Close
Buty narciarskie Junior

Buty narciarskie Junior Jest 65 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 65 elementów

Inwestując w profesjonalny sprzęt narciarski dla naszego dziecka zapewniamy mu nie tylko świetną rozrywkę, ale również bezpieczeństwo. Ponadto, ułatwiamy mu także samą naukę jazdy na nartach oraz zwiększamy jego motywację do ćwiczeń. Musimy pamiętać jednak, że nie tylko narty są ważne. Liczy się także pozostały osprzęt. Prawidłowo dobrane buty narciarskie junior wpływają na łatwość prowadzenia, a także zwiększają komfort jazdy. Duża trwałość i wytrzymałość sprawiają, że pomimo intensywnego użytkowania buty pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas, a przy tym zapewnią jak największy komfort. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty - sezon zimowych wyjazdów na stok warto rozpocząć z najlepszym wyposażeniem narciarskim i akcesoriami zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Najlepsze buty narciarskie junior

Jak wybrać odpowiednie buty narciarskie junior? Najważniejszy jest przede wszystkim ich rozmiar. Aby dobrać właściwy model należy w tym celu zmierzyć stopę naszego dziecka np. poprzez obrysowanie jej na kartce papieru. Warto zmierzyć rozmiar ze skarpetą narciarską na stopie - są one znacznie grubsze niż standardowe skarpetki, a przy tym również muszą być założone w czasie każdej wizyty na stoku To najszybsza i najdokładniejsza metoda. Stopa dziecka cały czas rośnie. Można dodać do otrzymanego wyniku ok 1cm, ale po zakupie będziemy musieli zwrócić uwagę na trzymania stopy, czyli poziom jej uruchomienia. Większa ilość luzu może negatywnie wpłynąć na stabilność dziecka, a także znacznie pogorszy wygodę jazdy. Oferujemy największy wybór butów narciarskich junior. Dostępne są również nowoczesne modele butów narciarskich, które umożliwiają dopasowanie do dwóch sąsiednich rozmiarów. Przykładowo kupujemy jeden produkt w rozmiarze 26/26,5. Różnicę w wypełnieniu nuta wewnętrznego, a w konsekwencji trzymaniu stopy otrzymujemy dzięki zastosowaniu wkładki redukującej rozmiar lub jej usunięciu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać buty, które wystarczą „na dłużej”. Kupując buty dla dziecka na długo przed rozpoczęciem sezonu powinniśmy uwzględnić, jak do tego czasu jego stopa nieco się zmieni.

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz profesjonalne buty narciarskie dla dzieci, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Są to produkty na które składa się solidne wykonanie gwarantujące kontrolę podczas jazdy, duża wytrzymałość, a także korzystna cena. Znajdziesz u nas m.in. buty narciarskie Atomic, a także buty narciarskie Salomon. To uznani na całym świecie producenci, zajmujący się projektowaniem wysokiej klasy sprzętu narciarskiego w oparciu o indywidualne potrzeby różnych użytkowników. Ważne, aby buty narciarskie junior były nie tylko wygodne, ale również wytrzymałe, odporne na powstawanie uszkodzeń. Wykorzystanie lekkich oraz odpornych materiałów pozwala na stworzenie butów dopasowanych konstrukcyjnie do anatomii rozwijającego się ciała. Jeżeli chodzi o dobór sztywności (zwanej także twardością) butów narciarskich dla dzieci, to nie ma potrzeby nadmiernie obciążać mięśni dziecka - może to wpłynąć niekorzystnie zarówno na komfort, jak również wyrabianie złych nawyków w czasie jazdy. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Nasi wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci z przyjemnością pomogą Ci w doborze obuwia, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Close