Gogle Fotochromatyczne

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz podczas wyprawy na stok narciarski. Dbamy o to, aby nasz asortyment pozostawał zróżnicowany i atrakcyjny - dzięki czemu każdy fan sportów zimowych może zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebuje dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa i komfortu w czasie jazdy. Gogle fotochromatyczne działają w taki sposób, aby wraz ze zmianą intensywności nasłonecznienia, przyciemniały się, zapewniając dobrą widoczność i komfort. 

Gogle fotochromatyczne w sklepie skiracecenter.pl

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze gogle fotochromatyczne, pochodzące od takich marek jak Salomon czy Atomic - które swoją wieloletnią działalnością na rynku zjednują sobie coraz szersze grono entuzjastów. Najnowsze technologie przygotowywania szkieł, konstruowania obramowania oraz wytrzymałe surowce składają się na znakomite i funkcjonalne gogle. Każda osoba, która chociaż raz miała okazję jeździć na nartach w czasie zmiennej pogody wie, jak uciążliwe może być dobranie właściwych szkieł. Gogle narciarskie fotochromatyczne to rozwiązanie uniwersalne, sprawdzające się zarówno w przypadku mocnego nasłonecznienia, jak i opadów śniegu. Dodatkowo, doskonale dopasowane do kształtu twarzy ramki pozwalają zachować poczucie komfortu oraz pełną widoczność. Rozwiązania takie, jak np. wykorzystanie pianki Advanced Skin Active Dry pozwala na skutecznie odprowadzać wilgoć, aby skóra przez cały czas pozostała sucha. Skóra może być odpowiednio chroniona, a parowanie wody wewnątrz gogli jest znacznie ograniczone, co wpływa na poprawę widoczności. 

Sprawdzone gogle narciarskie fotochromatyczne

Polecamy gogle narciarskie fotochromatyczne występujące w szerokiej gamie kształtowi kolorów, które można swobodnie dopasowywać do reszty akcesoriów oraz odzieży narciarskiej. Ważne, aby dany model gogli dobrze pasował do konstrukcji kasku ochronnego i równoczesnej twarzy, aby między nimi nie powstawały zbyt duże szczeliny czy aby mocowania nie nachodziły na siebie w żadnym punkcie. Dlatego też jeśli zastanawiasz się nad dobraniem dla siebie właściwego modelu skontaktuj się z nami, a doradzimy w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę. Dla wygody użytkowników producenci wprowadzają takie udogodnienia, jak np. system Twin Lock System, który umożliwia szybką wymianę szyb, nawet jeśli dłonie znajdują się w rękawicach. Opcja OTG - On the Glass jest dedykowana w szczególności dla osób noszących szkła korekcyjne, ponieważ umożliwia założenie gogli wraz z okularami optycznymi bez ryzyka uszkodzenia oprawek. Funkcja Hydrophobic Lens Coating opiera się na wykorzystaniu specjalnej warstwy zapobiegającej powstawaniu na szybkach zacieków, a także chroni przed osadzaniem się na szkłach tłuszczu oraz brudu. Idealna widoczność może być zapewniona przez cały czas, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. 

W naszym sklepie oferujemy gogle fotochromatyczne atomic oraz gogle fotochromatyczne salomon