Close
Liczniki rowerowe

Liczniki rowerowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Liczniki rowerowe w sklepie Skiracecenter.pl

Niezależnie od tego czy jazda na rowerze jest Twoim hobby, czy też uprawiasz ten sport zawodowo, powinieneś wiedzieć, że przy kompletowaniu osprzętowania ważna jest nie tylko jakość samego roweru. Duże znaczenie mają również akcesoria i dodatki, wykorzystywane w czasie jazdy. Potrafią one znacznie ułatwić jazdę na rowerze, a także pozwalają zwiększyć naszą efektywność. Ciężko sobie wyobrazić przebycie długiej i skomplikowanej  trasy, bez wsparcia niektórych elementów dodatkowego wyposażenia. Jednym z nich może okazać się licznik rowerowy. To niewielkie urządzenie potrafi znacznie poprawić komfort jazdy na rowerze. Nie warto decydować się na akcesoria słabej jakości, ponieważ bardzo często okazują się one zawodne. Nigdy nie można przewidzieć, kiedy mogą przestać prawidłowo funkcjonować. Wysokiej jakości licznik rowerowy to podstawa, jeśli ktoś chce kontrolować długość przebytego dystansu.

Nowoczesne liczniki rowerowe na każdą trasę

W naszej bogatej ofercie znajdziesz wysokojakościowe liczniki rowerowe, które pochodzą od znanych oraz cenionych przez użytkowników marek, takich jak Sigma oraz Cateye. Są to produkty wyróżniające się bezawaryjnym funkcjonowaniem, a także dużą wytrzymałością. Nawet w trudnych warunkach można liczyć na nienaganne działanie tych akcesoriów. Liczniki rowerowe konstruowane są w taki sposób, aby były jak najlepiej chronione przed działaniem wilgoci i temperatury. Licznik pozostanie niezawodny przez wiele sezonów. W zależności od wybranego modelu można monitorować m.in. aktualną prędkość jazdy, średnia prędkość na całej trasie, maksymalną prędkość na całej trasie, dystans całkowity, dystans odcinkowy na danej trasie oraz czas jazdy na trasie. Dostępna jest również funkcja podświetlania wyświetlacza oraz naprzemienne wyświetlanie wszystkich dostępnych funkcji. Ponadto, bardziej zaawansowane liczniki rowerowe wyposażone są także w pulsometr, licznik spalonych kalorii, ilość zaoszczędzonego paliwa, odliczanie danej trasy, opcję automatyczny start/stop - kiedy to licznik nabija wyłącznie czas jazdy, nie wliczając do niego postojów, licznik kadencji, a także wiele więcej.

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które cieszą się dużą popularnością - zarówno wśród zawodowców, jak i hobbystycznych użytkowników. W naszym asortymencie proponujemy liczniki rowerowe przewodowe, bezprzewodowe, wyposażone w pulsometr, a także inne, niezbędne akcesoria do liczników. Masz problem z wyborem odpowiedniego produktu? Z przyjemnością doradzimy Ci, który model spełni wszystkie Twoje wymagania. Decydując się na dobieranie dodatkowych elementów do standardowego wyposażenia roweru, trzeba mieć pewność, że sięga się po produkty najlepszej jakości. W tym celu, specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy wszechstronny wybór najlepszych akcesoriów w korzystnych cenach. Licznik rowerowy jest niezbędny w przypadku obierania długich lub wymagających tras, ponieważ pozwalają ocenić dokładnie przebyty dystans. Warto zaopatrzyć się w podobne akcesorium przed następną wycieczką rowerową.

Close