Nasze marki

Ski Race Center to jeden z największych sklepów narciarskich znajdujących się w okolicach Warszawy.

Znajdziesz u nas wszystko co dla narciarza niezbędne. Posiadamy bogatą ofertę butów narciarskich, nart i kjów, a także kasków, gogli oraz odzieży i innych akcesoriów. Oferta jest kierowana zarówno dla amatorów sportów zimowych jak i dla zawodników. Tych drugich obsługujemy na szeroką skalę w ramach prowadzonych przez nas Programów Racing. Produkty zimowe dostępne są przez cały rok.

W okresie letnim otwieramy dodatkowo sezon rowerowy. Zapraszamy po rowery górskie, crossowe, szosowe a także miejskie i juniorskie modele. Posiadamy także bogaty asortyment akcesoriów rowerowych i odzież techniczną.

MARKI NARCIARSKIE

marka narciarska atomic

ATOMIC

Austriacka marka produkująca doskonały sprzęt i buty narciarskie w oparciu o wysokiej klasy materiały i zaawansowane technologie. Modele RACE są chętnie wybierane przez najwybitniejszych zawodników Pucharu Świata. Producent oferuje także szeroką gamę pokrowców narciarskich i odzieży technicznej. Czytaj więcej.

marka narciarska salomon

SALOMON

Francuski producent odzieży technicznej i sprzętu narciarskiego z wieloletnią tradycją. Oferuje profesjonalne narty zawodnicze, a także zaawansowane technicznie modele nart rekreacyjno -sportowych dla miłośników narciarstwa na każdym poziomie zaawansowania. Czytaj więcej.

marka narciarska voelkl

VÖLKL

Precyzja, determinacja, ambicja – podstawowe założenia tworzące niemiecką markę Völkl. To wyjątkowe modele nart tworzone z myślą o narciarzach kochających doskonałe wyniki w każdych warunkach na stoku i nieprzygotowanych trasach. Czytaj więcej…

marka butów narciarskich dalbello

DALBELLO

Włoski producent butów narciarskich, który wprowadził do narciarskiego świata znany już i doceniany system GripWalk. Dalbello to buty konstruowane tak, aby zapewniły komfort jazdy przez cały dzień bez względu na rodzaj uprawianego narciarstwa. Czytaj więcej…

marka narciarska head

HEAD

Marka wywodząca się z amerykańskiej firmy HEAD Ski Company, która od 1950r. produkuje w Austrii nowoczesne narty konstruowane we współpracy z wybitnymi zawodnikami alpejskiego Pucharu Świata. Head jest też producentem butów narciarskich, odzieży i akcesoriów narciarskich. Czytaj więcej…

marka bielizny termicznej x-bionic

X-BIONIC

Szwajcarska marka wszelkiej odzieży termicznej z najwyższej półki. To jedyna tak innowacyjna odzież zdobywająca szerokie uznanie przez profesjonalistów i amatorów wielu dyscyplin sportowych. To must have dla każdego fun’a outdoorowej aktywności fizycznej. Czytaj więcej….

marka odzieży narciarskiej Picrure

PICTURE ORGANIC CLOTHING

Pasja, miłość do sportu i szacunek do świata. Tak można w skrócie przedstawić francuską markę odzieżową która oprócz niezwykle oryginalnego designu stawia na EKOLOGIĘ. Tak tak, to właśnie jest jedno z głównych założeń produkcji wyjątkowych kolekcji odzieży sportowej Picture. Czytaj więcej…

marka bielizny termicznej Lenz w sklepie narciarskim Ski Race Center

LENZ

Austriacki producent z ponad 30letnią historią tworzenia produktów mających zapewnić ciepło podczas pracy i uprawiania sportów z mroźnych warunkach. Lenz słynie z bogatej oferty podrzewanych skarpet, wkładek i rękawic a także kamizelek i pasów wyposażonych w akumulatory litowo-jonowo. Z tą technologią cieżko dać się zaskoczyć zimie. Czytaj więcej…

marka wkładek do butów Footbalance

FOOTBALANCE

Footbalance to personalizowane wkładki wspieracące stopę podczas jazdy na nartach. To doskonały sposób na odciążenie stawów na nartach i zmniejszenie ryzyka kontuzji. Czytaj więcej…

MARKI ROWEROWE

marka rowerowa Giant w sklepie rowerowym Ski Race Center

GIANT

Jeden z największych producentów rowerów na Świecie z prawie 50 letnią tradycją. Rowery Giant to połączenie najwyższej klasy materiałów, solidnego wykonania, a także korzystnych cen. Producent oferuje rowery niemal każdego typu. Czytaj więcej.

tresc

marka rowerowa LIV w sklepie rowerowym Ski Race Center

LIV

Pierwsza na świecie marka rowerowa stworzona tylko dla kobiet. Liv to damska linia globalnego producenta Giant. W kolekcji znajdziemy wszelkie rodzaje rowerów stworzone specjalnie dla kobiet.

marka rowerowa KTM w sklepie rowerowym Ski Race Center

KTM

Legendarna marka znana ze sportowych motocykli crossowych produkująca także zaawansowane techniczne rowery. Producent koncentruje się na rowerach górskich oraz szosowych.

marka rowerowa Maxim w sklepie rowerowym Ski Race Center

MAXIM

Polski producent rowerów średniej półki cenowej. Maxim to dobra korzysta jakość w stosunku do ceny. Czytaj więcej.

marka rowerowa cateye

CATEYE

Japoński producent wysokiej jakości akcesoriów rowerowych z prawie 70 letnią tradycją. W ofercie producenta znajdziemy liczne modele lampek, liczników i drobnego wyposażenia.

marka rowerowa Topeak

TOPEAK

Producent szerokiej gamy innowacyjnych narzędzi i akcesoriów rowerowych. Oferuje drobne narzędzia, uchwyty, sakwy i sakiewki. Topeak to różnorodne wyposażenie uznawanie w szeroko rozumianym kolarstwie trekkingowym.