Kaski Head

Oferujemy kaski narciarskie HEAD w wariancie unisex, a także modele damskie i dedykowane dla juniorów. Dzięki dużej selekcji dostępnych rozmiarów oraz słynnemu dopasowaniu kasków, na które stawia HEAD, każdy miłośnik zimowych sportów znajdzie w asortymencie model dla siebie.

Marka HEAD w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór kasków zarówno sportowych jak również znakomitych do jazdy rekreacyjnej. Kaski HEAD odznacza wysoka jakość oraz perfekcyjne dopasowanie. Za sprawą nowoczesnej konstrukcji (Dual Density Core), a także obecnej w części modeli technologii Hardshell ochraniacze zachwycają swoją trwałością i niezrównaną odpornością na powstawanie uszkodzeń.

Kaski narciarskie HEAD stworzone dla zawodników

Flagowe kaski narciarskie HEAD w wariancie unisex wśród modeli nie zawodniczych to RADAR i REV. Wśród nich znajdziemy warianty z przyłbicami, wymiennymi szybami lub zastosowaną technologia MIPS. Modele serii DOWNFORCE spełniają normy FIS i są wyposażone we wszelkie udogodnienia dla zawodnika takie jak np. akustyczne nakładki, które poprawiają percepcję dźwięku z otoczenia. Kaski HEAD wyposażone są w miękkie lub usztywnione nauszniki, dzięki czemu można dobrać model zgodny z konkretnymi potrzebami.

Modele sportowe mają możliwość dodatkowego założenia gardy slalomowej w wariancie Tool Free (bez wykorzystanie dodatkowych narzędzi). Do wyboru mamy wersje standardową jak i bardziej zaawansowana ochronę MIPS, czyli dodatkową, zintegrowaną z kaskiem warstwę o niskim tarciu. Jej zadaniem jest ograniczenie ruchu obrotowego, jaki przenoszony jest na mózg w momencie zderzenia kątowego.

Marka HEAD kaski narciarskie uzupełnia także w innowacyjną, regulowaną wentylację, która efektywnie odprowadza wilgoć i ciepłe powietrze gromadzące się pod hełmem, poprzez wykorzystanie tzw. efektu Venturiego. Dopasowanie można zoptymalizować za pomocą regulatora rozmiaru Boa®, zapewniając dokładne i wygodne dopasowanie.

Kaski narciarskie HEAD - kaski z myślą o Twoich potrzebach

Warto podkreślić także wagę, jaką marka przykłada do dopasowania swoich ochraniaczy. Za sprawą innowacyjnej regulacji rozmiaru kasku Sphere Fit kask pasuje idealnie leży na każdej głowie. Niesamowity patent sprawia, że problem dopasowania kasku znika i każdy może cieszyć się wygodą na stoku!

O najwyższy komfort zadba technologia dopasowania Boa® 360° Fit, która w połączeniu z wysokiej jakości wyściółką oraz wentylacją termiczną sprawiają, że kaski narciarskie HEAD można perfekcyjnie dopasować do kształtu głowy, uzupełniając wypełnienie o dodatkowe wkładki wykonane z wysokiej jakości pianki. Dzięki temu dobór kasku online staje się jeszcze prostszy.

Kaski narciarskie HEAD - w wersji damskiej oraz junior

Linia damska do wizualnie zmienione odpowiedniki kasków uniwersalnych. Wśród nich na wyższej półce kaski RACHEL i RITA w kilku wersjach. Ich konstrukcja dopasowana jest do kształtu kobiecej głowy. Kaski przylegają perfekcyjnie, zachwycając swoją lekkością i wytrzymałością. Kaski narciarskie HEAD damskie także oferują możliwość idealnego dopasowania do głowy, np. przy pomocy specjalnych wypełniaczy. Wnętrze kasku wyłożone jest chłonnym mikropolarem, który absorbuje wilgoć i znakomicie odprowadza ją od głowy poprzez system wentylacji. Każda narciarka oraz osoby o drobniejszej budowy znajdą dla siebie odpowiedni model w ofercie HEAD.

Z kolei kaski juniorskie to przede wszystkim modele takie jak MOJO i MAJA, uzbrojone w te same możliwości techniczne i parametry, co ich “dorosłe” odpowiedniki. Kaski HEAD MOJO i MAJA to modele zintegrowane z szybą ochronną. Ochraniacze wyróżnia oryginalny, sportowy design, obecność funkcjonalnych rozwiązań, a także wygoda. Za sprawą tych cech najmłodsi chętnie sięgają po kaski narciarskie, ucząc się regularnego z nich korzystania. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka ochrona szyb przed promieniowaniem UV 400, która chroni oczy także osłaniając twarz przed wiatrem i słońcem. To modele stworzone z myślą o najmłodszych narciarzach. Wyrabianie nawyków takich jak użytkowanie kasku w czasie jazdy przekłada się na bezpieczeństwo.

Kaski narciarskie HEAD - bezpieczeństwo i wygoda na stoku

Producent stawia na bezpieczeństwo nie tracąc przy tym wygody i komfortu. W wielu modelach wentylacja da się regulować, a wewnętrzna strona kasku wyściełana jest miękkimi elementami zwiększającymi komfort - które da się wypinać do czyszczenia. Dzięki temu kaski narciarskie HEAD cieszą się tak dużą popularnością. Funkcjonalne rozwiązania, jak:

  • chłonna wyściółka Microfleece (wykonana z mikropolaru);
  • ochrona Cantilever, zapobiegająca fałdowaniu się materiału wyściółki;
  • specjalna technologia wentylacji termicznej.

Sprawdź co przygotowaliśmy na nadchodzący sezon. W naszej ofercie zgromadziliśmy wysokiej jakości produkty marki HEAD - kaski narciarskie idealne zarówno dla zawodników, jak i fanów jazdy rekreacyjnej. Szeroki wybór dostępnych wariantów, różnorodne wersje kolorystyczne oraz kompatybilne działanie z goglami marki HEAD przekładają się na komfort użytkowania oraz - co najważniejsze - pełnię bezpieczeństwa na stoku. Zapraszamy!