Kijki Unisex

W naszej ofercie proponujemy kijki narciarskie unisex, dedykowane zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet - nie czekaj, tylko dobierz akcesoria odpowiednie pod względem wzrostu oraz stylu jazdy jaki się preferuje. Kijki narciarskie to niezbędny element wyposażenia narciarzy - niezależnie od poziomu zaawansowania. Chociaż wiele osób nie docenia tego elementu, to jest on niezwykle istotny. Przy pomocy kijów narciarskich można nauczyć się prawidłowej i ergonomicznej postawy podczas jazdy. Poprawiają one również poziom równowagi, a także właściwe balansowanie ciała. Każdy początkujący pasjonat jazdy na nartach powinien posiadać ten produkt w swoim wyposażeniu. Pamiętaj, aby wybierać produkty wysokiej jakości. Tylko wtedy posłużą nam one dłużej niż jeden sezon.

Kijki narciarskie unisex w sklepie skiracecenter.pl

W naszym szerokim asortymencie znajdziesz wysokojakościowe kijki narciarskie unisex, dostępne w szerokiej palecie kolorów, kształtów i długości - do tego wszystkie w atrakcyjnych cenach. Proponowane przez nas kije mogą być użytkowane zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Akcesoria są niezwykle lekkie, ale przy tym bardzo wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Przy odpowiedniej konserwacji mogą nienagannie służyć w czasie jazdy przez wiele kolejnych sezonów.

Duża trwałość oraz uniwersalność sprawiają, że produkty spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Znajdziesz u nas akcesoria pochodzące od renomowanych marek, m.in. kijki narciarskie unisex Salomon oraz Atomic. W zależności od modelu kije mogą być wykonane albo z aluminium, albo z włókna węglowego. Obydwa materiały cechuje niewielka waga i wytrzymałość, jednak szczegółowe parametry z pewnością pozwolą bardziej zaawansowanym użytkownikom dopasować osprzęt idealnie do ich potrzeb. Najlepsze kije narciarskie wyposażone są w doskonale wyprofilowane uchwyty, dzięki którym w czasie jazdy można zachować pewny chwyt. Część modeli wyposażona jest również w mechanizmy zwalniające kij w razie wypadku na stoku, dzięki czemu ogranicza się ryzyko powstania poważniejszych kontuzji. Wytrzymałe talerzyki, a także groty, wykonane z bardzo twardych stopów metali, umożliwiają zachowanie pełnej kontroli - nawet podczas wykonywania bardziej skomplikowanych manewrów.

Warto jednak pamiętać, aby zawsze dobierać dla siebie odpowiednią długość kijów. Jest to podstawa komfortowego użytkowania - lepiej żeby kije były minimalnie za krótkie niż zbyt długie. Zastanawiasz się, jak dobrać odpowiednie kijki narciarskie unisex? W tym celu należy przyjąć pozycję, taką jaką przyjmujemy podczas jazdy. Następnie należy złapać prosty przedmiot, który kształtem jest zbliżony do kija narciarskiego. Pamiętaj, że łokcie muszą być ugięte pod kątem prostym. Przedmiot musi dotykać podłoża, a po jego zmierzeniu (od miejsca chwytu do podłoża) poznamy właściwą dla nas długość kija narciarskiego. Znacznie szybszym i prostszym sposobem jest obliczenie niezbędnej długości. W tym przypadku musimy pomnożyć nasz wzrost przez współczynnik 0,7. Dla przykładu osoba o wzroście 170 cm powinna wybrać kije o długości 119 cm (170*0,7=119).