Revent

Gogle Atomic Revent - lekkie i wygodne gogle narciarskie

Linia Revent jest linia gogli Atomica, która spotkamy zarówno w wersji sferycznej jak i cylindrycznej (dla modeli OTG)

Konstrukcja gogli jest elastyczna i pozwala na bardzo dobre dopasowanie do twarzy. Gogle są lekkie a ramka subtelna, chroniąca  szybę z każdej strony. Ramka umożliwia wymianę szyby i w modelach sferycznych w zestawie dostajemy drugie szkło do wymiany. Konstrukcja zapewnia doskonałą wentylację. Ramka jest wyściełana trójwarstwową gąbka umożliwiającą odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy, jednocześnie przyjemne dla skóry.

Pasek od gogli jest szeroki, solidny, podklejony silikonowymi wstawkami, aby ograniczyć jego przesuwanie po kasku. Ma możliwość regulacji.

Gogle Atomic Revent - szkła pod twoje potrzeby

Model spotkamy w różnych wariantach z najlepszymi szkłami tej marki – czyli HD (najlepszy kontrast cieni i bieli w każdych warunkach oświetlenia) oraz wersji STEREO ( zachowane doskonałe kolory i ponadstandardowy kontrast). Zapewnia przez to szerokie widzenie w wysokiej jakości. Szkła Stereo są dostępne w kategorii zaciemnienie S3 dla gogli sferycznych i S1-S3 dla cylindrycznych. Wszystkie szkła pokryte są wysokiej jakości warstwą Anti-Fog zapobiegającą parowaniu.

Revent OTG to modele cylindryczne ( dostępne w obu typach szkła – HD i Stereo) których ramka jest dostosowana dla osób jeżdżących w okularach optycznych pod goglami. W bocznej części plastikowa ramka przechodzi w elastyczna wstawkę z grubego materiału, aby nie uciskać narciarza poprzez okulary.

Google mają bardzo atrakcyjny wygląd i kształt cieszący się dużym uznaniem. Dostępne w kilku kolorach.