Zegarki Suunto

W ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe akcesoria treningowe, które stanowią niezrównaną pomoc w czasie treningu. Najlepsze zegarki SUUNTO sklep oferuje w atrakcyjnych cenach oraz bardzo wielu wariantach kolorystycznych. Ilość dostępnych funkcji jest zawrotna, dzięki czemu można mieć pewność, że niezależnie od typu uprawianej aktywności fizycznej, zegarek SUUNTO zawsze okaże się cennym udogodnieniem. Niewielkie elektroniczne akcesorium oferuje możliwość pomiaru tętna, może dokładnie poinformować o przebiegu treningu, zmianach wysokości, a także pomaga kontrolować częstotliwość interwałów wykonywanych ćwiczeń. Od teraz każdy trening może mieć płynny przebieg. Sprawdź co nowego pojawiło się w naszym asortymencie!

Zegarki sportowe SUUNTO w sklepie skiracecenter.pl

Zegarki Suunto łączą w sobie funkcjonalność oraz minimalistyczną estetykę. Każdy zegarek sportowy SUUNTO działa jako niezależnie, inteligentne urządzenie. Cały mechanizm jest szczelnie zabezpieczony pod pokrywą, która nie przepuszcza wody ani zabrudzeń. Produkty marki Suunto dystrybuowane są obecnie do przeszło 100 krajów na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ wysokiej jakości, wielofunkcyjny, zegarek tego typu może okazać się najlepszym sprzymierzeńcem podczas każdego treningu!

SUUNTO jako firma powstała w pierwszej połowie XX wieku w Finlandii i do dziś dzień jest uznawana za lidera w dziedzinie produkcji sprzętu do nurkowania, wspinaczki, biegów ultra oraz wielu innych sportów, w których niezbędna jest dobra orientacja w terenie - czyli dokładny GPS. Podkreśla to sama nazwa marki, która wywodzi się od fińskiego słowa oznaczającego “kierunek”. Brand jest częścią spółki AMER SPORTS CORPORATION w której skład wchodzą znane na całym świecie topowe sportowe marki jak Wilson, Salomon, Atomic, Precor, Arc’teryx czy Mavic. Firma stworzyła w swoim dorobku wiele kultowych akcesoriów, wśród których znalazły się m. in. limitowane zegarki, takie jak np. Core Alpine Limited Edition. Model został zaprojektowany i stworzony poprzez inspirację jedną z największych i najbardziej wymagających imprez łączących fanów sportów outdoorowych na świecie - Red Bull X-alps. W czasie jej trwania trzydziestu dwóch atletów z 23 państw rywalizuje ze sobą, pokonując dystans 864 km, którego trasa znajduje swój początek w Alpach, a biegnie aż do Morza śródziemnego. Nie da się więc zaprzeczyć, że zegarek sportowy SUUNTO stawi w tym przypadku nieocenioną pomoc dla zawodników.

Zegarki są uniwersalne, ponieważ można z nich korzystać nie tylko w charakterze akcesorium do ćwiczeń, ale tak na co dzień. Nowoczesny design i różnorodność dostępnych funkcji sprawiają, że zegarek SUUNTO to najlepsze uzupełnienie stroju oraz osprzętowania treningowego ale aktywnych fizycznie osób. Wysokiej jakości czujniki gwarantują dokładny odczyt poszczególnych parametrów, dzięki czemu tok treningu można idealnie dopasować względem wydolności organizmu. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości materiały, dzięki czemu można mieć pewność, że jakość oferowana przez SUUNTO okaże się niezawodna przez długi czas i niezliczoną ilość treningów!

Brak produktów do wyświetlenia