanie. 

  Nasza opinia na temat jazdy nowym modelem Salomon S/Race GS.

  Salomon S/Race Rush GS, podobnie jak inne modele serii Sons of a Blast dają dużą pewność podczas prowadzenia. Narty z jednej strony dają dobre oparcie, dobrze trzymając narciarza w skręcie, a z drugiej nie wymagają aż tak dużej precyzji podczas balansowania na tejże krawędzi. Jak przystało na klasyczny gigantki są niemal stworzone do wycinania długich łuków na całą szerokość stoku.

  Jednak w porównaniu do większości obecnie dostępnych nart gigantowych dają się niezwykle swobodnie prowadzić. Łatwość z jaką pokonują kolejne skręty nie oznacza jednak, że nowy model jest dla niezbyt zaawansowanych narciarzy, wręcz przeciwnie. Narty te głęboko i agresywnie położone na krawędź prowadzą jakby jechały po szynach. Jedynie czego może brakować doświadczonemu narciarzowi to odrobiny dynamiki przy przejściu ze skrętu w kolejny. 

  Komuś przyzwyczajonemu do nart sportowych, które przekazują narciarzowi praktycznie każdy sygnał z całej długości krawędzi może brakować wyczucia każdej nierówności. Wtedy dobrą alternatywą może być Salomon S/Race Pro GS, który mimo „cywilnej” geometrii ma bardzo wyczynową charakterystykę.

  Jaką długość nart Salomon S/Race GS wybrać?

  Zdecydowanie zachęcamy do wyboru wyższych wariantów tych desek, ponieważ po pierwsze są to typowe gigantki, a taka narta musi być długa, po drugie operowanie tym modelem przy większych prędkościach jest naprawdę przyjazne i nie wymaga tak dużej precyzji, dlatego można założyć, że poradzisz sobie z jej długimi wersjami.

  Technologie:

  Edge Amplifier SL - Ulepszona, podwójna konstrukcja Edge Amplifier SL zapewnia o 30% lepsze trzymanie krawędzi, jednocześnie gwarantując optymalną elastyczność pod stopą oraz lepszą reaktywność, zwinność i przyczepność.

  Podwójna warstwa materiału Ti - Podwójna warstwa materiału titanal, po jednej warstwie na każdą stronę rdzenia. Zwiększa osiągi na twardym śniegu. Zwiększa precyzję, oferuje dobre trzymanie krawędzi i poprawia responsywność.

  Rdzeń z drewna bukowego i topoli - Rdzeń z drewna bukowego i topoli oferuje stabilność, reaktywność i precyzję.

  Szerokość talii:

  63 - 75

  Konstrukcja:

  Warstwowa konstrukcja ścianek bocznych Sandwich

  Profil:

  Profil pełny camber

  Struktura wierzchnia:

  Snake

  Rocker na dziobie (%):

  Brak

  Rocker na piętce (%):

  Brak

  Przeznaczenie na trasy:

  6/6

  Przeznaczenie do jazdy w puchu:

  1/6

  Poziom zaawansowania narciarza:

  5/6

  L41169500180
  2020-08-13
  193128294267
  Płeć
  Unisex
  Typ nart
  Race - gigant
  Sezon
  2021
  Szerokość na odcinku pod butem
  70 mm
  Kategoria produktu
  Race Fis

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)