Lista produktów marki Dalbello

DALBELLO W SKIRACE CENTER

Doświadczenie ma znaczenie

Dalbello to włoska firma współpracująca ściśle z Völkl’em. Dalbello swoje buty narciarskie zaczął produkować w 1974 roku. W 2014 ich buty wielokrotnie stawały na podium Zimowych igrzysk Olimpijskich. Buty narciarskie Dalbello to wynik współpracy doświadczonych konstruktorów oraz zawodników różnych stylów narciarstwa. Od lat z markowych butów narciarskich Dalbello korzystają czołowi freeriderzy i zawodnicy Pucharu Świata. Co charakterystyczne Dalbello jako pierwszy wprowadził antypoślizgowy system Grip Walk jako standard w większości swoich butów narciarskich.

Buty narciarskie dla każdego

W ofercie producenta znajdziemy modele sportowe i zawodnicze DRS stworzone pod wymagania najbardziej zaawansowanych użytkowników, skonstruowane tak, aby maksymalnie spersonalizować je pod potrzeby zawodników.

Dla nieścigających się funów narciarstwa kolekcja DS z modelami DS ASOLO, DS, DS AX i DS MX. W tej grupie znajdziemy modele dla narciarzy i narciarek na każdym poziomie umiejętności, nastawione na wygodę podczas zimowego szaleństwa bez utraty odpowiedniego przekazu sił na narty. Dzięki technologii MyFIT większość modeli z tej kolekcji umożliwiona personalizację buta poprzez termiczną obróbkę skorupy i linera.

Komfort w każdej sytuacji bez utraty precyzji

Kolejna linia znajdująca szerokie grono fanów to damskie i męskie modele butów narciarskich PANTERRA. Cała linia stworzona była pod kątem narciarzy którzy czasem uciekają z doskonale przygotowanych tras na dzikie przestrzenie. Każdy but narciarski PANTERRA wyposażony jest w system SKI/HIKE umożliwiający zwiększenie ruchomości cholewki buta i wygodne podchodzenie.

Włoski producent przewiduje także oddzielne kolekcje butów tourowych, freestylowych i freerideowych oraz kolekcję dla najmłodszych narciarzy.