Dalbello

Dalbello to włoska firma współpracująca ściśle z Völkl’em. Dalbello swoje buty narciarskie zaczął produkować w 1974 roku. W 2014 ich buty wielokrotnie stawały na podium Zimowych igrzysk Olimpijskich. Buty narciarskie Dalbello to wynik współpracy doświadczonych konstruktorów oraz zawodników różnych stylów narciarstwa. Od lat z markowych butów narciarskich Dalbello korzystają czołowi freeriderzy i zawodnicy Pucharu Świata. Co charakterystyczne Dalbello jako pierwszy wprowadził antypoślizgowy system Grip Walk jako standard w większości swoich butów narciarskich.

Dalbello dla zaawansowanych

W ofercie producenta znajdziemy modele sportowe i zawodnicze DRS stworzone pod wymagania najbardziej zaawansowanych użytkowników, skonstruowane tak, aby maksymalnie spersonalizować je pod potrzeby zawodników.

Dalbello gdy zabawa sportem to Twój cel

Dla nieścigających się fanów narciarstwa kolekcja DS z modelami DS ASOLO, DS, DS AX i DS MX. W tej grupie znajdziemy modele dla narciarzy i narciarek na każdym poziomie umiejętności, nastawione na wygodę podczas zimowego szaleństwa bez utraty odpowiedniego przekazu sił na narty. Dzięki technologii MyFIT większość modeli z tej kolekcji umożliwiona personalizację buta poprzez termiczną obróbkę skorupy i linera.

Dalbello Panterra - bardziej wygodnie już się nie da

Kolejna linia znajdująca szerokie grono fanów to damskie i męskie modele butów narciarskich PANTERRA. Cała linia stworzona była pod kątem narciarzy którzy czasem uciekają z doskonale przygotowanych tras na dzikie przestrzenie. Każdy but narciarski PANTERRA wyposażony jest w system SKI/HIKE umożliwiający zwiększenie ruchomości cholewki buta i wygodne podchodzenie.

Dalbello buty do narciarstwa każdego typu

Włoski producent przewiduje także oddzielne kolekcje butów tourowych, freestylowych i freerideowych oraz kolekcję dla najmłodszych narciarzy.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz