Cosmic

Ochrona  wzroku jest ważna także na stoku narciarskim. Dynamicznie zmieniające się warunki, zachmurzenie, ostre słońce oraz opady – to warunki, które najczęściej występują w górach, a tempo ich zmian potrafi zaskoczyć. Postaw na gogle narciarskie, które poprawią Twoją widoczność w każdych warunkach i zapewnią pełnią komfortu. Gogle Salomon Cosmic to model stworzony z myślą o użytkownikach, dla których liczy się zachowanie pełni widoczności. Specjalna konstrukcja szkieł umożliwia kontrolowanie sytuacji na trasie, a także podziwianie widoków – nie ograniczonych przez ramkę gogli.

Gogle Salomon Cosmic – dobry wybór gdy nosisz okulary

Linia Cosmic Salomon jest kolekcją cylindrycznych gogli typu OTG. Konstrukcja OTG (On The Glasses) to rozwiązanie, które sprawia, że forma ramki gogli przewiduje dany model jako dopasowany dla osób, które chcą pod gogle zakładać okulary korekcyjne. Gogle Salomon Cosmic zapewniają tym samym pełnię wygody i bezpieczeństwo. Podczas jazdy okulary korekcyjne są komfortowo podtrzymywane przez gogle, dzięki czemu nie uciskają twarzy, zapewniając omfort osobom z wadami wzroku. To rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo – w razie zderzenia z przeszkodą lub upadku okulary nie ulegną uszkodzeniu.

Salomon Cosmic – niezawodna konstrukcja

Gogle Salomon Cosmic są lekkie, a ich ramka pozostaje praktycznie niewidoczna, ponieważ jest schowana niemal w całości za szybą. To rozwiązanie opracowane wedle wyznaczników technologii marki Salomon Max Vision, co oznacza, że użytkownik ma zapewnione maksymalnie szerokie pole widzenia, które z żadnej strony nie będzie ograniczane przez ramkę gogli, do przekłada się na doskonałą widoczność w płaszczyźnie pionowej i poziomej.

Konstrukcja serii Salomon Cosmic zapewnia także całkiem dobrą wentylację, dzięki wykorzystaniu rozwiązania Airflow, które chroni przed parowaniem szkieł w czasie zmiany wysokości lub intensywnej pracy na stoku. Ramka jest wyściełana aż trzema warstwami specjalnej pianki poliuretanowej, która zapewnia odpowiednie dopasowanie gogli do kształtu twarzy, uwzględniając indywidualną budowę każdego użytkownika. Wypełnienia jest jednocześnie bardzo przyjemne dla skóry. Pasek gogli jest solidny, a także podklejony silikonowymi wstawkami, co ma za zadanie ograniczyć jego przesuwanie po kasku. Pas można także dowolnie regulować, dzięki czemu dopasowanie gogli będzie dobrane idealnie.

Uwagę zwraca jednak przede wszystkim nowoczesna forma gogli. Futurystyczny, sportowy design przykuwa uwagę, a bogaty wybór wariantów kolorystycznych sprawia, że bez trudu dobierzesz gogle, które dopełnią odzież i wyposażenie. Podkreśl swój charakter z akcesoriami Salomon!

Gogle Salomon Cosmic – popatrz jeszcze lepiej

Salomon Cosmic gogle dostępne są w kilku różnych wariantach, wyposażonych w najlepsze szkła, sygnowane przez markę – czyli SIGMA. Gwarantują one najlepszy kontrast, widoczność cieni i bieli w każdych warunkach oświetlenia. Szkło w blokuje szkodliwe promieniowanie UV, dzięki czemu chroni oczy oraz skórę twarzy przed uszkodzeniami i fotostarzeniem. Gogle dostępne są także w wersji PHOTOCHROMIC wyposażonej w znakomitej jakości szkła z powłoką fotochromatyczną. Co dają? Gogle serii Cosmic zapewnią nie tylko wygodę i pełne pole widzenia ale także dynamiczne dopasowanie do zmieniających się warunków oświetlenia, które w górach występuje praktycznie przez cały czas. Od mocnego nasłonecznienia, po zachmurzenia i szarówkę, o każdej porze dnia zapewniają optymalną widoczność.

Gogle serii Salomon Cosmic zapewniają:

  • pełną widoczność (Maxi View), dzięki technologii niewidocznych ramek,
  • umożliwiają komfortowe i bezpieczne nakładanie gogli na okulary korekcyjne,
  • są lekkie, doskonale dopasowane do kształtu twarzy i oferują wszestronne możliwości regulacji,
  • dostępne są w wariancie z szybami Sigma lub Photochromic sygnowane przez markę Salomon.

Jeśli poszukujesz gogli gwarantujących znakomitą widoczność w każdych warunkach, postaw na modele serii COSMIC. Zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym asortymentem – podkręć swoje możliwości dzięki wysokiej jakości akcesoriom.

Zobacz też:

Brak produktów do wyświetlenia