S/View

Kompletując wyposażenie na stok warto pamiętać o ochronie całego ciała, w tym także oczu. Zmieniające się warunki na stoku wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przed intensywnym nasłonecznieniem, wiatrem i śniegiem. Gogle Salomon S/View zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o narciarzach, którzy poszukują gogli wygodnych oraz ładnych. To wszechstronne modele, które charakteryzuje obecność bardzo nowoczesnych, praktycznie niewidocznych ramek. Gogle serii S/View to także dopasowany krój z lustrzanymi szybami, które zapewniają dość szerokie pole widzenia a także optymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, zarówno w dni pochmurne, jak i wtedy kiedy słońce intensywnie odbija się od śniegu.

Gogle Salomon S/View – wybierz szerokie pole widzenia

Linia Salomon S/View jest linia gogli o standardowych szkłach cylindrycznych. Połączenie nowoczesnej, minimalistycznej ramki i wielowarstwowej szybki zapewnia szerokie pole widzenia i wyższy kontrast, dzięki czemu z łatwością zobaczysz wszelkie zmiany w ukształtowaniu terenu.

Konstrukcja gogli jest elastyczna i opracowana w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się one do krzywizn twarzy. Ramka wyściełana została miękką warstwą sprężystej pianki. Dzięki niemal niewidocznej ramce gogle są bardzo lekkie (około 100g) a ramka nie ogranicza widoczności w czasie jazdy. Cała konstrukcja zapewnia więc doskonałą wentylację oraz poszerzone pole widzenia – technologia Wide Vision, zapewniająca optymalną widoczność dzięki wykorzystaniu ramek o niskim profilu. Gogle S/View dobrze współgrają z kaskiem i pasują większości ośób.

Gogle narciarskie Salomon S/View to uniwersalne modele, dostępne w przystępnym pułapie cenowym i w szerokiej selekcji wariantów kolorystycznych.

Nowoczesna, sportowa konstrukcja jest uzupełniona o trwały pasek, który od spodu został podklejony silikonowymi wstawkami, aby ograniczyć jego przesuwanie po kasku. W razie potrzeby gogle można założyć na kask. Produkty linii S/View oferują również możliwość szybkiej i wygodnej regulacji, co pozwala idealnie dopasować obwód taśmy do wielkości twarzy. 

System Airflow marki Salomon zapewnia maksymalny przepływ powietrza między szybą: w czasie jazdy świeże powietrze jest wprowadzane do gogli i zastępuje gromadzącą się za szybą wilgoć, która odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w czasie jazdy szyby nie pokrywają się parą. Salomon S/View to znakomita opcja w wariancie unisex – poszczególne modele dopasują się zarówno do kształtu twarzy mężczyzny, jak i kobiety, o co zadba dwuwarstwowa pianka amortyzująca twarz i chroniąca skórę przed powstawaniem na jej powierzchni podrażnień.

Gogle Salomon S/View – uniwersalne rozwiązanie

Gogle Salomon S/View dostępne są w kilku różnych wariantach, wyposażonych w najlepsze szkła tej marki – czyli SIGMA. Powlekane cienkimi warstwami szyby zapewniają na stoku najlepszą widoczność kontrastów, wyrazistych cieni oraz bieli, niezależnie od aktualnie panujących warunków oświetlenia, zarówno kiedy jest pochmurno, jak również przy dobrej pogodzie. Linia S/View występuje także w wariancie ze szkłami standardowymi (szyby kategorii S2). Seria oferuje także wariant PHOTOCHROMIC uzupełniony o szyby fotochromatyczne. To rozwiązanie na zmienne i nieprzewidywalne warunki. Specjalna warstwa sprawia, że w zależności od siły nasłonecznienia szkło przyciemnia się lub rozjaśnia, dzięki czemu nie trzeba zmieniać szyb na inne. W górach warunki oświetlenia mogą zmieniać się bardzo szybko i niespodziewanie, więc na taką okoliczność warto postawić na wszechstronne szyby fotochromatyczne.

Niezależnie od wybranego wariantu i rodzaju szyby, gogle narciarskie Salomon S/View zapewniają na stoku pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki temu chronią wzrok przed uszkodzeniami, a także stanowią dodatkową barierę do skóry twarzy, zapobiegając przedwczesnemu fotostarzeniu. Doskonała ochrona przed przenikaniem promieni słonecznych w połączeniu z technologiami marki Salomon przekłada się na znakomity performance, niezależnie od panujących na stoku warunków.

Szyby marki Salomon powstają przy wsparciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu szkło możne zostać dokładnie pokryte kilkoma cienkimi warstwami, które chronią je przed powstawaniem zarysowań i poprawiają widoczność w czasie jazdy.

Gogle narciarskie Salomon S/View – nowoczesny design

Forma modeli serii Salomon S/View zwraca uwagę dzięki minimalistycznej, praktycznie niewidocznej ramce oraz szerokim, cylindrycznym szybom, które zapewniają dobrą widoczność i poszerzone pole widzenia. W naszej ofercie dostępne są modele w różnorodnych wykończeniach oraz wariantach kolorystycznych. To gogle typu unisex, więc każdy użytkownik będzie mógł dobrać dla siebie wariant, który dopasuje się wizualnie do pozostałych elementów wyposażenia. Każdego roku marka Salomon wypuszcza do sprzedaży nową serię, z nową szatą graficzną i wykończeniem (grafika na pasku mocującym gogle).

Gogle Salomon S/View rekomendowane są dla użytkowników poszukujących uniwersalnych rozwiązań, odpowiednich na dynamicznie zmieniające się warunki. Prosty design, niewielka waga oraz trwałość zapewnią pełnię komfortu w czasie jazdy. Doskonała widoczność trasy pozwoli na zachowanie komfortu i swobody, dzięki czemu można skupić się na tym co naprawdę ważne – doskonaleniu swoich umiejętności.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na nadchodzący sezon. Asortyment jest na bieżąco uzupełniany o najnowsze modele wprowadzane na rynek przez markę Salomon – francuskiego eksperta w kwestii osprzętowania narciarskiego.