Siodełka rowerowe

Siodełka rowerowe w sklepie Skiracecenter.pl; 

Jazda na rowerze musi być przede wszystkim bezpieczna, ale równie ważny jest komfort użytkowania. Ciężko wyobrazić sobie pokonywanie długich tras, gdy nasz sprzęt jest niewygodny. Powoduje to nie tylko spadek motywacji i chęci, ale również powstawanie kontuzji. Warto zainwestować w wysokiej jakości elementy rowerowe. Tylko takie produkty zapewnią nam przyjemną oraz bezproblemową eksploatację, a przede wszystkim posłużą przez wiele sezonów. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i niezwykle solidne siodełka rowerowe. Produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu spełniają rygorystyczne normy i standardy. Zakupisz u nas wysokiej klasy siodełko rowerowe w korzystnie niskiej cenie.

Dobre siedzisko to podstawa

Przy wyborze siodełka rowerowego musisz zwrócić uwagę na model swojego jednośladu. Ważne są również warunki, w jakich najczęściej podróżujesz. Siodełko na rower pełni bardzo ważną rolę. Nie tylko stanowi punkt podparcia, ale również bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy. Jest to szczególnie ważne podczas, np. zjazdów ze stromych powierzchni. Rowerzysta powinien w każdej sytuacji posiadać stabilne położenie. Niedopuszczalne jest np. ślizganie się na siedzisku. Najpopularniejszą grupą są siodełka turystyczne. Dostępne są modele wyposażone w sprężyny, co jeszcze bardziej zwiększa poziom komfortu. Są to produkty stosunkowo szerokie oraz miękkie. Idealnie sprawdzają się w przypadku rowerów miejskich lub trekkingowych. Siedzisko rowerowe na rower górski, czy też szosowy musi być znacznie węższe i twardsze. Gwarantuje to szybsze przesunięcie środka ciężkości, a także lżejszą wagę.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz produkty renomowanych marek m.in. siodełka rowerowe Selle Royal, siodełka rowerowe Topeak, a także wiele więcej. Masz problem z wyborem produktu? Z przyjemnością doradzimy Ci, które siedzisko rowerowe spełni wszystkie Twoje potrzeby.