Narty Salomon S/RACE PRO 175/P80 + X12 TL 2021
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ad2.jpg

-25,12%

Narty Salomon S/RACE PRO 175/P80 + X12 TL 2021

salomon logo

3 369,00 zł (brutto) 4 499,00 zł -25,12% 2 739,02 zł (netto)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Salomon S/RACE PRO 175/P80 + X12 TL 2021

  Narty Salomon S/RACE PRO 175/P80 + X12 TL 2021

  <p><img title="salomon" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/salomon-logo.jpg" alt="salomon logo" width="210" height="80" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Salomon S/Race Pro 175 - zestaw narciarski stworzony, aby maksymalnie zwiększyć moc przy każdym skręcie.

  Salomon S/Race Pro 175 to technologia nart zawodniczych zastosowana w specyficznej geometrii Cross turn,gdzie stosuje się pośrednie promienie skrętu (między slalomowym a gigantowym). 

  O pokrewieństwie z modelami zawodniczymi, linią FIS świadczą takie cechy konstrukcji jak m.in. sztywny rdzeń Race Wood Core, zastosowanie bardzo grubej warstwy Titanalu nad ślizgiem i nad rdzeniem oraz maksymalnie zwężona szerokość pod butem 65 mm i stosunkowo sztywny odcinek dziobowy i piętki.

  Zastosowana jest tutaj także montowana w modelach zawodnicy płyta p80 połączoną z Edge Amplifire GS. Nie znajdziemy tutaj żadnych dodatkowych systemów. Narta jest płaska i wydaje się topornie prosta w budowie. Ci jednak, którzy wiedzą jak wyglądają modele wyczynowe mogę podejrzewać już bardzo ciekawe właściwości. 

  Jak zachowuje się Salomon S/Race Pro 175? 

  Można śmiało powiedzieć, że model S/Race Pro 175 daje przedsmak tego co odczuwa narciarz jeżdżący na wyczynowych deskach. Sposób w jaki wcinają się w śnieg-nawet najtwardsze oblodzonej trasy – sprawia, że jest się przyklejonym do podłoża. Dodatkowo bardzo krótki promień skrętu (15 m przy długości 175 cm) sprawia, że deski są bardzo zwrotne. Krótki promień skrętu daje też wrażenie nieco lepszej równowagi, zwiększając margines błędu kiedy jedziesz pochylony w skręcie. Narty z jednej strony niewiarygodnie szybko się rozpędzają, a z drugiej ich zwrotność pozwala na stosunkowo łatwa kontrolę. Mówiąc „łatwo” mamy oczywiście na myśli coś co jest łatwe dla zaawansowanego narciarza. Jest to niewątpliwie bezkompromisowy sprzęt. Nie nadaje się zbytnio do jazdy w miękkim podłożu. Kiedy trasa pokrywa świeżych śnieg dzioby nart już tak łatwo się nie wyginają, ponieważ brakuje im oparcia. Sprawia to, że wykonywane przez nas skręty się wydłużają. Deski nadają się zarówno do typowego pośredniego skrętu - będącego czymś pomiędzy slalomem a gigantem - a także do dłuższych gigantowych skrętów, które sytuacyjnych chcemy zacieśniać. 

  Dla kogo narty Salomon S/Race Pro 175?

  Salomon S/Race Pro 175 to niewątpliwie deski dla zaawansowanych i wymagających narciarzy, którzy poszukują czegoś więcej czyli kolejnych wyzwań i większej dynamiki. Są także ciekawą propozycją dla tych, którym spodobały się slalomowe narty zawodnicze (komórkowe), ale ich umiejętności nie pozwalają jeszcze na jazdę na nartach gigantowych (r> 20 m). To bardzo mocny konkurent, cieszącego się dużą popularnością modelu Atomic Redster X9. Obydwie pary mają wiele cech wspólnych, jednak w tym zestawieniu - Salomon posiada bardziej sportową charakterystykę.

  Salomon S/Race Pro jest też ciekawie przygotowany przy zakupie – tak jak modele zawodnicze. Narty przychodzą z fabryki mocno nasmarowane a poszczególne sztuki parowane są ze sobą według sztywności.

  Technologie:

  Edge Amplifier GS - Ulepszona konstrukcja płyty Edge Amplifier GS pozwala na przenoszenie całej energii na krawędzie nart, zapewniając niezrównane trzymanie krawędzi i niezwykłą stabilność przy dużej prędkości.

  Podwójna warstwa materiału Ti - Podwójna warstwa materiału titanal, po jednej warstwie na każdą stronę rdzenia. Zwiększa osiągi na twardym śniegu. Zwiększa precyzję, oferuje dobre trzymanie krawędzi i poprawia responsywność.

  Rdzeń z drewna bukowego i topoli - Rdzeń z drewna bukowego i topoli oferuje stabilność, reaktywność i precyzję.

  Szerokość talii:

  63 - 75

  Konstrukcja:

  Warstwowa konstrukcja ścianek bocznych Sandwich

  Profil:

  Profil pełny camber

  Struktura wierzchnia:

  Połysk

  Rocker na dziobie (%):

  Brak

  Rocker na piętce (%):

  Brak

  Przeznaczenie na trasy:

  6/6

  Przeznaczenie do jazdy w puchu:

  1/6

  Poziom zaawansowania narciarza:

  6/6

  L41244200175
  2020-08-13
  193128317164
  Płeć
  Unisex
  Typ nart
  Race - gigant
  Sezon
  2021

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)