Close
Kijki Unisex

Kijki Unisex Jest 51 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 51 elementów

Profesjonalne kijki unisex

Kijki narciarskie to niezbędny element wyposażenia początkujących narciarzy. Chociaż wiele osób nie docenia tego elementu, to jest on niezwykle istotny. Przy pomocy kijów narciarskich można nauczyć się prawidłowej i ergonomicznej postawy podczas jazdy. Poprawiają one również poziom równowagi, a także właściwe balansowanie ciała. Każdy początkujący pasjonat jazdy na nartach powinien posiadać ten produkt w swoim wyposażeniu. Pamiętaj, aby wybierać produkty wysokiej jakości. Tylko wtedy posłużą nam one dłużej niż jeden sezon.

Kijki unisex - dla kobiet i mężczyzn

W naszym szerokim asortymencie znajdziesz wysokojakościowe kije narciarskie unisex w korzystnie niskich cenach. Są to produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów. Proponowane przez nas kije unisex mogą być użytkowane zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Są niezwykle lekkie, ale przy tym ponadprzeciętnie wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Przy odpowiedniej konserwacji pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas. Duża trwałość oraz uniwersalność sprawiają, że produkt zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Pamiętaj, aby dobrać odpowiednią długość kijów. Jest to podstawa komfortowego użytkowania. Lepiej żeby kije były minimalnie za krótkie niż zbyt długie. Zastanawiasz się, jak dobrać odpowiednią długość? W tym celu należy przyjąć pozycję, taką jaką przyjmujemy podczas jazdy. Następnie należy złapać prosty przedmiot, który jest zbliżony do kija. Pamiętaj, że łokcie muszą być ugięte pod kątem prostym. Przedmiot musi dotykać podłoża, a po jego zmierzeniu (od miejsca chwytu do podłoża) poznamy właściwą dla nas długość kija narciarskiego. Znacznie szybszym i prostszym sposobem jest obliczenie niezbędnej długości. W tym przypadku musimy pomnożyć nasz wzrost przez współczynnik 0,7. Dla przykładu osoba o wzroście 170 cm powinna wybrać kije o długości 119 cm (170*0,7=119).

Znajdziesz u nas produkty renomowanych marek m.in. kijki narciarskie unisex Salomon oraz kijki narciarskie unisex Atomic.

Close