Revent

Wizyta na stoku może być w pełni komfortowa i przebiegać bezpiecznie, jeśli zaopatrzymy się w dobrej jakości akcesoria, pośród których nie powinno zabraknąć gogli narciarskich. W trasie konieczna jest dobra widoczność, niezależnie od warunków nasłonecznienia. Dlatego też kluczowe jest aby postawić na model gogli, które pozwolą w pełni rozwinąć skrzydła i swobodnie szlifować swoje umiejętności. Gogle narciarskie Atomic Revent to seria znakomitych szyb, dostępnych w szerokiej selekcji wariantów kolorystycznych oraz wyposażonych w różne typy szyb (sferyczne lub cylindryczne), dopasowanych odcieniem szkła do zróżnicowanych warunków nasłonecznienia. Wszystkie gogle marki Atomic są projektowane i opracowywane przez najlepszych specjalistów, pracujących w europejskiej siedzibie głównej marki. 

Gogle Atomic Revent – lekkie i wygodne gogle narciarskie

Linia Atomic Revent to seria gogli, która oferuje zarówno modele w wersji sferycznej (Revent Q), jak i cylindrycznej (Revent), szczególnie dla modeli OTG czyli On The Glasses, kompatybilnych ze szkłami korekcyjnymi. Gogle posiadają dodatkowe wycięcia w oprawce, dzięki którym z łatwością można pod goglami nosić swoje okulary korekcyjne, bez konieczności rezygnowania z pełnej widoczności na trasie. Bezpieczeństwo oraz komfort przede wszystkim!

Na uwagę zasługuje konstrukcja gogli – optymalnie elastyczna, pozwalająca na bardzo precyzyjne dopasowanie maski do kształtu twarzy. Gogle zachwycają lekkością, a to za sprawą cienkiej i subtelnej ramki, chroniącej szybę z każdej strony. Ramka umożliwia także szybką wymianę szyby, która w modelach sferycznych dodawana jest w zestawie jako drugie szkło do wymiany. Odpowiada za to technologia Quick Click Lens System. Konstrukcja zapewnia także doskonałą wentylację. Ramka jest wyściełana trójwarstwową pianką (Vent Foam) oraz specjalną siatką (w technologii Live Fit) umożliwiającymi odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy oraz jednoczesną ochronę i miękkość dla skóry. Gogle Atomic Revent dopasowują się do twarzy także poprzez regulację szerokim paskiem z silikonową perforacją, która ma za zadanie ograniczyć jego przesuwanie po powierzchni kasku, utrzymując gogle w wybranym punkcie.

Gogle Atomic Revent – szkła pod twoje potrzeby

Marka Atomic kładzie wysoki nacisk na jakość proponowanych w swoich produktach szyb. Każdy model dopracowany jest na najwyższym poziomie, aby zapewnić jak najlepszą widoczność, ochronę przed uszkodzeniami oraz ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV.

Gogle narciarskie Atomic Revent spotkamy zatem w różnych wariantach, wyposażonych w najlepsze szkła tej marki – czyli HD. Gwarantują one najlepszy kontrast cieni i bieli w każdych warunkach oświetlenia. Proponujemy także gogle w wersji z szybami STEREO, które pozwolą na zachowanie doskonałej widoczności całego spektrum kolorów oraz znakomitego kontrastu, aby móc jeszcze lepiej i szybciej zauważać przeszkody pojawiające się na trasie. Gogle zapewniają dzięki temu szerokie widzenie w wysokiej jakości. Szkła STEREO są dostępne także w kategorii zaciemnienia S3 dla gogli sferycznych i S1-S3 dla cylindrycznych. Wszystkie szkła dostępne w ofercie Atomic pokryte są wysokiej jakości, specjalną warstwą Anti-Fog zapobiegającą parowaniu. Niezależnie od zmian wysokości czy intensywności performansu Atomic Revent zapewni użytkownikowi pełnię widoczności.

Modele wykorzystują także przełomową kombinację rozwiązań marki Atomic z podwójną szybkę typu Fusion (Spherical Fusion Double Lens czyli FDL). Rewolucyjne wykorzystanie podwójnej szyby ze specjalnie laminowanymi soczewkami, poszerza pole widzenia nawet o 20%, gwarantując przy tym dynamiczne ograniczanie widoczności odblasków. Połączenie technologii (takich jak np. Hydrophobic Lens Coating czy Anti-fog Inner Lens) opatentowanych przez markę przekłada się na klarowną widoczność, również w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, jak np. mgły – aż 8-krotnie bardziej skuteczną niż inne dostępne na rynku standardy.

Atomic Revent – komfort i szybkość reakcji w każdych warunkach

Gogle narciarskie Atomic Revent oferują możliwość szybkiej wymiany szyb (Easy Lens Switch). Dzięki temu użytkownik może w pełni dostosować się do dynamicznie zmieniających się warunków na stoku. Nasłonecznienie w połączeniu z silnym wiatrem często oznacza szybko zmieniające się warunki, przejaśnienia oraz momenty intensywnego zachmurzenia. Wymienna szybka pozwala w mgnieniu oka dopasować widoczność do zastanych warunków, bez konieczności rezygnowania ze spędzenia czasu na stoku. Nowoczesny system Quick Click Lens pozwala na błyskawiczną i niezwykle prostą wymianę szybki podczas zmiennych warunków pogodowych, nawet w rękawiczkach.

Google mają bardzo atrakcyjny wygląd i kształt cieszący się dużym uznaniem. Dostępne w kilku kolorach, a także kilku wielkościach (Medium oraz Large Fit). Dzięki temu każdy użytkownik może dopasować gogle do wielkości i kształtu swojej twarzy. Gogle Atomic Revent stanowią pierwsze modele marki dedykowane do stylu All Mountain. Wyposażono je w niezawodne, podwójne soczewki typu Fusion, której zadaniem jest zwiększenie pola widzenia nawet o 20%. Z tej znakomitej technologii korzystać mogą także użytkowniczki, ponieważ Atomic przewidział również w kolekcji udział modeli lepiej dopasowanych do kształty kobiecej twarzy – zarówno w wariancie Revent Q z szybami sferycznymi, jak również ze standardowymi szybami cylindrycznymi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na nadchodzący sezon. Gogle Atomic dostępne są w zarówno w klasycznych, sportowych wariantach, jak i nowoczesnej kolorystyce, która z łatwością dopasuje się do całości wyposażenia. Odśwież swoje wyposażenie narciarskie – jeśli potrzebujesz pomocy przy doborze odpowiedniego modelu, zapoznaj się z naszym poradnikiem lub zasięgnij porady naszych konsultantów. Zapraszamy!