S/Max

Gogle Salomon S/Max - topowy wybór z łatwą wymianą szybek

Linia S/Max jest flagową linią sferycznych gogli Salomona.

Konstrukcja gogli nie jest wprawdzie bardzo elastyczna, ale za to umożliwia błyskawiczną wymianę szybki i jest to rzeczywiście proste. Gogle są w miarę lekkie a ramka subtelna. W każdym modelu szybkę na wymianę mamy w komplecie a dodatkowo producent w cenie przewiduje sztywny pokrowiec na gogle w którym śmiało możemy je bezpiecznie transportować. Konstrukcja zapewnia bardzo dobrą wentylację. Ramka jest wyściełana trójwarstwową gąbką, podzieloną na segmenty - umożliwiającą odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy, jednocześnie przyjemne dla skóry.

Pasek od gogli jest solidny, podklejony silikonowymi wstawkami, aby ograniczyć jego przesuwanie po kasku. Ma możliwość regulacji.

Gogle Salomon S/Max - atrakcyjny wygląd atrakcyjna jakość

Model spotkamy w różnych wariantach z najlepszymi szkłami tej marki – czyli SIGMA (najlepszy kontrast cieni i bieli w każdych warunkach oświetlenia) oraz wersji PHOTO (szkła fotochromatyczne) i szkłami kategorii S3.

Szyba jest dość duża - szerokie widzenie w wysokiej jakości. Jednak może nie pasować do drobnych twarzy.

Wszystkie szkła są wyposażone w Airflow system zapobiegającą parowaniu.

Google maja powszechnie lubiany wygląd i kształt cieszący się dużym uznaniem. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Szybki tej linii są pokryte mirror silver coating, co zapewnia bardzo atrakcyjny wizualnie efekt lustra.