Liczniki rowerowe

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości liczniki rowerowe. Niezależnie od tego czy jazda na rowerze jest Twoim hobby, czy też uprawiasz ten sport zawodowo, powinieneś wiedzieć, że przy kompletowaniu osprzętowania ważna jest nie tylko jakość samego roweru. Duże znaczenie mają również akcesoria i dodatki, wykorzystywane w czasie jazdy. Potrafią one znacznie ułatwić jazdę na rowerze, a także pozwalają zwiększyć naszą efektywność. Ciężko sobie wyobrazić przebycie długiej i skomplikowanej trasy, bez wsparcia niektórych elementów dodatkowego wyposażenia. Jednym z nich może okazać się licznik rowerowy. To niewielkie urządzenie potrafi znacznie poprawić komfort jazdy na rowerze. Nie warto decydować się na akcesoria słabej jakości, ponieważ bardzo często okazują się one zawodne. Nigdy nie można przewidzieć, kiedy mogą przestać prawidłowo funkcjonować. Wysokiej jakości licznik rowerowy to podstawa, jeśli ktoś chce kontrolować długość przebytego dystansu.

Liczniki rowerowe w sklepie Skiracecenter.pl

Stawiamy na jakość i niezawodność, dlatego też oferujemy naszym klientom najlepsze liczniki rowerowe. Są to urządzenia pochodzące od producentów specjalizujących się w tworzeniu elektroniki sportowej. Kontrolowanie swoich osiągnięć jest niezwykle ważne na każdym etapie treningu. Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kolarstwem, czy na tym etapie jesteś już wieloletnim entuzjastą - w naszej ofercie znajdziesz to, czego potrzebujesz. To niewielkie urządzenia. Jest to ich największa zaleta, ponieważ nie obciążają niepotrzebnie całego roweru, są poręczne, proste w zamocowaniu, a przy tym nie ograniczają widoczności. Najczęściej swoje miejsce licznik znajduje przy kierownicy. Dzięki temu w czasie jazdy można wygodnie spojrzeć na wyświetlacz aby poznać wszystkie potrzebne parametry.

Czy warto uzupełnić sprzęt o licznik rowerowy? Oczywiście, że tak - a możemy ku temu wskazać szereg argumentów. Dzięki elektronicznemu miernikowi parametrów jesteś świadomy jak intensywny jest Twój trening, a także co jeszcze możesz doskonalić. To znakomite urządzenia, które pomagają w planowaniu i pokonywaniu długich tras krajobrazowych, a także są niezwykle przydatne w samym mieście. Niewielki gadżet może zdziałać niewiele w kwestii poprawy Twojej formy, zwiększaniu osiągnięć oraz stawianiu sobie kolejnych celów. W przypadku kolarstwa szosowego osiągana szybkość oraz przebyty dystans stanowią bardzo istotny parametr, decydujący o stopniu zaawansowania. Do jazdy górskiej także warto wykorzystywać liczniki, ponieważ dzięki temu znacznie lepiej można ocenić przebyty dystans. Podobnie w mieście.

Proponujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, które projektowane są z myślą o pragnących doskonalić swoje umiejętności rowerzystach. Liczniki rowerowe dostępne w naszym asortymencie pochodzą od znanych marek, gwarantujących trwałość i niezawodność w każdych warunkach. Duże wyświetlacze umożliwiają wygodne czytanie pomiarów, nawet w czasie jazdy. Solidne mocowanie sprawia, że urządzenia utrzymają się w wybranym miejscu, a Ty możesz skupić się na trasie, niezależnie od tego jak bardzo jest wyboista. W zależności od wybranego modelu można liczyć na całą paletę dodatkowych funkcji. Dzięki temu jedno urządzenie działać może jako wszechstronna stacja pomiarowa, a Ty możesz (dosłownie) trzymać rękę na pulsie. Zdrowie i bezpieczeństwo stanowić powinny priorytet, dlatego sięgaj wyłącznie po wysokiej jakości produkty, firmowane przez sprawdzone marki. Dzięki temu można mieć pewność sprawnego funkcjonowania urządzenia przez długi czas - niezależnie od wyzwań jakim będzie musiał podołać.

Nowoczesne liczniki rowerowe na każdą trasę

W naszej bogatej ofercie znajdziesz wysokojakościowe liczniki rowerowe, które pochodzą od znanych oraz cenionych przez użytkowników marek, takich jak Sigma oraz Cateye. Są to produkty wyróżniające się bezawaryjnym funkcjonowaniem, a także dużą wytrzymałością. Nawet w trudnych warunkach można liczyć na nienaganne działanie tych akcesoriów. Liczniki rowerowe konstruowane są w taki sposób, aby były jak najlepiej chronione przed działaniem wilgoci i temperatury. Nie straszne im ostre słońce, wilgoć czy zimno, w każdych warunkach działają bez zarzutu, zapewniając użytkownikowi wszystkie potrzebne w danym momencie informacje. Licznik pozostanie niezawodny przez wiele sezonów. W zależności od wybranego modelu można monitorować m.in.:

 • aktualną prędkość jazdy,
 • średnią prędkość na całej trasie,
 • maksymalną prędkość na całej trasie,
 • dystans całkowity,
 • dystans odcinkowy na danej trasie,
 • czas jazdy na trasie.

