Odzież Atomic

Odzież narciarska Atomic oferowana jest w niezbyt szerokiej gamie modeli, jednak austriacki producent skupił się na zaawansowanych technicznie rozwiązaniach. To ciekawa propozycja dla narciarzy jeżdżących po przygotowanych trasach oraz poza nimi, oraz świetna alternatywna propozycja dla fanów skituringu, która zaprojektowana jest tak, aby zachować pełną oddychalność i komfort termiczny podczas wzmożonego wysiłku przy podchodzeniu.

Odzież narciarska Atomic - ciepło i komfort podczas jazdy

Kurtki i spodnie atomic uszyte z użyciem wysokiej jakości materiałów z membraną gore-tex, puchu lub ociepliny primaloft. Priorytetem jest tutaj wysoka oddychalność i odprowadzanie wilgoci. W połączeniu z wysokiej jakości membraną, odzież ta gwarantuje wysokie właściwości cieplne.

Odzież narciarska Atomic - całe sety do skompletowania dla każdego

Obok modeli kurtek z wbudowaną ociepliną dostępne są także same membrany tzw hardshelle, które nakłada się na drugą warstwę bądź na samą bieliznę. Wszystkie dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych współgrających z kolorystyką midlayerów (druga warstwa), które są dostępne w wersjach halfzip i fullzip.

W ofercie odzieżowej znajdziecie także czapki, rękawiczki a także bawełniane bluzy i koszulki Atomica

 

 

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz