Narty Salomon S/MAX 12 + Z12 GW 2021
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ad2.jpg

-25,15%

Narty Salomon S/MAX 12 + Z12 GW 2021

salomon logo

2 619,00 zł (brutto) 3 499,00 zł -25,15% 2 129,27 zł (netto)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Salomon S/MAX 12 + Z12 GW 2021

  Narty Salomon S/MAX 12 + Z12 GW 2021

  <p><img title="salomon" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/salomon-logo.jpg" alt="salomon logo" width="210" height="80" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Salomon S/max 12 - petarda do jazdy po przygotowanych trasach pozwalająca idealnie pokonywać każdy zakręt.

  Salomon S/max 12, to narty stworzone do całodziennej jazdy nas stokach o różnym poziomie trudności. 

  Jak pozostałe modele serii Sons of a Blast, bazują na sidewall’owej konstrukcji, łączącej właściwości rdzenia z drewna topoli z poprzecznym usztywnieniem warstwami tytanalu.

  Geometria i konstrukcja nart Salomon S/Max 12

  Geometria nart przypomina linie sportowe, lecz proporcja użytych materiałów ma ułatwiać jazdę. Kluczowym odcinkiem wpływającym na właściwości narty jest odcinek pod wiązaniami, gdzie zastosowano tak zwany Edge Amplifier, czyli technologie, która pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne przeniesienie energii narciarza na krawędź.

  Edge Amplifier zwiększa uczucie krawędzi na tym właśnie kluczowym odcinku. Dzięki temu jesteś wstanie lepiej kontrolować tor prędkość podczas jazdy. Zastosowana wiązania Z12, które wraz z nowym Edge Amplifier SL zwiększają elastyczność nart. Boczna geometria narty także przypomina modele Race - próżno szukać tutaj dużego rockera.

  Wrażenia z jazdy nartami S/Max 12

  Salomon S/Max 12 to narty, które są posłuszne, ale pozwalają przy tym ponieść się fantazji. Dosyć szybko reagują umożliwiając szybką zmianę kierunku, ale ustawione na krawędzi pozwalają się bardzo płynnie prowadzić.

  Nie wydają się zbyt wymagające, pewnie dlatego, że nie wymagają aż tak dużej precyzji, ale z drugiej strony - rozpędzone i głęboko pochylone na krawędzi - potrafią wycinać dynamiczne gładkie carvingowe łuki. Co ważne pozwalają taki skręt kontrolować na całej jego długości. Można w łatwy sposób przejść ze skrętu ciętego w lekki łuk. Gdy momentalnie zmniejszysz prędkość, narty zachowają się bardzo przewidywalnie. Przede wszystkim Salomon nie jest nartą, która męczy Cię przy każdym skręcie. Dzięki temu jest idealną propozycją na długi wyjazd, na którym planujesz jeździć od rana do zamknięcia wyciągu. 

  Dla kogo polecamy narty Salomon S/Max 12

  To przede wszystkim model narty dla doświadczonych narciarzy, ale niekoniecznie bardzo zaawansowanych. Uważamy, że mogą być modelem docelowym dla dorosłego narciarza z ukształtowaną już techniką, który jeździ po wszystkich trasach z różną intensywnością i różnym poziomie trudności. Przede wszystkim narciarza długodystansowego, który sytuacyjnie lubi pojechać bardziej agresywnie. Jeżeli nagle okaże się, że chcesz jeszcze spróbować się podszkolić to na tego typu narcie można zrobić naprawdę wiele. 

  Technologie:

  Edge Amplifier SL - Ulepszona, podwójna konstrukcja Edge Amplifier SL zapewnia o 30% lepsze trzymanie krawędzi, jednocześnie gwarantując optymalną elastyczność pod stopą oraz lepszą reaktywność, zwinność i przyczepność.

  Podwójna warstwa materiału Ti - Podwójna warstwa materiału titanal, po jednej warstwie na każdą stronę rdzenia. Zwiększa osiągi na twardym śniegu. Zwiększa precyzję, oferuje dobre trzymanie krawędzi i poprawia responsywność.

  Rdzeń z drewna topoli - Konstrukcja z pełnym drewnianym rdzeniem maksymalnie zwiększa dynamiczność, stabilność i kontakt narty ze śniegiem, jednocześnie tłumiąc drgania.

  Szerokość talii:

  63 - 75

  Konstrukcja:

  Warstwowa konstrukcja ścianek bocznych Sandwich

  Profil:

  Profil pełny camber

  Struktura wierzchnia:

  Błyszcząca powłoka wykonana w technologii In-Mold

  Rocker na dziobie (%):

  Brak

  Rocker na piętce (%):

  Brak

  Przeznaczenie na trasy:

  6/6

  Przeznaczenie do jazdy w puchu:

  1/6

  Poziom zaawansowania narciarza:

  5/6

  L41170000160
  2020-08-13
  193128292324
  Szerokość na odcinku pod butem
  72 mm
  72 mm
  72 mm
  72 mm
  72 mm
  Płeć
  Unisex
  Sezon
  2021
  Kategoria produktu
  Freeride

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  chat Komentarze (0)