Są to najczęściej spotykane opcje oferowane przez tego typu urządzenia. W zależności od wybranego modelu może być dostępna również funkcja podświetlania wyświetlacza oraz naprzemienne wyświetlanie wszystkich dostępnych funkcji. Ponadto, bardziej zaawansowane liczniki rowerowe wyposażone są także w:

 • pulsometr,
 • licznik spalonych kalorii,
 • ilość zaoszczędzonego paliwa,
 • odliczanie danej trasy,
 • opcję automatyczny start/stop - kiedy to licznik nabija wyłącznie czas jazdy, nie wliczając do niego postojów,
 • licznik kadencji,

a także znacznie więcej. Zarówno w czasie pokonywania tras szosowych, czyli prostych, o małym spadku i pozbawionych wybojów, jak również w czasie poruszania się po bardzo wymagającej nawierzchni. Jazda górska, na trasach typu enduro, cross czy dłuższe, trekkingowe wyprawy także wymagają urządzeń, które dostarczają jak najdokładniejszych pomiarów. Sprawdź więc zaawansowane liczniki marek takich jak Sigma czy Cateye. Ich działanie nie będzie zakłócone przez brak zasięgu czy gorsze warunki pogodowe. Trwała obudowa każdego z tych produktów jest odporna na wstrząsy oraz uszkodzenia. Ekran z grubego szkła nie ulegnie zniszczeniu, nawet w czasie pokonywania trudnego terenu czy zarośli. Polecane przez Ski Race Center liczniki rowerowe to wysokiej jakości akcesoria, które znajdą zastosowanie zarówno wśród amatorskich kolarzy, jak i profesjonalnych zawodników. Trenuj swoją formę i osiągać coraz więcej przy wsparciu innowacyjnych technologii.

Liczniki rowerowe bezprzewodowe - na każde warunki

W naszym asortymencie proponujemy także liczniki rowerowe bezprzewodowe, wyposażone w pulsometr - a także inne niezbędne akcesoria do liczników, jak specjalne uchwyty. Decydując się na dobieranie dodatkowych elementów do standardowego wyposażenia roweru, trzeba mieć pewność, że sięga się wyłącznie po produkty najlepszej jakości. W tym celu, specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy wszechstronny wybór najlepszych akcesoriów w bardzo korzystnych cenach i różnych wariantach. Znajdziesz u nas także licznik rowerowy bezprzewodowy, który okazuje się być niezbędny w przypadku obierania sobie długich lub bardzo wymagających tras. Nie tylko pomagają w skutecznym określeniu długości i intensywności treningu, ale przy tym także są wygodne w użyciu, nie wymagają dodatkowych elementów. Montaż jest niezwykle prosty, ponieważ nie wymagają stosowania okablowania, które mogłyby krępować ruchy lub obcierać ciało.

Polecamy wysokiej jakości liczniki rowerowe bezprzewodowe zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnego użytkownika. W dobie korzystania z aplikacji pomiarowych na urządzeniach mobilnych warto także zaopatrzyć się akcesorium, które zapewni dokładny odczyt i zapamięta dane. Dzięki podobnym akcesoriom będziesz dokładnie zorientowany w tym jak szybko się przemieszczasz, jaki odcinek zaplanowanej trasy pokonałeś, a ile jeszcze zostało do odbycia. Warto zaopatrzyć się w podobne akcesorium przed następną wycieczką rowerową. Brak dodatkowych przewodów, które mogą krępować ruchy sprzyja komfortowi jazdy. Dany licznik rowerowy będzie pobierał potrzebne informacje za pomocą specjalnych elektrod, umieszczonych w opasce na nadgarstek lub klatkę piersiową. W czasie jazdy nie trzeba jednak przejmować się dodatkowymi przewodami czy drobnymi kabelkami. Wystarczy przed rozpoczęciem jazdy zaprogramować urządzenie, aby następnie móc cieszyć się precyzyjnego pomiaru, który ułatwi dostosowanie poziomu trudności trasy do wydolności danej osoby. Dopasuj trening do swoich potrzeb!

Skompletowana przez nas oferta zawiera w sobie wysokiej jakości liczniki rowerowe - przewodowe i bezprzewodowe, ale to nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz także najlepsze produkty, które cieszą się dużą popularnością - zarówno wśród zawodowców, jak i hobbystycznych użytkowników. Jeśli w czasie zakupów pojawi się problem z doborem elementów wyposażenia, lub dany produkt nie będzie aktualnie dostępny - skontaktuj się z nami. Jesteśmy specjalistami, którzy jednocześnie są zafascynowani kolarstwem we wszystkich jego odmianach i stylach. Z chęcią pomożemy w dopasowaniu poszczególnych elementów sprzętu do Twoich potrzeb. Oferujemy kontakt za pośrednictwem naszej witryny internetowej, infolinii oraz osobistej wizyty w naszym salonie w Pruszkowie. Oferujemy najlepsze ceny, szeroki wybór dostępnych wariantów oraz fachowe doradztwo. Serdecznie zachęcamy do zakupów w Ski Race Center.