Close
Liczniki rowerowe

Liczniki rowerowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Niezależnie, czy jazda na rowerze jest Twoim hobby, czy też uprawiasz ten sport zawodowo, powinieneś wiedzieć, że nie tylko jakość sprzętu jest ważna. Duże znaczenie mają również akcesoria rowerowe. Znacznie ułatwiają nam jazdę na rowerze, a także pozwalają zwiększyć naszą efektywność. Ciężko sobie wyobrazić długą trasę bez niektórych elementów wyposażenia. Nie warto decydować się na akcesoria słabej jakości. Są one zawodne, więc nigdy nie wiadomo kiedy przestaną prawidłowo funkcjonować. Bardzo często nie posłużą nam ode dłużej niż jeden sezon. Są to pieniądze wyrzucone w błoto.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz wysokojakościowe liczniki do roweru, które pochodzą od znanych oraz cenionych marek. Są to produkty wyróżniające się bezproblemowym użytkowaniem, a także dużą wytrzymałością. Nawet najcięższe warunki eksploatacji nie powodują przerwania pracy lub powstawania uszkodzeń mechaniczny. Licznik pozostanie niezawodny przez wiele sezonów. W zależności od wybranego modelu możesz monitorować m.in. aktualną prędkość jazdy, średnia prędkość na całej trasie, maksymalną prędkość na całej trasie, dystans całkowity, dystans aktualny na danej trasie, zegar, czas jazdy na trasie, naprzemienne wyświetlanie wszystkich dostępnych funkcji. Ponadto, bardziej zaawansowane liczniki na rower wyposażone są w pulsometr, licznik spalonych kalorii, ilość zaoszczędzonego paliwa, odliczanie danej trasy, automatyczny start/stop (licznik nabija wyłącznie czas jazdy, bez postojów), licznik kadencji, a także wiele więcej.

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród zawodowców. Proponujemy m.in. liczniki rowerowe Sigm oraz liczniki rowerowe Cateye. Oferujemy liczniki rowerowe przewodowe, bezprzewodowe, z pulsometrem, a także niezbędne akcesoria do liczników. Masz problem z wyborem odpowiedniego produktu? Z przyjemnością doradzimy Ci, który model spełni wszystkie Twoje wymagania.

Close