Count

Gogle Atomic Count - świetna widoczność, doskonałe dopasowanie

Linia Count jest flagową linia sferycznych gogli Atomica.

Konstrukcja gogli jest elastyczna i pozwala na doskonałe dopasowanie do twarzy. Gogle są lekkie a ramka subtelna, jednak chroni szybę z każdej strony. Ramka umożliwia wymianę szyby i w najwyższym z modeli takie dodatkowe szyby mamy przewidziana w komplecie. Konstrukcja zapewnia odpowiednią wentylację. Ramka jest wyściełana trójwarstwowa gąbka umożliwiającą odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy, jednocześnie przyjemne dla skóry.

Pasek od gogli jest solidny, podklejony silikonowymi wstawkami, aby ograniczyć jego przesuwanie po kasku. Ma możliwość regulacji.

Model spotkamy w różnych wariantach z najlepszymi szkłami tej marki – czyli HD (najlepszy kontrast cieni i bieli w każdych warunkach oświetlenia) oraz wersji STEREO ( zachowane doskonałe kolory i ponadstandardowy kontrast) i szkłami fotochromatycznymi. Zapewnia szerokie widzenie w wysokiej jakości. Count 360 przewiduje jeszcze szersze pole widzenia – są tez minimalnie większe i wypukłe. Wszystkie szkła pokryte są wysokiej jakości warstwą Anti-Fog zapobiegającą parowaniu. Spotykane stopnie zaciemnienia szyb od S1 do S3

Google maja bardzo atrakcyjny wygląd i kształt cieszący się dużym uznaniem. Dostępne w różnokolorowych wersjach. Większości z nich ma bardzo lubiany - wizualny efekt lustra.

Gogle Atomic Count dla juniorów

Modele Count są dostępne także w rozmiarze small i junior.

W linii juniorskiej znajdziemy 3 warianty sferyczne i 2 cylindryczne, będące najbardziej budżetowym wyborem. Wyższe modele mają zachowane te same rozwiązania technologiczne co modele dorosłe, a najwyższy z nich dostępny jest w wersji z 2 szybami w zestawie. Gogle juniorskie oprócz szkieł HD spotkamy tylko w zaciemnieniu kategorii S2 (najbardziej uniwersalna)