Close

SUUNTO TRAVERSE ALPHA STEALTH

SS022469000

Nowy

Rozmiar niedostępny

1 489 zł

2 199 zł

-32.2874%

1 489 zł za szt.


Opis produktu

SUUNTO Traverse Alpha Stealth

Wielofunkcyjny zegarek zadaniowy, który jest znakomitym towarzyszem podczas przygód i aktywności sportowej. Model Traverse Alpha posiada dodatkowo unikatowe funkcje związane z myślistwem i wędkarstwem. Jakość gwarantuje Fińska manufaktura, gdzie ten model powstał zgodnie z normami wojskowymi. Zegarek posiada Moduł GPS/GLONASS umożliwiający korzystanie z wielu funkcji przydatnych zarówno podczas codziennego użytku jak i w ekstremalnych sytuacjach. Koperta tego modelu wykonana jest z lekkiego i trwałego tworzywa w kolorze czarnym, natomiast bezel wykonano z wysokiej jakości stali o charakterystycznym wzorze. Czarny materiałowy pasek jest wytrzymały i zapewnia wygodę podczas noszenia. Wyświetlacz z funkcją podświetlenia LED posiada funkcję przełączenia na odczyt pozytywny (jasne tło, czarne cyfry) lub negatywny (czarne tło, jasne cyfry). Chroniony jest przez szafirowe szkło odporne na zarysowania (najtwardszy materiał używany w produkcji zegarków).

Moduł GPS/GLONASS umożliwia nawigację do punktu startu z punktami trasy/POI (odpowiednio do 1000 punktów lub 250 POI) lub po wyświetlanej trasie oraz powrót po własnych śladach. Za pomocą serwisu Movescout.com istnieje możliwość planowania swoich wypraw. Zegarek zapisuje przebytą drogę w czasie rzeczywistym. Moduł GPS umożliwia także aktualizację czasu oraz odczyt wysokości (funkcja FusedAltiTM to zintegrowany odczyt wysokości z modułu GPS oraz wysokości barometrycznej) i pomiar średniej prędkości w czasie rzeczywistym. Zegarek posiada funkcje przydatne przy wycieczkach pieszych, wspinaczce i trekkingu. Są nimi kompas cyfrowy, barometr oraz wysokościomierz. Cyfrowy kompas charakteryzuje się pełną kompensacją przechylenia i korekcją kąta deklinacji.

Barometr oprócz pomiaru ciśnienia umożliwia wykonanie wykresu ciśnienia ze wskaźnikiem trendów pogody oraz posiada funkcję mierzenia temperatury i alarmu burzowego. Dzięki temu zła pogoda nigdy Cię nie zaskoczy. Barometr również służy do wyznaczania wysokości w połączeniu z modułem GPS.

Wysokościomierz odczytuje wysokość bezwzględną (n.p.m.) z modułu GPS oraz barometru. Umożliwia odczytanie całkowitego zwiększenia lub zmniejszenia wysokości i prędkości pionowej. Zakres wysokościomierza wynosi od -500 do 9999 m n.p.m. o rozdzielczości 1 m i prędkości zapisu 1 lub 10 sekund.

Suunto Traverse Alpha posiada unikatowe funkcje związane z myślistwem i wędkarstwem takie jak: automatyczne wykrywanie strzału, typy punktów POI związane z polowaniem i wędkarstwem, kalendarz faz księżycowych, alarm wschodu i zachodu księżyca a także hodziny wschodu i zachodu księżyca w wybranym dniu, czerwone podświetlenie umożliwiające korzystanie z noktowizorów, alarm wschodu i zachodu słońca oraz alarm burzowy.

Zegarek dodatkowo posiada licznik kroków, stoper i timer do pomiaru czasu a także alarm i alarm wibracyjny oraz latarkę (szczególnie docenisz ją w trudnych warunkach oświetlenia). Zegarek jest zgodny z aplikacją Suunto Movescount App (na urządzenia iOS i Android). Dzięki temu ten model posiada również cechy SmartWatch i umożliwia wyświetlanie powiadomień na cyferblacie. Bogaty interfejs jest obsługiwany w kilkunastu językach, również w języku polskim. (EN, CS, DA, DE, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PL, PT, RU, SV, ZH). Model Traverse Alpha charakteryzuje się wodoszczelnością 100m dla zegarków nurkowych, co umożliwia swobodny kontakt z wodą np. pływanie lub nurkowanie.

 

 

Funkcje zegarka:

 

 • Systemy GPS i GLONASS do nawigacji po trasach i według punktów POI
 • Widok zapisywanej trasy w czasie rzeczywistym
 • Informacje o prędkości, dystansie i wysokości
 • Planowanie trasy w serwisie Suunto Movescount.com za pomocą map topograficznych
 • Podgląd trasy i wysokościowy profil trasy na zegarku
 • Odkryj nowe trasy za pomocą map popularności znajdujących się w serwisie Suunto Movescount i aplikacji Suunto Movescount App
 • Wodoszczelny do głębokości 100 m / 330 stóp
 • Wysokość (FusedAlti™)
 • Trendy pogodowe i alarm burzowy
 • Godziny wschodu i zachodu słońca
 • Kompas
 • Podświetlenie w trybie latarki
 • Aktualizacja czasu na podstawie sygnału GPS
 • Alarm wibracyjny
 • Monitorowanie kroków i kalorii w trybie dziennym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym
 • Powiadomienia z telefonu komórkowego
 • Zgodny z aplikacją Suunto Movescount App (na urządzenia iOS i Android).

 

 

Wybierz SUUNTO – to jedyny słuszny kierunek.

Opinie

Reviews

Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SUUNTO TRAVERSE ALPHA STEALTH

SUUNTO TRAVERSE ALPHA STEALTH

Produkty powiązane

Salon Ski Race Center to specjalistyczny sklep ze sprzętem sportowym, skupiający się przede wszystkim na narciarstwie i sportach rowerowych. W naszej ofercie jest również, profesjonalny serwis rowerowy. Zapraszamy na miłą rzeczową rozmowę o kilku najciekawszych dyscyplinach sportu do naszego punktu w godzinach:
 
pn-pt 11:00-20:00,
sobota 10:00-19:00,
niedziela nieczynne

Ski Race Center
Aleje Jerozolimskie 424A
05-800 Pruszków
Tel: (22) 723 00 30

Kupując u nas zyskujesz:

 • Darmowa dostawa od 0 zł

 • Zwrot produktu do 14 dni od daty zakupu

 • 2 lata gwarancji na paragon

Rabat -15% na nową kolekcję 2019

Miejsce na sidebar

Close