Kaski Head

HEAD w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór kasków zarówno sportowych jak i do jazdy rekreacyjnej. Modele sportowe mają możliwość założenia opcjonalnie gardy. Do wyboru mamy wersje standardową jak i bardziej zaawansowana ochronę MIPS, w co najmniej kilku modelach.

Kaski narciarskie Head stworzone dla zawodników

Model DOWNFORCE spełnia normy FIS i jest wyposażony we wszelkie udogodnienia dla zawodnika takie jak np. akustyczne nakładki poprawiające percepcję dźwięku z otoczenia.

Kaski narciarskie Head - kaski z myślą o Twoich potrzebach

Flagowe modele unisex wśród kasków nie zawodniczych to RADAR i REV. Wśród nich znajdziemy warianty z przyłbicami, wymiennymi szybami lub zastosowaną technologia MIPS.

Kaski narciarskie Head w damskiej odsłonie

Linia damska do wizualnie zmienione odpowiedniki kasków uniwersalnych. Wśród nich na wyższej półce kaski RACHEL i RITA w kilku wersjach.

Juniorskie modele kasków narciarskich Head

Kaski juniorski to w dużej mierze modele MOJO i MAJA, uzbrojone w te same możliwości techniczne co ich dorosłe odpowiedniki.

Kaski narciarskie Head - bezpieczeństwo i wygoda na stoku

Producent stawia na bezpieczeństwo nie tracąc przy tym wygody i komfortu. W wielu modelach wentylacja da się regulować, a wewnętrzna strona kasku wyściełana jest miękkimi elementami zwiększającymi komfort – które da się wypinać do czyszczenia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz