Buty Dalbello

Buty narciarskie włoskiego producenta Dalbello stawiają na 100% komfort narciarza, nie zabierając przy tym nic z trzymania i precyzji. Modele spotkamy w dwóch typach konstrukcji: Overlap i Cabrio. Pierwsza grupa nastawiona jest na tradycyjne narciarstwo wzbogacone o technologie umożliwiające większą wygodę od standardowych butów narciarskich - stawiającej na wysoką kontrolę i przełożenie mocy. Grupa druga butów Dalbello „Cabrio” jest bardzo wygodną i łatwą do zakładania wersją butów do jazdy w stylu freeride i freestyle. Wyposażona jest w system Ski-Hike umożliwiający wygodne podchodzenie poprzez znaczne zwiększenie konta ruchomości cholewki.

Termoformowalne buty narciarskie Dalbello - technologia MY FIT

Dzięki innowacyjnej technologii MY FIT buty umożliwiają doskonałe spasowanie ze stopą narciarza, poprzez termoformowanie linerów i skorup buta narciarskiego.

Buty narciarskie Dalbello dla zawodników

Linia Dalbello RS jest linią butów zawodniczych przeznaczonych dla zawodników w różnym wieku. W tym roku w linii poprawiono cholewki i liner buta. Zmieniono także klamry pozwalając na jeszcze dokładniejsze spięcie z zakresem mikroregulacji do 7mm. Model spotkamy w dwóch wyjściowych szerokościach 92 mm dla DRS WC i 97mm dla modeli DRS juniorskich i dorosłych do flexu 140 włącznie. W modelach RACE możemy ustawiać kąt natarcia i  canting.

Buty narciarskie Dalbello Sport - personalizowane buty narciarskie

Na półce do jazdy rekreacyjno-sportowej spotkamy, aż 4 linie modelu Dalbello Sport o różnych szerokościach. DS ASOLO, DS, DS AX, DS MX – w tym znaczna większość butów z podeszwą grip walk i technologią MY FIT umożliwiającą personalizację skorupy. Ta grupa zawiera modele męskie oraz ich odpowiedniki damskie.

Buty narciarskie Dalbello Panterra - system Ski-Hike do wygodnego chodzenia

Model PANTERRA prezentuje po 4 linie sztywności buta (flex) w kolekcji damskiej i męskiej. Wszystkie z nich wyposażone są w podeszwy grip walk. Nastawione na narciarstwo typu all mountain stawiają na podwyższony komfort przy doskonałej precyzji – każdy but z modelu PANTERRA ma system Ski-Hike, czyli możliwość zwolnienia cholewki w celu wygodnego podchodzenia.

Buty skiturowe Dalbello - doskonała przyczepność 

Dla funów skitouringu włoski producent Dalbello przygotował ultra lekkie buty QUANTUM, z wygodnym linerem na wibramowej podeszwie, zapewniającej doskonałą przyczepność podczas podchodzenia w terenie.

Buty narciarskie freeridowe Dalbello 

Buty freeridowe dostosowane do wiązań pinowych to modele LUPO, a typowo frieeridowe to modle KRYPTON i damska CHAKRA. Dla amatorów Freestyle’u dedykowano oddzielną linię.

Juniorskie buty narciarskie Dalbello

Oferta butów narciarskich Dalbello przewiduje także szeroki wybór modeli dziecięcych i juniorskich tradycyjnie z podeszwą grip walk.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz